Druhá šance

Náš príbeh

Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

On a ona. Bruce Willis a Michelle Pfeiffer jako filmoví manželé, jimž se rozpadá manželství. V době, kdy jejich děti odjíždějí na letní tábor, se rozcházejí. Dokáží žít jeden bez druhého? Na to odpoví tento celkem příjemný film Roba Reinera.(31.3.2003)

• Oskar

Roztříštěný příběh překypující nudou a prvky, které už jsme všichni několikrát viděli, a většinou v lepší podobě. Fiasko od jindy spolehlivého Roba Reinera.(22.2.2003)

• meave

Manželia rozprávajúci svoj príbeh - podľa mňa nereálny. Takto to proste nechodí. Humor tiež veľmi nevyšiel. Bol pomerne kŕčovitý. Parodovať psychoanalytikov tak, ako v scéne „v posteli ste vždy šiesti; vy dvaja a vaši rodičia“ bolo trapné. Stále mi unikalo, čo chcel scenárista povedať a či ma chcel zabaviť, alebo zabiť. Žena, ktorá sa s chlapom, ktorý jej vliezol do postele /nie na gauč/ v topánkach!!!, debatuje o tom, čo bolo v ich živote zabavné??? To sa dá vidieť iba tu. Takže dve ** za Brucea a Michelle a odporučenie – pozor na Rachel a manželov Kirbyových /-*/. Vysledný dojem: keď už skutočne nič nejde a máte radi hlavných predstaviteľov, tak sa to dá prežiť.(8.10.2005)

Ohodnotila bych to slovy - nemastný neslaný. Prostě půměrný film. 50%(9.7.2011)

• Morien

Jako jo, i já mám rovněž zálibu v mluvení o divnostech divně s divnými lidmi, ale bože! bože! doufám, že to děláme líp a stylověji než tihle. Film, který mi nemá co říct, leda snad obligátní: dabing je na nic. Díky němu mě to, co tam provádějí jindy snad slušní herci, nemůže vůbec zaujmout a co hůř, soustředím se jenom na negativa. Zbytečný film, toť můj, zcela soukromý a pro jiné jistě nesměrodatný, úsudek. Moje chyba, že jsem se dívala, měl mě odradit ten odporně optimistický plakát.(29.6.2010)

• - Inspirací k natočení filmu byla poslední fáze Willisova manželství s Demi Moore. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve městě Santa Clarita v americkém státě Kalifornia. (Terva)