Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  ****

  Po velmi špatném Hannibalovi nastal v této sérii opět návrat do správných kolejí. A to obsazení je až skoro neuvěřitelný, tolik skvělejch výkonů najednou se jen tak nevidí.(27.6.2003)

 • Boss321
  ****

  Podle mého názoru důstojné pokračování o geniálním doktoru Hannibalu Lectrovi, kde tentokrát není hlavní postavou Anthony Hopkins, ale Edward Norton a Ralph Fiennes. Nebudu film srovnávat s Mlčení jehňátek (Hopkins už není v takové formě a navíc není ani Jodie Foster) a Hannibalem. Film je prostě jiný ať už atmosférou, režií nebo hereckým obsazením.(5.11.2007)

 • igi B.
  ***

  Napínavý thriller s vynikajícím Ralfem Fiennesem... Více než jen standardně odvedená práce. Tři a půl...(13.11.2005)

 • B!shop
  ****

  Tak tohle je o moc lepsi nez druhej dil, ale presto to kvalit prvniho snimku nedosahuje. Hlavni problem je ten, ze se v podstate jedna o variaci na prvni dil, opet Hannibal ve vezeni radi jak chytit uchylaka. Problem je v tom, ze Anthony uz tu neni tak ve forme, Norton, jakkoliv je slusnej herec, proste neni Jodie a proste je to cely jen takovej odvar Mlceni jehnatek. Rozhovory Nortona s Hopkinsem uz nemaj takovou stavu, ale zase na druhou stranu tu jsou slusny Harvey Keitel a Emily Watson a perfektni Ralph Fiennes, kterej hraje fakt paradne. I kdyz je zaver filmu suprovej, stejne to nakonec na 5* nebude.(22.1.2007)

 • Shit
  *****

  Film, který navazuje na skvělé mlčení jehňátek a naštěstí ne na Hannibala i když ten se mi taky celkem líbil, ale nebylo to ono. Vynikající výkon předvedl zejména Ralph Fiennes, daleko za ním je Anthony Hopkins, který se snaží hrát něco podobného jako v mlčení jehňátek, ale nějak mu to nejde, ale i tak podal průměrný výkon a filmu to zas tak moc neubralo takže *****(14.12.2003)

 • - Ralph Fiennes nabral 8 kilogramů svalové hmoty pro svou roli Francise Dolarhyde. (don corleone)

 • - Skladateľ Lalo Schifrin, ktorý sa postaral o hudbu k Rattnerovej komediálnej trilógii Rush Hour, sa v tomto filme mihne v cameo úlohe dirigenta. (Macejko)

 • - První volbou režiséra pro roli Reba byla Téa Leoni. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace