Křižovatka smrti

Rušná hodina

Križovatka smrti

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1998, 97 min

Průměrná komediální taškařice. Jackie Chan se snaží rukama, nohama a Chris Tucker mu do toho blbě žvaní. Samotný Chan by to zvládl sám a lépe.(21.5.2003)

Chris Tucker je pre mňa špička, a tak vlastne jediný faktor, kôli čomu som ten film videl už viac krát.(11.1.2009)

Hodně bláznivá bojová podívaná. Bitky jsou sice super a vtipný, ale je strašně moc vidět, jak je to všechno přesně nacvičený a strojený. Tímto komplexem trpí hodně bojových filmů s Jackie Chanem. Ale zase je prča sledovat na konci těchto filmů záběry z natáčení kolikrát si namlátil nebo se mu nepovedli různý skoky atd. :-D Takže 3 pěkné hvězdičky :-)(10.9.2009)

Rozpočet $33miliónovTržby USA $141,186,864Tržby Celosvetovo $244,386,864/60%/(28.6.2005)

Dobrá komedie Chrise Tuckera jsem neznal ale kdyz jsem tohle videl tak si ho vzdycky budu pomatovat jako toho blaznivýho partaka Jackie Chana :)(5.7.2010)