Druhá šance

Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

• kingik

Nečekal bych, že z toho vznikne takový plytký film. Willis se do podobné role vůbec nehodí, Pfeifferová sama film neutáhne a Reinerova tápající režie je jen pověstným hřebíčkem do rakve. Nic tu nefunguje, jak má, ale potenciál to mělo. Výsledek je ovšem zoufalý.(19.2.2009)

• Oskar

Roztříštěný příběh překypující nudou a prvky, které už jsme všichni několikrát viděli, a většinou v lepší podobě. Fiasko od jindy spolehlivého Roba Reinera.(22.2.2003)

Bruce Willis a Michelle Pfeifferová se vypořádali s rolemi na výbornou, ale průměrný scénář nedovolí, aby nebyl snímek více, než lepší televizní inscenací...(24.9.2002)

• TheSame

Projekce StudentAgency, tj. nicmoc podmínky(11.9.2013)

Není to na plné odsouzení, herci si odehrají svoje, příběh je příjemně civilní, ale nějak jsem po čas celého filmu nezískal pocit originality a původnosti. Některé obrázky působí dojmem smíchaniny pár filmů dohromady. A slabým místem podobných kousků bývá i emocionalita, která tady není svěží, nýbrž upachtěná. Bavit se dá snad jen jednou, podruhé bude chtít vidět málokdo.(6.11.2005)