Druhá šance

Náš príbeh

Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

jeden z filmov, ktory mi sprijemnoval zaciatky s HBO ..neviem, mne sa zda, ze ide o pomerne normalny, nikoho neurazajuci, film, ktory nema ziadne ambicie a preto mi nevadi..dokonca som sa slusne bavil.(5.1.2007)

• rt12

Vůbec mě to nebavilo.(26.5.2014)

Hlavně je to film o životě, takový on opravdu je, že není všechno tak růžové, romantické, plné růží a nošení na rukou jako to bylo na začátku. Ten kdo má za sebou dlouhodobý vztah nebo v jednom žije, ví o čem píšu. Je jasné, že na vztahu se musí usilovně pracovat jinak to dopadne tak jak jsme viděli ve filmu ... toliko teorie .... Michelle je úžasná herečka a spolu s Brucem vytvořili sympatickou, koukatelnou a zajímavou podívanou. A taky co všechno dokážou vzpomínky každého z nich na celou minulost strávenou se svým partnerem, dokázat se vcítit do toho druhého ... oba ve filmu hráli jedno normální, všední manželství procházející krizí. No a protože jsem správně romanticky založená bytost, tak jsem si na konci musela samosebou i romanticky poplakat .... "Jsem stále ta stejná holka na kole blik blik" :-)(18.7.2013)

• Djkoma

Dlouhá nuda s dvěma dobrými herci, který jeden y nejraději všechny postřílel a do filmu se vůbec nehodí.(11.7.2005)

Při tomhle filmu jsem si uvědomil, že Bruce Willise jako herce i když jsem s ním viděl bezpočet filmů vlastně vůbec neznám. Byl jsem z jeho hereckého výkonu neskutečně příjemně překvapen, docela bych mu doporučil ať se vysere na akční filmy a zkusí si zahrát nějakou dramaticky naráčnější roli, protože tady mu to po boku tradičně skvělé a krásné Michelle šlo velmi dobře. To téma se mě líbilo a celou dobu jsme si říkal, kurva dejte si už pusu a nechovejte se jak kdyby jste pili vodu vytékající ze Spolany Neratovice. Nelíbil se mě způsob vyprávění šel hodně po dialozích, ale málo po pocitech, ale jinak jsem Benovi s Kattie fandil, protože jim to spolu slušelo.(26.10.2014)