poster

Kočka mezi holuby (S11E02) (epizoda)

 • Velká Británie

  Cat Among the Pigeons

 • Slovensko

  Mačka medzi holubmi

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2008, 1 h 32 min

 • elizabeth_ba
  ****

  Člověk neznalý situace by řekl, že prestižní dívčí škola v Anglii musí být pěkná nuda. Opak je ale pravdou. Revoluce, princezny, tajní agenti, vydírání, falešné identity a ještě ke všemu se tam vraždí oštěpem... (No a všechno to rozlouskne Poirot, jako vždy).(1.6.2016)

 • fruitbueno
  *****

  Neotřelé prostředí, tajemství na každém kroku, lidské charaktery jako pestrá paleta nejlepších malířů. Film staví na hereckém umu hlavních hrdinů, pečlivě budované atmosféře a na tom, že se neruší nic ze způsobů Poirotových manýrů:-)(10.2.2010)

 • misterz
  ****

  Opäť raz jeden zvláštny diel, od iných sa líšiaci hlavne výbornou potemnelou atmosférou, dokonca by som sa nebál tejto časti prideliť aj nálepku thriller. To všetko veľmi vhodne umocňuje hudba, ktorá bola pre túto časť umne zvolená. Čo sa týka príbehu, ide o klasicky zamotanú krimi zápletku, avšak v tomto prípade i s prímesou špiónstva a s ľahkým závanom politiky. 80/100(26.7.2016)

 • Parlay
  ****

  Lehce nadprůměrná detektivka, která se ale jen smutně ohlíží za Hercuilovými prvními brilantnějšími případy... Všechny kriminálky Las a Vegas, Miami apod. ovšem pořád blednou závistí :-) Není nad starou dobrou Anglii.(15.1.2009)

 • otík
  *****

  Poirot se ocitá v dívčí škole Meadowbank, kde má své dlouholeté přítelkyni slečně Bulstrodeové poradit, koho vybrat jako svou nástupkyni. Jenže ouha, první vražda na sebe nenechá čekat a tak se Poirot společně s přivolaným detektivem dostávají do víru děje kolem vzácných klenotů, tajné agentce a falešné princezně. Tentokrát uvidíme i trochu krve a asi více obětí než bývá zvykem. Ale Poirot opět své geniální šedé buňky nenechá vychladnout a předvede se v tradiční parádní formě. Chybí zde sice napětí, ale i tak jde o výtečný díl této dlouhé a tolik kvalitní série.(13.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace