poster

Přeber si to znovu

 • USA

  Analyze That

 • Slovensko

  Analyzuj znova

Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2002, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  **

  Nudné, nezábavné a nenápadité pokračování, které jedničce nesahá ani po kotníky. Typická nastavovaná kaše, kterou nezachrání ani místy vtipní herci v hlavních rolích.(17.1.2003)

 • viperblade
  ****

  Jak to, že už nejsi v base? -Ukázalo se, že měli falešné důkazy. Proto znovu otevřeli můj případ, jenže pak už ani svědci nechtěli svědčit. Dva z ničeho nic změnili názor a třetí spáchal sebevraždu. -Jak? -Bodl se čtyřikrát do zad a pak ještě skočil z mostu. Chudák... A takovýhle dialogů jsou tam ještě mraky. Zabte mě, mučte mě, píchněte mi injekci se solným roztokem do stehna a stejně pořád budu tvrdit, že propad kvality od prvního dílu není až takový, jak se zde uvádí. Já se skvěle pobavil, a i když tam bylo pár scén, které tam být nemuseli, tak si tenhle film určitě ještě někdy pustím. Lepší čtyři hvězdy!(30.8.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $32,130,627Tržby Celosvetovo $55,003,135║ ušlo to ale žiadny zázrak, len kúsok chýbalo aby to pôsobilo otravne /50%/(23.11.2008)

 • Xmilden
  **

  Oproti minulému dílu, který působil jako inteligentní komedie se tvůrci přesměřovali do trošku zatuchlých a stojatých vod vyznačujících se trapným humorem a milionkrát opakovaným slovům jako penis. Tento film opravdu vznikat ani nemusel. Je totiž dokonale trapný a naprosto zbytečný.(15.11.2008)

 • themic
  ***

  Průměrná komedie, u které se člověk občas zasměje, ale to je asi tak vše co tahle komedie má. 45%(30.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace