Dobře spravený muzikál z českých luhů a hájů... pěkné obsazení, prvá výrazná role slečny Norisové na naší scéně.(12.3.2010)

Asi to nejlepsi co bylo na pude muzikalu u nas natoceno - Starci se mi nelibeji, Klarinety taky nic moc - takze jasna jednicka.(24.7.2002)

• hirnlego

Pestré barvičky, trapné lásky na první pohled, přeslazení klaďasové, slizští mastnovlasí záporáci, tralalá a klišé, klišé, klišé - a to jako Renčík myslí vážně? Oukej, retro ještě se zatnutými zuby beru - ale tu donebevolající naivitu? Hloubku postav srovnatelnou s hloubkou vagíny starých dobrých (vy)gumov(an)ých barbín, které tu ostatně můžeme vidět v životní velikosti? Ty neskutečně lehce předvídatelné pointy "vtipných" scén a vlastně celého děje? Sory, to už vážně neberu. Snad jen ten Hanák je tradičně "hanákovský", slovenský "Oliver Twist" celkem sympaťák a konec vyloženě potěšující ( ,,|, ) - ale kvůli tomu vážně nemám potřebu tuhle přeslazenou naivní sračku ještě někdy vidět.(27.5.2007)

zábavné postavy, zábavné scénky, zábavné maturity (:D), a hlavně skvělé provedení písniček... a příběh lásky a zrady na pozadí začínající normalizace, která všechno, co začínalo být fajn, utla.. plusové body za ten podivný a pro mně tedy nesedící konec. A za fajn herce(30.1.2011)

Milý a krásně pestrobarevný videoklip ke krásným písničkám s krásnou Zuzkou Norisovou a tragickým Janem Révaiem a stejně tak většinou osazenstva. 50%.(28.3.2005)

• - Film získal České lvy za kostýmy a zvuk. (Elisebah)

• - Postava, ktorú stvárňuje Ľuboš Kostelný, sa predstavila ako Eman z Turčianskych Kľačian pri Martine. V skutočnosti to aj je rodná dedina Ľuboša Kostelného. (rogger)

• - Šimon (Jan Révai) zpívá hlasem Bohuše Matuše. (funhouse)