Pestrobarevně kýčovité, ale po hudební stránce skvělé. Děj je tak trochu v pozadí všech těch skvělých hitů své doby, z nichž se některé v novém aranžmá staly hity i doby pozdější ("Š Š Š Šepotá"). Zuzana Norisovááááá... to je skvost. Tuším najkrajšia slovenská herečka všetkých čias. I kdyby po celou dobu ve filmu stála jak kus dřeva a ani nekuňkla, tak bych se do ní zamiloval (samozřejmě platonicky :)) ). A ona tedy ne že kuňkla, ona ZPÍVALA, a moc dobře. A nebyla sama. I někteří další herci (zpěváci) se nedali zahanbit a skutečně se jim podařilo z Rebelů udělat snad až moc líbivý muzikál, který sice není ničím převratný, ale jinak se dost povedl.(24.6.2003)

Český Lev 2 : Kostýmy, Zvuk + 2 nominace: Výprava, Střih(6.9.2004)

Já moc muzikály nemusím a ani tento není vyjímkou. Písně jsou sice hezké, ale to by u muzikálu mělo být snad samozřejmostí. Spíš mě zklamal příběh, který byl takový nijaký a také nevýrazné herecké obsazení. On the other hand, ty kostýmy jsou opravdu pěkné, avšak z průměru film nezachránily.(18.12.2007)

Rozpočet CZK 35miliónovTržby Celosvetovo $626,051║ Prekvapivo až moc vydarený muzikál! V prvom rade čo poteší u tohto filmu, že sú tu moc chytľavé pesničky, potom aj výborne zachytená atmosféra konca 60.rokov, a k tomu sa tu nájdu aj vydarené komické scénky. Jeden z najlepších Českých filmov, ku ktorému sa vždy rád vrátim. /videl v kine: 75%/(28.6.2005)

• forsberg

Barevné a třeskutě rozjuchané je to až běda. Když se rozdával sexappeal, Jan Révai evidentně chyběl. Když se rozdával herecký talent, chyběla Zuzana Norrisová. A když Jan Kalousek zakvílel people in móóóóótióóón, zježily se mi vlasy hrůzou tak, že už se půl hodiny marně snažím učesat.(21.8.2011)