Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  *****

  Super film a z českejch skoro da best. Z tohohle filmu má člověk takovou veselou náladu (až na ten konec) + super starý vypalovačky typu "Já budu chodit po špičkách".(27.3.2005)

 • charlosina
  *

  Velký omyl. Ale tak točil to Renčil, to se dalo čekat.(9.10.2006)

 • gudaulin
  **

  Renč zúročil své dlouholeté zkušenosti z natáčení reklam a zejména videoklipů. Po technické stránce dobře zvládnutý film, kde hudební rovina založená na osvědčených melodiích a textech opravdu funguje a jednoznačně přebíjí plochý a nedůvěryhodný příběh. Jako zobrazení určité epochy (srpnová okupace ) Rebelové neobstojí, ale jako ryze oddechová záležitost je to mimo jiné i díky pohledné Norisové přijatelná záležitost. Celkový dojem 45 %.(27.5.2007)

 • WANDRWALL
  ***

  Pěkné písničky jako symbol doby, událostí v ní. Příběh slabší, ale zde asi méně významný. Závěrečná scéna, měnící životy pro řadu lidí je ale dosti působivá, když si člověk uvědomí, že tehdy šlo do neznáma čtvrt milionu lidí.(18.11.2010)

 • NinadeL
  ***

  Po deseti letech uzrálý retro muzikál s kompaktní vizuální stránkou, lehkou nadsázkou a hořkou nótou na závěr. Celek povyšuje Tomáš Hanák a jeho soukromý restauratér. Méně by samozřejmě bylo více, kolekce filmů na téma léta 1968 lepší kousek bohužel zatím nenabízí. A pět ze šestice nových mladých uspělo, to je slušná bilance. #kinobus(17.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace