• Radek99

S estetikou tohoto filmu jděte, milý Filipe Renči, někam... Cosi na pomezí reklamní znělky a absolutního kýče.(21.11.2006)

Obstojná muzikálová čísla a průměrný zbytek. Rebelové dokazují že u muzikálů děje netřeba, hlavně když to má alespoň nějakou šťávu a nápad. Norisová neumí hrát ani za mák, ale zpívá jí to dobře.(9.2.2007)

• larelay

Tak vam poviem. Zle, zle a zle. Vsetko. Herecke vykony, humor (aha, ved ziaden nebol) a tie strasne prestrihy z reality do fikcie. Jeden velky, dlhy a skaredy videoklip...(17.9.2007)

Je to barevné, hezky nám k tomu hrajou, zpívaj a tančej, určitě český muzikálový nadprůměr, ale nějaký hlubší dojem u mě film nevyvolal.(16.10.2005)

Když jsem v pubertě viděl Rebely poprvé, zdálo se mi to roztomilé, výborně natočené a s jedinou vadou - přílišnou naivitou. Fasinuje mě, že i s desetiletým odstupem všechno zůstává stejné. Zuzana Norisová mi tehdy učarovala a soundtrack asi nikdy nezestárne. Renčovi se povedl jedinečný a v jeho případě už i nepřekonatelný počin.(27.5.2007)