• Terva

Jeden z mála herců a tady i tvůrců, kterého vůbec nemám v lásce. Málem jsem dal odpad.(16.7.2011)

• SallyZen

Komedie určitě.., ale bohužel úplně nevyrovnaně natočená. Párkrát jsem se tam od srdce zasmál. Rock s Macem dokážou pobavit a některé gagy byly silné. Bohužel jich ale byla menšina. Nápad je sám o sobě bláznivý a už od začátku je úplně jasné jak to dopadne. Samozřejmě nesmí chybět ženská a nějaký ten záporák a máme z toho další komerční zhovadělost. Aspoň za těch pár scén, které mě rozesmály nebo jen potěšili ty dvě hvězdy dám. 40%(12.3.2012)

• heyda

Bohužel poněkud podprůměrná komedie, ikdyž by se toho dalo dost spojit s Obamou :-) Taková malá předpověď do budoucna. Každopádně jednou se to dalo přežít.(7.12.2009)

Černošská komedie, u které když vypnete mozek a nějak zvlášť vám nevadí Chris Rock, tak se i párkrát zasmějete. Oddych na všední odpoledne.(21.12.2010)

Možná i díky tomuhle filmu se Obama rozhodl stát se prezidentem. :D Popravdě je tohle průměrná komedie, místama to bylo horší, občas to bylo dobrý. Trhat rekordy rozhodně nebude, ale čas od času se na to dá podívat.(27.4.2013)

• - V časti filmu, keď Chris Rock utekal so starou ženou z budovy, ktorá mala vybuchnúť, sme mohli vidieť, že v ruke mal namiesto skutočnej mačky len plyšovú hračku. (Zdroj: ČSFD.cz)