Smrtelné zlo 2

• slovenský

Smrteľné zlo 2

Horor / Komedie / Drama

USA, 1987, 85 min

Jelen se směje. A já s ním. Chvíle nudy vykoupené královským karnevalem šílenství a antropomorfně-kastrační extravagance.(4.4.2013)

Bruce Campbell je naprostý blázen a Sam Raimi vytvořil kultovní horor. Film, který dokáže diváka budit v noci vícekrát, než kdy jindy. Některé momenty jsou lepší než v LESNÍM DUCHU a pořád Raimi útočí v noci na diváka.(24.3.2012)

První díl - na ten nezapomenu nikdy, ale tohle se mi vykouří z hlavy velmi rychle ... Při vší úctě k režisérovi - jak se začne do hororu cpát sranda, na mě to nepůsobí (i když jsou tam chvilky u kterých jsem se výborně bavil :)(5.3.2005)

Ak si mám vybrať tak nemusím hrdinov z donútenia (Book of Dead). Takých čo jačia, máchajú kol seba a "akosi" sa presekávajú ďalej a ďalej. Asch sa v dvojke vypracoval na regulárneho macha s motorovkou miesto ruky a s ním prichádza to pravé rošambo. Raimi utrhnutý z reťaze spláchne za 5 minút najnutnejšiu expozíciu a ďalej už len kúzli jeden nápad za druhým a zalieva hektolitrami tekutín rôznych farieb a hustôt. GROOVY! 85%(14.7.2008)

Raimi utržený ze řetězu. Blbost, ale docela zábavná. Jako horor to funguje jen slabě, jako komedie/parodie mě to taky nechalo chladným. 60%(5.1.2008)