poster

Druhá šance

 • USA

  The Story of Us

 • Slovensko

  Náš príbeh

 • Slovensko

  Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

 • petaspur
  ****

  Romantická komedie obvykle končí tím, že si on a ona (nebo např. on a on) skočí do náruče a budou navěky šťastni. O mnoho let později začíná tento příběh plný slabší filmařiny, ale také životních zkušeností. Žádné navěky totiž netrvá déle než tři roky (nechal jsem tam rezervu) a sílu hledat druhou šanci v sobě nemá každý. Tohle hledání mě asi kvůli oblíbencům v hlavních rolích docela bavilo.(16.2.2009)

 • NinadeL
  **

  Tady se soudruzi z USA kapánek přepočítali. Jak vrcholila 90. léta, už nebylo tak snadné řešit dospělácké romantické komedie založené na manželské krizi a proto došlo na hodně podivný liebespaar Michelle a Bruce. Teoreticky si lze ty dva představit jako fungující dvojici, ale ne v tak neudržitelném filmu, jako je tento. Formální stránka je tak agresivní a nepřijatelná, jako málokdy. Všechny ty vševědoucí promluvy do kamery, nefungující flashbacky a špatná dramatická stavba, to pokazilo i to málo, co mohlo fungovat. Na druhou stranu si dokážu představit, že pokud se na film dívá někdo, kdo řeší podobný problém, mohl by díky němu svést sám se sebou zajímavý dialog.(27.6.2012)

 • mandes

  rozpočet : $50 million tržby celosvetovo : $58,900,031(28.1.2007)

 • Tom Hardy
  ***

  Bruce Willis a Michelle Pfeifferová se vypořádali s rolemi na výbornou, ale průměrný scénář nedovolí, aby nebyl snímek více, než lepší televizní inscenací...(24.9.2002)

 • Morien
  odpad!

  Jako jo, i já mám rovněž zálibu v mluvení o divnostech divně s divnými lidmi, ale bože! bože! doufám, že to děláme líp a stylověji než tihle. Film, který mi nemá co říct, leda snad obligátní: dabing je na nic. Díky němu mě to, co tam provádějí jindy snad slušní herci, nemůže vůbec zaujmout a co hůř, soustředím se jenom na negativa. Zbytečný film, toť můj, zcela soukromý a pro jiné jistě nesměrodatný, úsudek. Moje chyba, že jsem se dívala, měl mě odradit ten odporně optimistický plakát.(29.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace