poster

Battle Royale

 • Japonsko

  Batoru rowaiaru

 • Japonsko

  バトル・ロワイアル

 • Velká Británie

  Battle Royale

Akční / Drama / Dobrodružný / Thriller / Romantický

Japonsko, 2000, 114 min (Director's cut: 122 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  „Čo je zlé na zabíjaní? Každý má svoj dôvod.“ Šialené, haluz ako sa patrí. Tínedžeri sú banda nevycválaných chuligánov a nič lepšie, ako je brutálna, bolestivá a nechutná smrť, si ani nezaslúžia. No a teraz trocha vážnejšie. Mimoriadne drastická, šokujúca záležitosť. Aj keď to vyzerá jednoducho, chcelo veľkú fantáziu vymyslieť to. Obojok, ostrov, reality šou, Pán Múch, posledný úsmev, sušienky...(13.2.2006)

 • movie
  ****

  Battle Royale je zajímavá hra - jedna školní třída dětí se musí zabíjet na opuštěném ostrově, přežít může jen jeden! A kdyby jich zbylo víc, umřou všichni...Legrační. To všechno s příjemným hereckým přispěním Takeshi Kitana, který s skalným výrazem vraždí nevinné děti - ach!!!(20.7.2003)

 • pan Hnědý
  ****

  Vyvražďovací labyrint a působivý drama, který je v kontextu japonského umění na vysoké úrovni. Jedničkový námět ve stylu střihového půvabu, černý humor a skvělá absurdnost, která diváka výborně pobaví. Scény v nešetřící drastičnosti, brutality a šokujících záležitostí zvládají japonský tvůrci na výbornou, navíc mají výborné nápady. Hollywood může místem "tiše závidět", protože neumí všechny tyhle myšlenkové akty zrealizovat daleko v lepším světle a je trochu stále pozadu.(8.10.2012)

 • DaViD´82
  ****

  Nechcete si to někdo zkusit naživo? Kdyžtak vždy 29. února na Střelečáku. Vezmete-li sebou pořádné repráky, tak k tomu může být i ta geniální hudba. Kitano sice nedorazí, ale sehnat nějakého charismatického santuse, který by si pro krabicové víno koleno nechal vrat, není v okolí zase až takový problém. Nejbližší příležitost se naskytne děvětadvacátého února léta páně 2012. Těším se a lovu zdar!(10.7.2007)

 • genetique
  ****

  BR - Brutálne Rko! To, čo natočili Japonci, a niečo podobné sa dá očakávať len od nich, sa nedá nazvať inak, ako zvrhlosť. Krutá zvrhlosť, ktorú som si dokonale užil. A zvrhlosť keď už, tak do posledného vyžmýkania originality. A po zhliadnutí ihneď odoberám filmu The Condemned značné percentá. 85%.(17.3.2009)

 • - Jedná se o nejoblíbenější film Quentina Tarantina. (Tarantinoid)

 • - Natáčelo se na jednom malém ostrově v souostroví Izu. Jedná se o neosídlený ostrov Hachiou Kojima. (virus10)

 • - Mnoho poslanců japonského parlamentu se snažilo bezúspěšně zakázat vydání knižní podoby. Když byl natočen film, byla zde rovněž snaha o jeho zákaz. Obojí ale vedlo k tomu, že se jak kniha, tak film staly ještě úspěšnější, protože lidé chtěli zjistit, proč bylo okolo toho tolik povyku. (washek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace