Křižovatka smrti 2

Križovatka smrti 2

Rušná hodina 2

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Hong Kong, 2001, 90 min

Bohužel to není tak kompaktní jako první díl, i humor je zpočátku hodně hrubozrnný, ale pořád se to dá, i když to Chris jen tak tak utáhne. Jackie Chan tentokrát mám pocit jen paběrkuje.(13.11.2010)

Tři hvězdičky pro Jackieho. Ten debilní Tucker si ale asi myslí (nebo scénáristé), že když bude mluvit hodně, je to vtipné bez ohledu na to, co říká. Po tomto filmu ho definitivně řadím mezi své nejneoblíbenější herce.(10.11.2003)

Je pravda, že som sa bavil takmer rovnako ako pri jednotke. Opäť duo ohybný-hláškujúci, dobrá akcia a vydarené gagy. Som zvedavý na chystanú trojku.(27.5.2007)

Soundtrack Lalo Schifrin: 1. Area Codes ,2. Mine, Mine, Mine ,3. Umg Sequence V1 T3 ,4. No ,5. He's Back ,6. Love Again ,7. Keep It Real [Tell Me] ,8. Crazy Girl ,9. How It's Gonna Be ,10. Paper Trippin' ,11. You Make Me Laugh ,12. Mercedes Benz ,13. Blow My Whistle ,14. Figadoh ,15. I'm Sorry ,16. Brollic ,17. The World Is Yours ,(12.5.2011)

Nejlepší díl !(20.1.2009)

• - Natáčení komplikoval fakt, že Zhang Ziyi neuměla anglicky. V celém filmu od ní zazní jen tři anglická slova. (SG-1)

• - Na letišti si můžete všimnout muže, který čeká na cestujícího jménem Freitag, pojmenovaného po jednom z producentů James M. Freitagovi. (SG-1)

• - Filmový soundtrack, ktorý obsahuje hlavne hip-hop a R&B, vyšiel 31. júla 2001 a vyšplhal sa až na 11. miesto v rebríčku Billboard 200. (Peter-1307)