Křižovatka smrti

Križovatka smrti

Rušná hodina

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1998, 97 min

Nočná mora pre všetkých fandov "čínskeho" Jackieho. Chanove kúsky sú absolútne v úzadí, prekvapí však dobrý (nie však originálny) scenár a vážny prístup všetkých zúčastnených. Filmík, ktorý drží krok so SMRTONOSNÝMI ZBRAŇAMI. A tak sa z Jackieho stala v Amerike hviezda...(25.10.2005)

Průměrná komediální taškařice. Jackie Chan se snaží rukama, nohama a Chris Tucker mu do toho blbě žvaní. Samotný Chan by to zvládl sám a lépe.(21.5.2003)

• nash.

Celkem klasická krimi-buddy-komedie, kde mě však už poprvé po pár minutách neskutečně iritoval Tucker, a ani tentokrát to nebylo lepší. Jackie má sice pár zábavných vychytávek, bohužel se mu tam Tucker se svou fistulí neustále motá a spolehlivě zabíjí vše, čím mohl Jackie a film pobavit.(30.8.2011)

Film s dobrým propracováním dialogů a akce, konečně nějaký s tímto dvojnásobným mistrem bojového umění.(29.7.2008)

Nezapomenutelná komedie s Jackie Chanem a Chrisem Tuckerem. Ti dva tvoří dokonalou dvojici.(3.2.2013)