poster

Legenda o slavném návratu

 • USA

  Legend of Bagger Vance, The

 • Slovensko

  Legenda o slávnom návrate

Drama / Fantasy / Romantický / Sportovní

USA, 2000, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $30,919,168Tržby Celosvetovo $39,459,427/70%/(16.11.2005)

 • Shadwell
  ****

  Matt Damon není human sapiens. Je reprezentantem obrody, metaforou Ameriky, zpité do němoty a probouzející se z Velké hospodářské krize. Tomu já říkám vlasteneckej akcent. On Redford vždycky tak nějak inklinoval k tradičním hodnotám. Kdyby měla západní provenience Babylónskou věž, nejspíš by do ní vlezl a začal by kralovat místnímu lidu. Klobouk dolu, pane Redford. A ať zdravíčko slouží!(9.1.2008)

 • Kulmon
  ****

  Jeden z těch filmů o sportu, po kterém máte chuť vzít do ruky okamžitě golfovou hůl, přestože jste ji v ruce nikdy nedrželi, a odpálit míček jak daleko to jen jde. Velmi sympatický Matt Damon.(19.9.2010)

 • Phobia
  ****

  Velmi příjemný film o golfu a hledání sebe sama, s dobrými herci (Matt Damon ani Will Smith nepatří k mým oblíbencům, ale tady jim to sedělo, ostatní zdatně sekundovali), krásnou hudbou, vtipnými hláškami i moudrými postřehy. Robert Redford do tohoto snímku vložil kus srdce a je to poznat. Prostě moc hezký film, možná místy malinko zdlouhavý a bohužel dodržující zažitá klišé - nekoná se nic překvapivého. 81%(6.11.2008)

 • gouryella
  ****

  V tomto filmu mi Will Smith sedi snad nejlepe z toho co jsem doposud on nej videl. Pomocnik a zaroven jakysi "andel" Matta Damona je prototypem vedlejsi postavy, ktera jasne prehrava postavu hlavni.(1.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace