poster

Pár správných chlapů

 • USA

  Few Good Men, A

 • slovenský

  Zopár správnych chlapov

Drama / Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1992, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ****

  Pár správných chlapů je skutečně film, který dostojí svému názvu a není to jen díky vynikajícím hercům, ale také díky dobře napsaným charakterům. I na takových vedlejších postavičkách, jako jsou dva obžalování, je pěkně vykresleno, co to znamená plnit rozkazy a jakou ctí je býti "americkým" vojákem. :) Právo v soudní síni i nepsané rudé právo (a tím nemyslím vaše oblíbené noviny) rozpracováno do kvalitního scénáře se postará o skvělý filmový zážitek ze staré školy. 8/10(3.3.2014)

 • golfista
  ****

  Oscar za vedlejší roli v rukou Jacka Nicholsona ve správných rukou správného chlapa. Ale ani ostatní v důležitějších rolích nezůstávají pozadu !(31.1.2003)

 • Chrustyn
  ***

  Zdařilé a hvězdně obsazené drama z prostředí vojenských soudů. Cruise zde ukázal, že není pouhou "hezkou tý¨ávřičkou z plakátů" a předvedl seriózní herectví, díky kterému překonal i zkušenějšího Nicholsona. Škoda, že Reinerova režie je mdlá a bez nápadu.(17.4.2012)

 • Gilmour93
  ****

  Napínavé drama z prostředí armádního soudu o dvou řadových vojácích mezi mlýnskými kameny rozkazu a cti, právnických hejscích, ambiciózních kolegyních a jednom velikém egu, jenž je nakonec samo sobě největším nepřítelem.. Reiner se mohl opřít o chytrou kostru příběhu, svižně napsané dialogy i herecké výkony ve vedlejších rolích (Pollak, Bacon, Nicholson, Walsh) a i přes delší stopáž vše letí tak rychle, že by se ani Harmon Rabb nestačil oholit. Patetické řeči o frčkách a cti protentokrát promíjím, stejně jako skutečnost, že při emočně vypjatějších chvílích jsem chtěl použít věrnou baseballovou pálku upoceně přehrávajícího Cruise, abych odpálil míč, co má posazený na krku..(19.8.2013)

 • Jamal
  ****

  Tři a půl, jeden z nejlepších filmů odehrávající se kolem soudního pojednání.(29.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace