Křižovatka smrti 2

Križovatka smrti 2

Rušná hodina 2

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Hong Kong, 2001, 90 min

Bohužel to není tak kompaktní jako první díl, i humor je zpočátku hodně hrubozrnný, ale pořád se to dá, i když to Chris jen tak tak utáhne. Jackie Chan tentokrát mám pocit jen paběrkuje.(13.11.2010)

Za choreografii bojových scén, jinak by to bylo za míň. 55%(16.11.2008)

Po zdařilé Křižovatce smrti přichazí díl druhý a já jsem rád, že si tvůrci usmysleli, že natočí pokračování. Akčnější, svižnější, a zábavnější film, který má i lepší scénář než díl předchozí, tak těmito slovy by se dal tento kousek vyjádřit. Chris Tucker už mi lezl méně na nervy a kdykoliv se objevil na plátně tak jsem se chtěl smát, protože to co předvádí je nezapomenutelné a velmi vtipné. Jackie Chan předvádní více bojového umění, které je neuvěřitelné. Dále potěšila přítomnost krásné Roselyn Sanchez. Určitě lepší než jednička a já se těším na díl třetí!!(1.5.2007)

Pomatuju si jméno záporáka Ricky Tan! A Chrise Tuckera jak se furt ptá kde je nebe na zemi :-D no prostě prdel afroameričan a čínan když je dáte k sobě jako parťáky vznikne tohle :-D(15.2.2012)

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $347,325,802(20.12.2006)

• - Na letišti si můžete všimnout muže, který čeká na cestujícího jménem Freitag, pojmenovaného po jednom z producentů James M. Freitagovi. (SG-1)

• - Filmový soundtrack, ktorý obsahuje hlavne hip-hop a R&B, vyšiel 31. júla 2001 a vyšplhal sa až na 11. miesto v rebríčku Billboard 200. (Peter-1307)

• - Starosta Las Vegas Oscar Goodman si ve filmu střihl krátké cameo, ale tato scéna se do finální verze nedostala. (SG-1)