přesně jak tady někdo řekl, spusta hodně ftipnejch postřehů: "když je Vám 18, tak můžete jít do války, ale panáka si můžete dát až od 21"(ten se mi líbil nejvíc :) a proslov o amaterech v závěru byl taky docela chytrej(i když to nechci nijak snižovat, tak každá blbost se dá říct chytře) ale na druhou stranu je to v zápětí kompenzováno tunama kravin, i když je fakt, že některý věci jinak, než polopatě do těch americkejch palic nenalijete(29.12.2008)

• becki_tu

Tak tohle je nefalšovaný úlet se záměrem pobavit, což se párkrát podařilo, jinak je to ale spíše trapné a ani stokrát obehrané klišé rasově motivovaného popichování mezi dvěma tábory černochů a bělochů tady nedostává jiný rozměr, než na který jsme zvyklí. Nečekal jsem žádnou intelektuální zábavu a taky jsem ji nedostal.(14.8.2007)

Možná i díky tomuhle filmu se Obama rozhodl stát se prezidentem. :D Popravdě je tohle průměrná komedie, místama to bylo horší, občas to bylo dobrý. Trhat rekordy rozhodně nebude, ale čas od času se na to dá podívat.(27.4.2013)

Měla jsem za to, že film je mnohem starší. Hvězdičky jsou pro Bernieho Maca.(31.10.2010)

Chris Rock ma porad stejny filmy. Vsechno na jedno brdo, takze nevim proc se tady lidi divite. Docela jsem se nudil, OBCAS usmev na tvari, ale kdyz se tam objevil Bernie Mac me film zacal docela zajimat :)(13.8.2007)

• - V časti filmu, keď Chris Rock utekal so starou ženou z budovy, ktorá mala vybuchnúť, sme mohli vidieť, že v ruke mal namiesto skutočnej mačky len plyšovú hračku. (Zdroj: ČSFD.cz)