poster

Requiem pro panenku

Drama / Thriller / Psychologický

Československo, 1991, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  ***

  Film na hranici kýče a porevolučního huránadšení...(21.11.2006)

 • Webb
  ***

  Zřejmě nejlepší Renčův snímek, zajímavý příběhem a atmosférou, nikoliv režií.(10.1.2010)

 • Superpero
  ****

  Celej film jsem měl chuť hodit na ten ústav atomovku. Zlá sestra z "Přeletu nad kukaččím hnízdem" je proti tomuhle personálu Matka Tereza. Největší ironií jsou závěrečné titulky když se dovíte, že postava Anny Geislerové to u soudu koupila ze všech nejvíc. Herecké výkony super, až na Filipa Renče, kterej přehrával a působil dost "Liškovitě" komicky.(13.3.2006)

 • Vitex
  ****

  Škoda, že takhle Filípek nepokračoval dál... Je to fakt nadnadprůměr, co se týče českého porevolučního filmu. Hudba se v druhé půlce tak moc nechytá, tak jako v první, spomalené záběry mi občas v některých místech vadily, ale jinak reřie skvělá ...o hercích nemluvě...(25.4.2005)

 • Tosim
  ****

  Filip Renč pro mě začíná být, stejně jako Zdeněk Troška, režisérem jednoho filmu. Upřímně jsem nečekal, že tenhle snímek se bude držet skutečnosti nějak věrně, chtěl jsem jen pocitvý thriller, kterého se mi dostalo.(19.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace