Křižovatka smrti 2

Križovatka smrti 2

Rušná hodina 2

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA / Hong Kong, 2001, 90 min

Tohle je skoro stejně dobrý jako první díl, je sice pravda že většina situací už byla v jedničce, ale mě to rozhodně neomrzelo a zase jsem se skvěle bavil.Jackie Chan i když už je pěkně starej, tak je pořád pekelně rychlej a Chris Tucker mi taky nepřipadal zas tak špatnej jak tady všichni řikaj, podle mě se na ukecanýho, zbabělýho poldu, kterej nic neumí, pořád se jen vychloubá a schovává skvěle hodil a jako protipól k Chanovi dobře zapad. Jak už je zvykem u filmů jackiem Chanem, tak i tady jsou ty souboje a celková jejich choreografie výborný, teda až na to co tam předvádí Tucker to vypadá jako když tancuje u tyče, než že by bojoval, ale to bylo spíš hozený do komiky a aspoň se střídalo bojový umění s vtipnýma scénama v podání tuckera. Jediný co se mi moc nelíbilo, byl hlavní záporák, ten spíš vypadal jako nějakej rákosník z tržnice než pořádnej kruťák z triády, ale jinak si nemůžu stěžovat(15.6.2005)

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $347,325,802(20.12.2006)

Bohužel to není tak kompaktní jako první díl, i humor je zpočátku hodně hrubozrnný, ale pořád se to dá, i když to Chris jen tak tak utáhne. Jackie Chan tentokrát mám pocit jen paběrkuje.(13.11.2010)

Pokracovani, ktere dosahuje stejne kvality jako prvni dil, ale stale se jedne pouze o prumerny filn okoreneny jen obcasnymi bravurnimi kousky Jackie Chana.(8.8.2002)

V podstate sa tu stavia na to isté, ako v jednotke, len s iným príbehom. Chan a Tucker sú výbornou dvojicou.(11.1.2009)