Křižovatka smrti 2

Križovatka smrti 2

Rušná hodina 2

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Hong Kong, 2001, 90 min

Štandardná buddy movie v podstate na úrovni prvého dielo.(25.6.2012)

Zato druhý díl je už i docela solidní porce zábavy. Tucker se zlepšil, Jackie více využitý, humoru je více a příběh není už tolik čitelný. Ratner natočil svůj dost možná že nejlepší kousek, přestože je to do značné míry spíše dílo náhody. Amerických Chanovek, který stojí za pozornost není mnoho, ale tuhle jsem si docela užil. 70%(14.3.2016)

V podstate sa tu stavia na to isté, ako v jednotke, len s iným príbehom. Chan a Tucker sú výbornou dvojicou.(11.1.2009)

• nash.

Nudil jsem se převelice a ta "černá huba" byla už po patnácti minutách na zabití ..(3.8.2008)

Tento díl mám z této povedené trilogie nejraději, i příběh mě zaujal víc než ostatní díly, bylo zde o trochu více vtipných scén, více akce, občas měl film hluchá místa (moc jich nebylo), takže tu opět chybí něco málo k dokonalosti, ale bavil jsem se dobře, o trochu lépe než u jedničky. Hodnotím na 88% = ****(11.11.2012)