Křižovatka smrti

Križovatka smrti

Rušná hodina

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1998, 97 min

Dobrá komedie Chrise Tuckera jsem neznal ale kdyz jsem tohle videl tak si ho vzdycky budu pomatovat jako toho blaznivýho partaka Jackie Chana :)(5.7.2010)

Zatím nejlepší americká chanovka co jsem kdy viděl.(6.6.2002)

Tucker moc kecá, Ratner se příliš neobtěžuje film zabalit do toho největšího klišé a tak jediné, co film zachraňuje, je Jackie Chan a jeho mrštné údy.(18.1.2006)

Povedená akční zábava s doboru ústřední dvojicí. Jedna z nejlepších Chanovek v americké produkci. Ale doma se Jackiemu daří přeci jen více.(5.8.2007)

První díl a dalo by se říci že navzdory vysokému hodnocení rovněž nejslabší. Prvních 30 minut Jackie téměř nemluví a Tuckerův humor bych označil za spíše trapný. Záporák slaboučký a děj prostinký. Kdepak, tahle buddy movie díru do světa neudělá a srovnávat něco podobného s tahounem žánru jako je například Smrtonosná zbraň mě příjde naprosto přitažené za vlasy. 55%(14.3.2016)