poster

Battle Royale

 • Japonsko

  Batoru rowaiaru

 • Japonsko

  バトル・ロワイアル

  (Japonsko)
 • anglický

  Battle Royale

Akční / Drama / Dobrodružný / Thriller / Romantický

Japonsko, 2000, 114 min (Director's cut: 122 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Nechcete si to někdo zkusit naživo? Kdyžtak vždy 29. února na Střelečáku. Vezmete-li sebou pořádné repráky, tak k tomu může být i ta geniální hudba. Kitano sice nedorazí, ale sehnat nějakého charismatického santuse, který by si pro krabicové víno koleno nechal vrat, není v okolí zase až takový problém. Nejbližší příležitost se naskytne děvětadvacátého února léta páně 2012. Těším se a lovu zdar!(10.7.2007)

 • JFL
  *****

  Cesta do hlubin študákovy duše pomocí střelných zbraní a nožů aneb kultovní dílo japonské kinematografie o trochu extrémnější škole života. Přežít může jen jeden! - více v recenzi na Rejže.cz.(5.4.2011)

 • Flipnic
  *****

  Jeden z nejlepších filmů mého života a vyvrcholení Fukasakova génia, jehož mám jako režiséra rád již od jeho rané tvorby. Naprosto mistrovské dílo překypující absurditou, ujetostí, bizardností a přitom vystihující řadu pravd o nás lidech a našich vztazích. Brutální a drastické, stejně jako plné citu a obětování. Jako cerlek šokující. Excelentní herecké výkony, triky a jako třešnička na dortu úžasný herecký a snad i životní výkon Takeshi Kitana. Tohle je skvost japonské, asijské i celosvětové kinematografie, který se mi natolik vryl do duše, že bude navždy jedním z mých TOP 10 filmů.(7.12.2007)

 • Djkoma
  *****

  Nevěřil jsem, shlédnul jsem, uvěřil jsem.... To co v tomto filmu předvedli japončtí tvůrci mě jednoznačně dostalo. nechat mezi sebou vraždit jednu školní třídu a dva další lidi je geniální námět v kterém se ukazuje důvěra, láska, přátelství a nenávist. Výbroná opravdu kultovní jízda. Dokonalé zapojení slavných filmových melodií včetně hudby z 2001: vesmírná odysea. BR act Forever!!!(13.12.2004)

 • AngelAngie
  *****

  Uau ..(30.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace