Křižovatka smrti 2

Križovatka smrti 2

Rušná hodina 2

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Hong Kong, 2001, 90 min

Bohužel to není tak kompaktní jako první díl, i humor je zpočátku hodně hrubozrnný, ale pořád se to dá, i když to Chris jen tak tak utáhne. Jackie Chan tentokrát mám pocit jen paběrkuje.(13.11.2010)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $226,164,286Tržby Celosvetovo $347,325,802/70%/(28.6.2005)

Pomatuju si jméno záporáka Ricky Tan! A Chrise Tuckera jak se furt ptá kde je nebe na zemi :-D no prostě prdel afroameričan a čínan když je dáte k sobě jako parťáky vznikne tohle :-D(15.2.2012)

• Terva

Tucker je idiot, který má plnou hubu rasismu. Jacki Chan je chudák, že s ním musí hrát. CITÁT - Už mě štvou ty tvoje kecy. Isabella ( Roselyn Sanchez ) je kočka. Rvačky Jackiho Chana jsou parádní a choreograficky perfektně sladěné. Film je sranda, ale Tuckerovi řeči někdy lezou na nervy. Závěrečné titulky jsou opět ve znamení nepovedených záběrů.(19.2.2011)

Účel to splnilo, Jamal se pobavil Chanovými kosky a takovým tím pro něj typickým suchým nechápavým vtipem, dále okořeněný sladkou Ziyiou, které by jste uvěřili téměř cokoliv, kdyby seděla naproti Vám (( ::(9.2.2007)

• - Hu Li je mandarinsky „liška“. (SG-1)

• - Filmový soundtrack, ktorý obsahuje hlavne hip-hop a R&B, vyšiel 31. júla 2001 a vyšplhal sa až na 11. miesto v rebríčku Billboard 200. (Peter-1307)

• - Scéna, ve které běží Chris Tucker a Jackie Chan nazí po hongkongské ulici, byla natočena “naostro” a bez komparzu, filmaři totiž neměli povolení zablokovat provoz na ulici. (POMO)