poster

Křižovatka smrti

 • USA

  Rush Hour

 • Slovensko

  Križovatka smrti

 • Slovensko

  Rušná hodina

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1998, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fleker
  ****

  huusty, tendle film nema eště žadnej komentář......(...dodatek: trochu sem nad tim popřemejšlel a došlo mi, že muj původní komentář byl ubohej,bezzubej,syrovej...proste jalovice....vzhledem ktomu ze to má být první subjektivní názor, který bude zastupovat celou zdejší komunitu..mělo by jít o něco inteligenčně na úrovni, něco důstojnýho, srozumitelnýho,,,a hlavně něco hodně hlubokýho...... k zamyšlení,,,prostě poselství pro budoucí generace...takže ehm ehm.." ČLOVĚK JE DE FACTO TOLIKO MOBILNÍ, EVOLUCÍ VYTUNĚNÁ FABRIKA NA EXKREMENTY RŮZNÝCH KONZISTENCÍ " .....není to sice mariánskej příkop, ale je to od srdce a nic víc nesvedu...)(27.7.2008)

 • genetique
  ****

  Parádny úvod série Tucker bol ťah jak hovado a (už aj tak vtipným) kúskom Jackieho Chana pridal ešte ten správny americký. Dvojica našlapaná, dobiedzacie dialógy so skvelou razanciou, trošku slabšia dejová stránka ale o zábavu je postarané aj na x-tý krát. Aj preto 85%.(5.3.2006)

 • BioGrower
  ****

  Hlavne výborné hlavné duo povyšuje túto celkom zábavnú komédiu nad priemer.(27.5.2007)

 • TeeAge
  ***

  Chris Tucker je pre mňa špička, a tak vlastne jediný faktor, kôli čomu som ten film videl už viac krát.(11.1.2009)

 • Roman.Ticka
  ****

  Přesně takto namíchanou esenci zábavy, vtipu, akce, trapasu, hudby, tance♥ a smíchu jsem potřebovala. Chris Tucker v roli drzého sebevědomého "negra" a Jackie Chan v roli neřízené střely a nenegra, jako nesourodé duo parťáků, byli naprosto povedení a perfektně vypečení. Nevím proč jsem se filmu opakovaně vyhýbala a z milosti dávno viděného dala kdysi trojku, když to má na víc. Každopádně jako kompilace různých žánrů na základě střetu rozdílných kultur, to funguje jak má. Carter: "Všichni nás (policajty) nenávidí. I máma se za mě stydí. Chtěla ze mě mít drogového dealera." Není nad to rozflákat 5 tisíc let starou historii. A chudák bezmezně oddaný své zemi Lee se na to musí koukat.☺(4.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace