Křižovatka smrti

Rušná hodina

Križovatka smrti

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1998, 97 min

rozpočet : $33 million tržby celosvetovo : $244,386,864(20.12.2006)

Super, já se u tohohle vždycky dokonale pobavim, spojení Jackieho Chana s ukecaným Chrisem Tuckerem se prostě báječně povedlo a vneslo do akčního filmu i spoustu legrace. Je to přesně vyvážený a do toho skvělá hudba, jediný co se filmu dá vytknout je jeho zápletka, ta už je hodně ohraná, ale tady nejde ani tak o děj jako o akční scény doprovázený různejma hláškama a vtipnýma situacema, kterých je tam habaděj a nenechájí vás ani na chvilku vydechnout, takže i hluchých míst tam je velice pomálu, spíš skoro vůbec a proto je to pro mě jedna z nejlepších akčních komedii, co jsem viděl(26.4.2005)

Tucker je výborný komik. Chan špatný. Tucker je špatný bojovník. Chan průměrný. Naštěstí tady každý dělá co jim jde lépe, ale ve výsledku to neni pořád nic moc. Tento filmek je hodně přecenovaný a nechápu co na něm všichni ty 4* pánové viděli :)(20.9.2004)

Tento film mi spravil radost. A to koli tomu, ze aj ked som si ho znova po rokoch pustil, bavil som hadam este lepsie ako po prvy krat. A to je znamka toho, ze je to proste kvalitka. Mensie, jednoduchsie a odlahcenejsie ako "velky brat" Lethal weapon, avsak rovnako skvelo fungujuce a zabavne. Vyhrada smeruje k faktu, ze Tucker keca obcas az prilis a Jackie toho priestoru zasa az tak nema, ale neva, hlavne ze to medzi nimi iskri na kazdom kroku. Po Sanghajskych rytieroch to najlepsie co Jackie natocil v USA. (8.5/10)(19.10.2007)

Hodně bláznivá bojová podívaná. Bitky jsou sice super a vtipný, ale je strašně moc vidět, jak je to všechno přesně nacvičený a strojený. Tímto komplexem trpí hodně bojových filmů s Jackie Chanem. Ale zase je prča sledovat na konci těchto filmů záběry z natáčení kolikrát si namlátil nebo se mu nepovedli různý skoky atd. :-D Takže 3 pěkné hvězdičky :-)(10.9.2009)