Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ****

  Oscar 2 nominace: Zvuk, Vizuální efekty(5.3.2004)

 • dobytek
  odpad!

  Panebože, dyť je to sračka. Nebylo už všech těch cokoliv-manů dost? Comixy nečtu, takže nějakej Spider-man mě absolutně nezajímá a je to pro mě akorát další ptákovina. A Tobey Maguire, jako pseudosuperman, mi připadal poněkud k smíchu. Takovej Christopher Reeve měl v sobě nějaký to charisma, takže se mu jeho nadpřirozená postava dala "sežrat", ale tenhle floutek má asi tolik charisma, jako přejetý hovno a navíc neumí hrát. Ať si radši hraje na písečku. Eště klika, že neměl taky spodky přes kalhoty. To už bych asi nepřežil.(14.4.2007)

 • woody
  ***

  Nevím čím to trhalo rekordy v návštěvnosti ale zpracováním to rozhodně nebylo.Scénář chabý(já vím,první film o Spider-Manovi ,musí se představit hrdinové a padouši ale trošku inovace být nemohlo?),výkony nevýrazné(těším se na záporáka Dafoe,a nic)až na Kirsten(to je Mary Jane jak se na komix patří) a vůbec celý to bylo jakýsi takýsi,jen ne komixový film.Jdu se podívat na Burtona nebo na Donnera,abych si spravil chuť.(28.7.2003)

 • Tuxedo
  *****

  Výborná adaptace mé nejoblíbenější comicsové série. Raimi rulez!(23.3.2006)

 • Fr
  ****

  Neměl by to být všední příběh ze života obyčejnýho kluka. Peter Parker je pro ostatní studenty magor (pro vás né?). Všechno se ale změní, když ho hryzne geneticky upravenej superpavouk. A s tím přichází problémy..... Uvědomuje si, že velká síla vyžaduje zodpovědnost. JE TO JEHO DAR, JEHO PROKLETÍ ! Aby příběh běžel tím správným tempem, máme tu také další postavy: strýčka, tetičku, Harryho, Normana Osborna a taky životní lásku Mary Jane. Akce, která je doprovázena dobrým zvukem, hudbou a triky ve mě budí touhu stát se Spider-Manem. Příště to bílé a lepkavé olíznu! (doufám, že to bude od pavouka...)(5.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace