poster

Přeber si to znovu

 • USA

  Analyze That

 • Slovensko

  Analyzuj znova

Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2002, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wendelin9
  ***

  Můj oblíbenec De Niro ani některé skvělé hlášky film bohužel nezachránili. Děj mi přisel neoriginální a některé scény až trapné... Proto 3*(29.3.2008)

 • PROROK14
  ****

  Roba De Nira mám veľmi rád a tento filmik sa mi páčil. Možno to nie je kvalitou prekypujúce ale zasmiať sa na tom dá. Nevidím dôvod prečo nedať 4*(30.11.2008)

 • Brouk
  **

  Dvojka, která se zoufale, ale opravdu zoufale snaží vytřískat něco z úspěchu jedničky. Film 100% stojí na Robertovi De Nirovi a magora tady zahrál napprosto exceletně... A pak už to jde od deseti k pěti. Ale zase na druhou stranu na klimbání a zpříjemnění chvíle v autobuse mezi Prahou a Brnem to je film téměř ideální.. Hlava od přemejšlení nebolí, sem tam se člověk zasměje a když klimbne nic se neděje, protože děj mu neuteče... :-)(8.2.2005)

 • Skip
  ***

  Snahy urvat něco z úspěchů "jedniček" většinou nevychází a ani tentokrát to moc nevyšlo. Pár dobrých momentů, ale až moc těch, kdy platí, že opakovaný vtip přestává být vtipem.(17.12.2008)

 • Frajer42
  **

  Ucházející komedie z mafiánského prostředí, kterou drží nad vodou a táhne úžasný De Niro. Samotný úvod nastaví laťku velmi vysoko, neboť je precizní. Bohužel poté následuje šeredně nudná střední část. Zážitek opět mírně vylepší solidní závěr. S prvním dílem jsem neměl tu čest, takže nedovedu odhadnout, zda jsem nepřišel o nic podstatného. Co jsem si zde tak pročetl, tak někteří preferují tento díl, jiní ten předchozí. Málokdo oba. Já se u tohoto kousku sice příliš nenasmál, ale zároveň jsem se ani závratně moc nenudil a netrpěl. Nechť tomu odpovídá hodnocení. Viděno v rámci Filmové výzvy. Film jsem dostal od uživatelky tatanapope.(24.12.2015)

 • - Striptérka, které dá Ben Sobel (Billy Crystal) mince jako spropitné, je známá pornoherečka Gina Lynn. Celá scéna byla Crystalovou improvizací a původně se ve finálním sestřihu neměla objevit. Proto není Gina uvedena v závěrečných titulcích. (kenny.h)

 • - Poslední film Joa Viterelliho. (viperblade)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace