• flanker.27

Podle mýho táty to má s 60. létama společnýho asi jako Fast Food s domácí svíčkovou. A Renč není dobrý režisér. A Hanák hraje špatně. A Norisová je sympatická jako ježek v posteli. Píchá, ale není to ono.(11.9.2006)

• Radek99

S estetikou tohoto filmu jděte, milý Filipe Renči, někam... Cosi na pomezí reklamní znělky a absolutního kýče.(21.11.2006)

Dobře spravený muzikál z českých luhů a hájů... pěkné obsazení, prvá výrazná role slečny Norisové na naší scéně.(12.3.2010)

Já moc muzikály nemusím a ani tento není vyjímkou. Písně jsou sice hezké, ale to by u muzikálu mělo být snad samozřejmostí. Spíš mě zklamal příběh, který byl takový nijaký a také nevýrazné herecké obsazení. On the other hand, ty kostýmy jsou opravdu pěkné, avšak z průměru film nezachránily.(18.12.2007)

• stilgar1

Příšerná hudba, děsivá choreografie, herecké výkony blízké odpadu. A z toho "š š š" z úst Zuzky se chce leda tak zvracet. Jeden z největší českých filmových polistopadových omylů...(20.11.2006)

• - Cukrová vata, kterou má Julča (Anna Veselá), mění v průběhu scény tvar. (chleba24)

• - Šimon (Jan Révai) zpívá hlasem Bohuše Matuše. (funhouse)

• - Ve scéně kdy učitelka vyzývá Terezu (Zuzana Norisová) do třídy, je vidět nápis IV. B (4.B). Holky ale chodily do třídy IV. C (4.C). (('Butcher'))