Sanford and Son

USA, (1972–1977), 51 h 24 min (Minutáž: 22–44 min)

Redd Foxx, Demond Wilson, LaWanda Page, Don Bexley, Whitman Mayo, Nathaniel Taylor, Robert Guillaume, Eric Laneuville, Pat Morita, Lynn Hamilton (více)

Série(6) / Epizody(135)

danecek24

Zlatý Glóbus - cena (1) - 30. ročník (za rok) 1972 - *Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx + nominace (5) - 31. ročník 1973 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx, 32. ročník 1974 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Whitman Mayo, 33. ročník 1975 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Redd Foxx ()

Wintery

Nalákal mě na to JD a Turk ze Scrubs, řikal jsem si že musim taky něco vědět o televizní klasice ze 70-tých let a popravdě jsem čekal pouze eskapádu trapných hlášek, u kterých uslyšíte nadměrné množství "umělého" smíchu, jak to u mnohých sitkomů bývá, ale velmi příjemně to překvapilo, hlavně díky hlavnímu hereckému duu Redd Foxx-Demond Wilson, a čas od času se na další díl rád podívám.... EDIT: Bohužel většina epizod stále jen vaří stále dokola tu stejnou vodu, takže přestože je to zábavná podívaná, stačí vám pár dílů... How would you like one across your lip? ()