Armáda temnot

Army of Darkness

Armáda temnôt

Horor / Thriller / Komedie / Fantasy

USA, 1992, 81 min (Director's cut: 96 min)

Lepší než dvojka Evil Dead to není...Sakra!Ale je to pekelně cool zábava, na kterou nezapomenete!(28.9.2002)

...a dokonce se to zvrhlo i v Takešiho hrad!(15.1.2013)

"Groovie" Sam Raimi měl zůstat u nízkorozpočtových filmů. Kolik filmových tvůrců má koule ma to, natočit parodii na vlastní hororové snímky, takříkajíc udělat si srandu sám ze sebe... Určitě by se pár jmen našlo, ale Raimi je mezi nimi hodně, hodně vysoko. Bruce Campbell a jeho proklatě suché hlášky jsou samozřejmě nezapomenutelné a nevzpomínám si, kdo by se mu na tomto "poli" mohl rovnat... Bill Murray? Clint Eastwood? No schválně. Pekelná zábava, kterou si můžete pouštět dvakrát do roka. 80%(5.11.2007)

Celovečerní upevňování kultu zvaného Bruce Campbell. Děj neexistuje, atmosféra také ne a ostatní herci nestojí ani za zmínku. Jenže je tu Bruce a ten svým charismatem všechny zápory činí naprosto malichernými. Zakončení trilogie kde již nehraje prim Sam Raimi a jeho nápaditá a invenční režie či nějaký příběh. Tady jde o Bruce, Bruce a ... a zmiňoval jsem, že v tom hraje i Bruce?(24.7.2007)

Skoda, že jsem se nebavil tak dobre, jako tvůrci tohoto ujetého horroru, ale i tak to byla solidní zábava, která měla místy až moc hluchých míst.(21.7.2007)