Hodinový dokument na bázi Grindhouse klipů. Zahrnuje desítky projektů různých režisérů, které nebyly níkdy natočeny, záběry z nedokončených projektů a nebo rozhovory na téma - dodělané projekty. (Terva)

Dellamorte

Vydarený dokáč, podložený grind formou, ktorý takto dáva vedieť o snímkoch, ako " MAUSOLEUM / DRACULA vs. FRANKENSTEIN / NURSE SHERRI / GIRLS FOR RENT /BLOOD FIEND...a horda ďalších z tej istej arény. Opotrebovaná Linnea nepovie nič podstatné, Romero sa vo vitálnej forme posťažuje na peripetie, ktoré obnáša presadenie nezávislákov do komerčných štúdií, Savini sa pred záverom pokloní vlasnej ( kvalitnej) práci na N.O.T.L.D. Príjemný pokec s indie kritikom a distribútorom Samom Shermanom zámeru napomohol. Celé je to vlastne trailerová záležitosť a našla som si 3 odhryzky, ktoré si vypátram. ()

Campbell

Parádní dokument o grindhouse filmech, trailery na různý srajdy a do toho povídání od Jamese Karena je nejen zajímavé ale i zábavné. Navíc mě dost potěšilo povídání o naprosto neznámých hororech. což je poměrně vzácné, takže neslyšíme jen o Night of the living dead ale i o jiných bizarnostech. Jen škoda že nevzniklo buďto více dílů nebo to nebylo delší, ale to je můj problém, tyhle dokumenty bych mohl sledovat donekonečna.(btw délka je nějakých 87 minut a ne 60 jak je tady). ()

Terva

Co mohlo kdy být natočeno, co se nevešlo a nebo proč to nebylo natočeno. Grindhouse podle George A. Romera. ()