poster

Requiem pro panenku

Drama / Thriller / Psychologický

Československo, 1991, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  *****

  "Tady bude tychóóó, Péta ce spát!" Tak to asi mluví za vše. Jeden z nejlepších porevolučních českých thrillerů. Jen jedné věci nerozumím, proč potom pan Renč točil více méně sračky, filmem Debilové počínaje a šotem pro Zemáka konče.(10.5.2013)

 • Fingon
  *****

  Requiem mě dostalo. Přiznávám bez mučení, tohle jsem nečekal. Aňu mám rád, Bára Hrzánová exceluje a hudba Ondřeje Soukupa sice možná není moc relaxační, ale je nádherná. Zvláště téma útěku, dnes známé spíše ze stejnojmenné písničky Lucie Bílé.(16.3.2006)

 • Boogeyman
  ****

  Renčův debut překonává všechny jeho dosud natočené filmy jak zpracováním (je to sice špinavé, ošklivé a „levné“, ale jen ku prospěchu věci, atmosféra skvělá), hereckým projevem (Holubová, Hrzánová, Geislerová, všechny životní role) i výpovědní hodnotou. Pěkné toto.(11.4.2008)

 • Superpero
  ****

  Celej film jsem měl chuť hodit na ten ústav atomovku. Zlá sestra z "Přeletu nad kukaččím hnízdem" je proti tomuhle personálu Matka Tereza. Největší ironií jsou závěrečné titulky když se dovíte, že postava Anny Geislerové to u soudu koupila ze všech nejvíc. Herecké výkony super, až na Filipa Renče, kterej přehrával a působil dost "Liškovitě" komicky.(13.3.2006)

 • AngelAngie
  *****

  Tenhle film si mě získal víc, než bych kdy vůbec tušila. Viděla jsem jej víckrát, než je vůbec zdrávo a chválit bych jej mohla do nekonečna. Pro mě jeden z nej. českých filmů.(14.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace