Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ***

  Kvantum geniálnych a kvantum trápnych vtipov nakoniec dá čisto primernú one-man-show. Komu vadí Rockova užvanená držka to asi dlho nevydrží. "Ochranka!" 60%(28.8.2007)

 • slunicko2
  **

  God bless America. And no place else. Místy docela vtipná a dojemná černošská komedie se všemi typickými atributy - neřízeným, chvílemi hloupým či nevkusným humorem, ztřeštěnými nápady, občasnými dobrými fóry a především pro mne jen těžko skousnutelným Chris Rockem, jehož herecký projev i styl humoru mně jdou kapku proti srsti. That ain´t right.(25.9.2010)

 • marcek
  ***

  Chris Rock ma porad stejny filmy. Vsechno na jedno brdo, takze nevim proc se tady lidi divite. Docela jsem se nudil, OBCAS usmev na tvari, ale kdyz se tam objevil Bernie Mac me film zacal docela zajimat :)(13.8.2007)

 • Handle
  **

  Nenáročná, tuctová a předvídatelná komedie u které opravu přesně víte, jaké scény Vás budou čekat, samozřejmně včetně konce s ''těsnými'' výsledky. Film by možná mohl dopadnout o něco lépe, kdyby byl lepší casting, více vtipu a originálnější scénář. Tohle je však průměr, který neurazí ani nenadchne. 2,5*(31.10.2010)

 • AngelAngie
  **

  Vysílala TV Nova ..(29.12.2008)

 • - V časti filmu, keď Chris Rock utekal so starou ženou z budovy, ktorá mala vybuchnúť, sme mohli vidieť, že v ruke mal namiesto skutočnej mačky len plyšovú hračku. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace