Dobře spravený muzikál z českých luhů a hájů... pěkné obsazení, prvá výrazná role slečny Norisové na naší scéně.(12.3.2010)

• Karlos80

Za 2* (velmi shovívavé hodnocení), a to především že jsem jinak velký milovník šedesátých let, stylu, oblečení, a pak samozřejmě zlatých písniček které zazněly i zde. Jinak co se týče hereckých ale tady téměř (ne)hereckých výkonů, tak ty zde stály opravdu za starou belu, vyjma snad jen ten v podání mladičké Norisové a bořiče dívčích srdcí Revaie, kteří si myslím že předvedly své maximum. No ale spíš jak ti dva se mi líbili ti druzí mladí herci ve vedlejších rolích.. Choreografie, hudba, kostýmy, masky a barva to byli snad jediné plusy. Letní flirtík se vším všudy, avšak s trochu tragicky špatným koncem pod vlivem událostí z 68', si myslím že svůj účel na dobrou splnil a Renč nám zde tak představil nenáročný odpočinkový film sázející u širšího publika na jistotu.. Ale bohužel nejsou to už ty muzikály na které jsme byli zvyklí..(27.5.2007)

• hirnlego

Pestré barvičky, trapné lásky na první pohled, přeslazení klaďasové, slizští mastnovlasí záporáci, tralalá a klišé, klišé, klišé - a to jako Renčík myslí vážně? Oukej, retro ještě se zatnutými zuby beru - ale tu donebevolající naivitu? Hloubku postav srovnatelnou s hloubkou vagíny starých dobrých (vy)gumov(an)ých barbín, které tu ostatně můžeme vidět v životní velikosti? Ty neskutečně lehce předvídatelné pointy "vtipných" scén a vlastně celého děje? Sory, to už vážně neberu. Snad jen ten Hanák je tradičně "hanákovský", slovenský "Oliver Twist" celkem sympaťák a konec vyloženě potěšující ( ,,|, ) - ale kvůli tomu vážně nemám potřebu tuhle přeslazenou naivní sračku ještě někdy vidět.(27.5.2007)

• - Oholená podpaží děvčat jsou vzhledem k dobovému situování snímku do roku 1968 velmi neobvyklá. (slatkac)

• - Film se dočkal i divadleního zpracování. (Elisebah)

• - Přítelkyně (Soňa Norisová) otce (Tomáše Hanáka) je ve skutečnosti sestra Terezy (Zuzany Norisové) (Amplifier)