Přeber si to znovu

Analyze That

Analyzuj znova

Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2002, 92 min

Tak jsem si to přebral znovu a napodruhé z toho vzešla mnohem zábavnější komedie než v případě jedničky, kterou opět táhne skvělý De Niro kterému tentokrát zdatně sekunduje i Billy Chrystal.(29.8.2009)

Libovka,libovka. Robert je prostě génius a tady jsem se nasmál víc než je zdrávo :D ... Miluju ty jeho kecy , prostě bomba! A závěrečnej zpěv Roberta?? Tak to jsem chcípal :DDDDDDDDDd Borec je to!!(20.12.2010)

Průměrná komedie, u které se člověk občas zasměje, ale to je asi tak vše co tahle komedie má. 45%(30.9.2008)

Jak to, že už nejsi v base? -Ukázalo se, že měli falešné důkazy. Proto znovu otevřeli můj případ, jenže pak už ani svědci nechtěli svědčit. Dva z ničeho nic změnili názor a třetí spáchal sebevraždu. -Jak? -Bodl se čtyřikrát do zad a pak ještě skočil z mostu. Chudák... A takovýhle dialogů jsou tam ještě mraky. Zabte mě, mučte mě, píchněte mi injekci se solným roztokem do stehna a stejně pořád budu tvrdit, že propad kvality od prvního dílu není až takový, jak se zde uvádí. Já se skvěle pobavil, a i když tam bylo pár scén, které tam být nemuseli, tak si tenhle film určitě ještě někdy pustím. Lepší čtyři hvězdy!(30.8.2009)

Jedničku jsem neviděla a nevím, proč Robert De Niro hraje ve fimech tohoto typu. Ale asi se tím baví, protože hraje dobře. Film, který prošumí a už si na něj nikdy nevzpomenu a některé vtipy byly na hraně trapnosti, ale občas jsem se zasmála.(17.10.2012)