Přeber si to znovu

Analyze That

Analyzuj znova

Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2002, 92 min

Je to vtipný, hlavně díky De Nirovi.(10.6.2005)

• golfista

Při pohledu na De Nira v tomto pokračování se zdá až neuvěřitelné kam klesá představitel "Taxikáře", "Zuřícího býka" a "Kmotra". Je smutné, že posledním filmem na který se ještě dalo s chutí podívat byl právě první díl téhle slabounké komedie..... Já vždycky srovnával dráhu De Nira s Al Pacinem. Měl jsem je stejně rád, ale Al Pacino se s hereckým stárnutím vyrovnává podstatně lépe a kvalitněji. Snad se De Niro od "srandy" odpoutá. Komedie mu dle mého nesvědčí a první díl "Přeber si to" měl být jen příjemnou výjimkou.(26.9.2004)

• Xmilden

Oproti minulému dílu, který působil jako inteligentní komedie se tvůrci přesměřovali do trošku zatuchlých a stojatých vod vyznačujících se trapným humorem a milionkrát opakovaným slovům jako penis. Tento film opravdu vznikat ani nemusel. Je totiž dokonale trapný a naprosto zbytečný.(15.11.2008)

• Rafik

zisk v čr : $34,299 návštěvnost : 11,980(24.10.2007)

Průměrná komedie, u které se člověk občas zasměje, ale to je asi tak vše co tahle komedie má. 45%(30.9.2008)