poster

Legenda o slavném návratu

 • USA

  Legend of Bagger Vance, The

 • Slovensko

  Legenda o slávnom návrate

Drama / Fantasy / Romantický / Sportovní

USA, 2000, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  *****

  Je to vždy jako zázrak, když do sebe všechny kousky zapadnou v dokonalé harmonii a z plátna či obrazovky vás zasáhne skutečná filmová magie. Jako v tomto pozvolna plynoucím, zdánlivě prostém, příběhu, který zdaleka není jen o golfu a kde se zpočátku banální a plytká moudra postupně mění v dech beroucí poezii.(24.1.2011)

 • Kulmon
  ****

  Jeden z těch filmů o sportu, po kterém máte chuť vzít do ruky okamžitě golfovou hůl, přestože jste ji v ruce nikdy nedrželi, a odpálit míček jak daleko to jen jde. Velmi sympatický Matt Damon.(19.9.2010)

 • EdaS
  ****

  Moc pěkné retro s nádechem mýtu. Redford je opravdu výtečný režisér. Takhle poeticky natočit golfové utkání nedokáže jen tak někdo. Moc moc pěkné.(7.8.2004)

 • Cival
  ****

  S naprostým přehledem natočil Robert Redford krásný a dojemný snímek, který přes své poklidné tempo ani na sekundu nenudí. Bagger Vance je ta nejlepší role, jakou kdo kdy Willu Smithovi napsal - zvládl ji výborně.(26.12.2002)

 • petaspur
  *****

  Postavit si na začátku světové finanční krize v Savannah golfový areál nebyl nejšťastnější podnikatelský záměr. Ta malá kulka, kterou si pan podnikatel nechal projít hlavou, na to sice žádný názor nemá, ale svou práci poctivě vykoná. Dědičce mizerné investice Adele se už začíná v hlavě rodit ďábelský plán, který v rámci snahy o zachování zelené hrací plochy svede na hřiště dva nejlepší golfisty své doby a domácího "dobrovolníka" Junuha. Junuh sice ztratil v 1. světové válce duši, střízlivost i švih, ale vše mu potulný černý caddie Bagger Vance dokáže vrátit svými upřímně cynickými postřehy.(15.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace