poster

Smrtelné zlo 2

 • USA

  Evil Dead II

 • USA

  Evil Dead 2: Dead By Dawn

  (USA)
 • slovenský

  Smrteľné zlo 2

Horor / Komedie / Drama

USA, 1987, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  ***

  První díl - na ten nezapomenu nikdy, ale tohle se mi vykouří z hlavy velmi rychle ... Při vší úctě k režisérovi - jak se začne do hororu cpát sranda, na mě to nepůsobí (i když jsou tam chvilky u kterých jsem se výborně bavil :)(5.3.2005)

 • tron
  ****

  V prvej štvrťhodine stihne Ash prísť do chaty v lesoch, nájsť Knihu mŕtvych, zabiť snúbenicu, odraziť jej hlavu a premeniť sa na démona a horšie to už nebude.(16.1.2007)

 • Davies182
  *****

  A jedeme dál, aneb UN-FUCKIN´-BELIEVABLE part 2. Režisér se definitivně zbláznil a rozhodl se, že pobaví publikum za každou cenu. Totálně nechutný příval tělních tekutin, krve a slizu nepolevuje, a živě vidím tisíce mladých dam, které při sledování Evil Dead 2 odvrací oči, nebo schovávají hlavu do dlaní. V kultovním pokračování se však zdaleka nehraje na hororovou notu. Strašidelná atmosféra je tu odsunuta na vedlejší kolej, a o slovo se hlásí bizarní nálož tak debilních scének s šílenými démony (co vypadají jako zfetovaní zombíci), že se musí smát i ten největší cynik. Je to monstózně přehnané, je to trapné, je to odpuzující... je to SUPER!. Kult v pravém slova smyslu - dlouho mi nic tak nepřirostlo k srdci, jako tahle krávovina. P.S. Montáž motorové pily, nabití brokovnice, její protočení v ruce a následné "rambovské" upevnění na záda, je zcela určitě nejlíbivějším záběrem devadesátých let. Ash je borec.(5.7.2010)

 • J*A*S*M
  ***

  Raimi utržený ze řetězu. Blbost, ale docela zábavná. Jako horor to funguje jen slabě, jako komedie/parodie mě to taky nechalo chladným. 60%(5.1.2008)

 • MM_Ramone
  *****

  Celá séria "Evil Dead" je nenapodobiteľnou horrorovou lahôdkou. Sam Raimi uvaril túto jedinečnú trilógiu takmer z ničoho. Iste ani netušil akým kultom sa stane jeho nízkorozpočtový horror o Zle, ktoré prebýva v horách a jednej noci je prebudené partiou mladých ľudí, ktorí zavítajú do týchto končín. Táto druhá časť je akýmsi tuningom prvého snímku z roku 1981. Z mierne navýšeným rozpočtom sa mu podarilo zo skoro rovnakého námetu vytvoriť najsilnejšiu časť "Smrteľného Zla". ****(24.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace