poster

Pár správných chlapů

 • USA

  Few Good Men, A

 • slovenský

  Zopár správnych chlapov

Drama / Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1992, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Tentokráte vážená poroto nečekejte žádné nečekané svědky, žádné důkazy na poslední chvíli ani skandální odhalení. Zde se bude hrát na úplně jinou notu a to hlavně na chlapskou ješitnost. Jack Nicholson v jednom ze svých exkluzivních představení. Každou scénu ve které účinkuje (není jich mnoho, dohromady tuším 4) si suverénně uzme pro sebe. Hodně se mi ale líbil i mladý právník v podání Tondy Cruise, který bývá mnohdy neprávem opomíjen a jeho výkony na plátně často nedoceněny. Určitě film, který stojí za to vidět, trošku se stydím že já tak učinil až nyní.(25.5.2012)

 • Gemini
  ****

  Velmi dobře a velmi nedivadelně zpracované soudní drama z vojenského prostředí, kam se hrabe JAG:) Obsazení je z těch, kterým nelze nic vytknout, pochopitelně vévodí pán a vládce americké části Kuby, Jack Nicholson. Arogance a vědomí vlastní nedotknutelnosti z něj s každým slovem přímo odkapává, obzvlášť když pronáší politicky a genderově nekorektní věty, nad kterými je takřka nemožné, při půvabech Demi Mooreové, se nezamyslet;)(28.8.2005)

 • Boss321
  ****

  Cruise, Nicholson, Moore, Bacon, Sutherland..... výborné obsazení, především Nicholson byl opět skvělý, ale Cruise a Bacon mu velmi zdařile sekundují. Jinak se jedná o velmi povedené drama z prostředí soudní síně, kde stanuli dva vojáci, kteří pouze plnili rozkaz. Jen škoda, že Nicholson nedostal Oscara za vedlejší roli!(28.10.2007)

 • Galadriel
  ****

  Zajímavý soudní film s opravdu skvělými hereckými výkony a slušným příběhem. Nicholson září jako vždy, ale Cruise a Bacon se také nenechají zahanbit.(4.5.2003)

 • Houdini
  ****

  Oscar 4 nominace: Nejlepší film, Herec VR - Jack Nicholson, Střih, Zvuk(3.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace