Caddyshack

Caddyshack

Komedie / Sportovní

USA, 1980, 99 min

Před mnoha lety se mi to děsně líbilo, byla to jedna z nejvíc kulervoucích komedií mého mládí. Jistě, humor je z velké části velmi "americký" - trochu toaletní, trochu primitivní a jednoduchý, jenže narozdíl od Prciček a podobných hovadin tenhle film prostupuje něco hlubšího, jakýsi zvláštní duch inteligentní, místy dost jedovaté a rozhodně dobře ukryté satiry. Každopádně Chevy Chase a Bill Murray jsou jedni z nejlepších komiků amerického filmu, protože druh "sellersovkého" humoru, který předvádějí, je skvělý a nesmrtelný.(5.6.2005)

• Revanx

Dve hviezdičky za sysľa a inak dosť veľké sklamanie - Chase a Murray v jednom filme a ani jeden nie je ani na chvíľku zábavný.(26.7.2009)

Dobrá a nenáročná komedie pro každého. Je v ní spousta dobrých vtipů a já se opravdu bavil. 63% hvězdiček(1.1.2010)

trpím nebetyčným dojmem, že film "ze života Sysla, aneb poodhalte s námi tajemství díry!" by bylo zábavnější(29.6.2012)

Šílený sysel a ještě šílenější Chevy Chase v klasické bláznivé komedii.(7.4.2009)