poster

Druhá šance

 • USA

  The Story of Us

 • Slovensko

  Náš príbeh

 • Slovensko

  Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

 • Tom Hardy
  ***

  Bruce Willis a Michelle Pfeifferová se vypořádali s rolemi na výbornou, ale průměrný scénář nedovolí, aby nebyl snímek více, než lepší televizní inscenací...(24.9.2002)

 • Morien
  odpad!

  Jako jo, i já mám rovněž zálibu v mluvení o divnostech divně s divnými lidmi, ale bože! bože! doufám, že to děláme líp a stylověji než tihle. Film, který mi nemá co říct, leda snad obligátní: dabing je na nic. Díky němu mě to, co tam provádějí jindy snad slušní herci, nemůže vůbec zaujmout a co hůř, soustředím se jenom na negativa. Zbytečný film, toť můj, zcela soukromý a pro jiné jistě nesměrodatný, úsudek. Moje chyba, že jsem se dívala, měl mě odradit ten odporně optimistický plakát.(29.6.2010)

 • Johanka
  ***

  On a ona. Bruce Willis a Michelle Pfeiffer jako filmoví manželé, jimž se rozpadá manželství. V době, kdy jejich děti odjíždějí na letní tábor, se rozcházejí. Dokáží žít jeden bez druhého? Na to odpoví tento celkem příjemný film Roba Reinera.(31.3.2003)

 • Chrustyn
  **

  Tak nějak nevím. Možná byl Bruce Willis trochu unaven z toho hrát akční hrdiny nebo si chtěl prosě jen vyzkoušet jiný žánr. Proto asi zabruslil na tenký let romantického dramatu. Willis a Pfeiffer hrají dobře a docela se jim i dá věřit to, že jsou manželé ale film to není zrovna dvakrát zábavný. Celý film seldujete to jak se mají občas dobře a občas hůře, jejich hádky, milování a celý film poukazuje na to, že už nechtějí být spolu. O to větší překvapení je na konci když sami zjistí, že prostě nemohou žít bez sebe.(6.11.2007)

 • NinadeL
  **

  Tady se soudruzi z USA kapánek přepočítali. Jak vrcholila 90. léta, už nebylo tak snadné řešit dospělácké romantické komedie založené na manželské krizi a proto došlo na hodně podivný liebespaar Michelle a Bruce. Teoreticky si lze ty dva představit jako fungující dvojici, ale ne v tak neudržitelném filmu, jako je tento. Formální stránka je tak agresivní a nepřijatelná, jako málokdy. Všechny ty vševědoucí promluvy do kamery, nefungující flashbacky a špatná dramatická stavba, to pokazilo i to málo, co mohlo fungovat. Na druhou stranu si dokážu představit, že pokud se na film dívá někdo, kdo řeší podobný problém, mohl by díky němu svést sám se sebou zajímavý dialog.(27.6.2012)

 • - Inspirací k natočení filmu byla poslední fáze Willisova manželství s Demi Moore. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo ve městě Santa Clarita v americkém státě Kalifornia. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace