Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Marcus Miller : 1. What They Think of You ,2. Who We Be ,3. Bonnie & Clyde ,4. A Woman Needs to Be Loved ,5. Hot in Herre ,6. The Humpty Dance ,7. Nothin ,8 The Next Episode ,9. The Roof Is on Fire(9.5.2011)

 • Djkoma
  ***

  Chris Rock nikdy neměl snahu být oscarový herec, ale za to dokáže pobavit. Hlava státu není výjimkou a kdo si nezamiluje tohohle přímočarého ňoumu v jeho podání, ten snad nemá smysl pro černé (to je myšleno v dobrém:)) komedie, které zapomínají, že méně je někdy více. Hromada ostrých vtipů jako třeba trénované štětky někoho možná urazí upřímností, ale druhé nadchnou otevřeností a něčím novým a zajímavým. Korunu tomu také dává Bernie Mac, který nemá chybu a už jeho nástup jasně ukazuje, že Rock zbytek filmu potáhne ve dvou. Drobnosti jako zamilovaná obdivovatelka nebo "děti musíme mlátit, já nekouřím, protože mě otec v mládí kvůli kouření zmlátil" jsou už jen drobnosti v jednoduché a nenáročné komedii.(29.12.2008)

 • Malarkey
  **

  Víceméně je Hlava státu průměrná komedie v hlavní roli s věčně křenícím se Chrisem Rockem, kde úsměv na mé tváři občas vyrašil překvapivě, ale také zazdil fakt, že rapem a podobnou nemuzikální pochutinou, co mi nepříjde ani jako hudba, je to přecpané, a naprosto zbytečně, až k prasknutí. Na druhou stranu zase víte, že koukáte na černošskou komedii a konečně běloch není ten zlej, ani prakticky nijakej. Zde má svou roli, důležitou roli a tak když už ne tohle tak alespoň tu muziku se snaží vecpat do filmu, co to dá a to mi po pravdě rve nesnesitelně uši. Jinak je to ale vcelku zdařilá komedie, na kterou jsem se rád podíval, ale na podruhý bych už se neodhodlal. --- Chtěli bychom abyste kandidoval na prezidenta..... - Čeho??! - Ameriky - Čeho???!! - Ameriky - Jaký? - Severní, Severní Ameriky.(13.8.2007)

 • swamp
  ***

  Černošská komedie, u které když vypnete mozek a nějak zvlášť vám nevadí Chris Rock, tak se i párkrát zasmějete. Oddych na všední odpoledne.(21.12.2010)

 • T2
  *

  Rozpočet $35,2miliónaTržby USA $38,125,247Tržby Celosvetovo $38,620,484║ Kde nič, tu nič, strašne nevýrazný film. /15%/(13.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace