poster

Přeber si to znovu

 • USA

  Analyze That

 • Slovensko

  Analyzuj znova

Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2002, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vědma
  ***

  Jedničku jsem neviděla a nevím, proč Robert De Niro hraje ve fimech tohoto typu. Ale asi se tím baví, protože hraje dobře. Film, který prošumí a už si na něj nikdy nevzpomenu a některé vtipy byly na hraně trapnosti, ale občas jsem se zasmála.(17.10.2012)

 • dyfur
  **

  ...slabšie ako prvá časť,ale...dá sa pobaviť....(10.4.2013)

 • Falko
  ****

  Pokracovanie uz nemalo ten humorny smrnc, aky mala jednotka. Predsa len prve stretnutie Bena Sobela s Paulom Vittim malo svoje humorne caro, avsak ked prizmurim oci a necham sa opät vniest do mafianskych praktik Paula Vittiho, tak opät to bola skvela zabava. Hlavne sceny vo väzeni, alebo Vittiho prve dni v praci ako predajca aut alebo v zlatnictve proste nemali chybu a taktiez zaver, kde psychiater takmer potreboval vlastneho psychiatra :-) Ak by to neboli tito skveli herci, dal by som asi len 3 hviezdicky, ale Crystal a De Niro, oni to proste vedia perfektne zahrat. __________ Robert De Niro - (Paul Vitti) +++ Billy Crystal - (Ben Sobel) +++ Lisa Kudrow - (Laura Sobel) +++ Joe Viterelli - (Jelly) +++ Cathy Moriarty - (Patti LoPresti) +++ Kyle Sabihy - (Michael Sobel) +++ Produkcia: Billy Crystal, Barry Levinson, Paula Weinstein +++(4.3.2013)

 • themic
  ***

  Průměrná komedie, u které se člověk občas zasměje, ale to je asi tak vše co tahle komedie má. 45%(30.9.2008)

 • wendelin9
  ***

  Můj oblíbenec De Niro ani některé skvělé hlášky film bohužel nezachránili. Děj mi přisel neoriginální a některé scény až trapné... Proto 3*(29.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace