poster

Druhá šance

 • USA

  The Story of Us

 • Slovensko

  Náš príbeh

 • Slovensko

  Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

 • kingik
  **

  Nečekal bych, že z toho vznikne takový plytký film. Willis se do podobné role vůbec nehodí, Pfeifferová sama film neutáhne a Reinerova tápající režie je jen pověstným hřebíčkem do rakve. Nic tu nefunguje, jak má, ale potenciál to mělo. Výsledek je ovšem zoufalý.(19.2.2009)

 • Ainy
  ****

  Hlavně je to film o životě, takový on opravdu je, že není všechno tak růžové, romantické, plné růží a nošení na rukou jako to bylo na začátku. Ten kdo má za sebou dlouhodobý vztah nebo v jednom žije, ví o čem píšu. Je jasné, že na vztahu se musí usilovně pracovat jinak to dopadne tak jak jsme viděli ve filmu ... toliko teorie .... Michelle je úžasná herečka a spolu s Brucem vytvořili sympatickou, koukatelnou a zajímavou podívanou. A taky co všechno dokážou vzpomínky každého z nich na celou minulost strávenou se svým partnerem, dokázat se vcítit do toho druhého ... oba ve filmu hráli jedno normální, všední manželství procházející krizí. No a protože jsem správně romanticky založená bytost, tak jsem si na konci musela samosebou i romanticky poplakat .... "Jsem stále ta stejná holka na kole blik blik" :-)(18.7.2013)

 • Pepinec
  ***

  Když jsem před svátky koukal na kočkující se Michelle a Bruce, bylo mi ještě do smíchu. Dneska máme předsilvestří a i mě čeká v čase odpolední kávy psychologické sezení v pokojíčku na téma Druhá šance. V mém případě už sice číslovky ztrácí význam, no ale co už... Nezlobil bych se, kdyby to posezení dopadlo o něco lépe, než jak dobrý byl film, protože i když bylo fajn vidět Willise taky v něčem jiném než v bílém tílku, moc inspirace si z toho do boje neodnáším.(30.12.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $27,100,031Tržby Celosvetovo $58,900,031/35%/(13.10.2007)

 • petaspur
  ****

  Romantická komedie obvykle končí tím, že si on a ona (nebo např. on a on) skočí do náruče a budou navěky šťastni. O mnoho let později začíná tento příběh plný slabší filmařiny, ale také životních zkušeností. Žádné navěky totiž netrvá déle než tři roky (nechal jsem tam rezervu) a sílu hledat druhou šanci v sobě nemá každý. Tohle hledání mě asi kvůli oblíbencům v hlavních rolích docela bavilo.(16.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace