Vyborna Yngryd Bergman v takejto priemernej traskarici z roku 1956. Jeana Marais -ho nemam rad, ale ako komedia - da sa. 62 %(10.12.2013)

• argenson

To si můžete pustit nejblbější červenou knihovnu ze třicátých let, k tomu přilejt kýbl pestrých barev a vyleze vám z toho Elena a její amanti. Film zmiňovanej v dějinách světové kinematografie jenom proto, že ho natočil Renoir. Mě tahle secesní historka v papundeklových kulisách prostě nebavila. A Ingrid Bergman byla půvabná pouze v kloboucích, páč její vlasové kreace byly dost průser.(10.12.2013)

Je velmi příjemné moci si oddechnout od filmů, co mají děj a spád. Je příjemná změna dívat se na film, který je postavený na hareckých osobnostech a vtipných dialozích. Film vás nenutí přemýšlet, místo toho vás nechá bezstarostně se unášet. Nese punc dávných grotesek, no láska tu má romantické kouzlo, které by mu současné filmy mohly závidět.(8.11.2015)

Sladký priemer utopený v záplave pestrofarebných kostýmov.(21.11.2015)

Karneval malovaný impresionisty s anarchistickými názory.(22.9.2013)