Oscar 2 nominace: Zvuk, Vizuální efekty(5.3.2004)

• dobytek

Panebože, dyť je to sračka. Nebylo už všech těch cokoliv-manů dost? Comixy nečtu, takže nějakej Spider-man mě absolutně nezajímá a je to pro mě akorát další ptákovina. A Tobey Maguire, jako pseudosuperman, mi připadal poněkud k smíchu. Takovej Christopher Reeve měl v sobě nějaký to charisma, takže se mu jeho nadpřirozená postava dala "sežrat", ale tenhle floutek má asi tolik charisma, jako přejetý hovno a navíc neumí hrát. Ať si radši hraje na písečku. Eště klika, že neměl taky spodky přes kalhoty. To už bych asi nepřežil.(14.4.2007)

Nevím čím to trhalo rekordy v návštěvnosti ale zpracováním to rozhodně nebylo.Scénář chabý(já vím,první film o Spider-Manovi ,musí se představit hrdinové a padouši ale trošku inovace být nemohlo?),výkony nevýrazné(těším se na záporáka Dafoe,a nic)až na Kirsten(to je Mary Jane jak se na komix patří) a vůbec celý to bylo jakýsi takýsi,jen ne komixový film.Jdu se podívat na Burtona nebo na Donnera,abych si spravil chuť.(28.7.2003)

Výborná adaptace mé nejoblíbenější comicsové série. Raimi rulez!(23.3.2006)

Neměl by to být všední příběh ze života obyčejnýho kluka. Peter Parker je pro ostatní studenty magor (pro vás né?). Všechno se ale změní, když ho hryzne geneticky upravenej superpavouk. A s tím přichází problémy..... Uvědomuje si, že velká síla vyžaduje zodpovědnost. JE TO JEHO DAR, JEHO PROKLETÍ ! Aby příběh běžel tím správným tempem, máme tu také další postavy: strýčka, tetičku, Harryho, Normana Osborna a taky životní lásku Mary Jane. Akce, která je doprovázena dobrým zvukem, hudbou a triky ve mě budí touhu stát se Spider-Manem. Příště to bílé a lepkavé olíznu! (doufám, že to bude od pavouka...)(5.4.2006)