Velmi podarena komedia so skvelym Wilsonom, este lepsim Stillerom a uplne najcoolovejsim Snoopym. Sceny a akcia su tocene a strihane presne podla vzoru akcakov rokov sedemdesiatych. Vo filme je mnozstvo skutocne zabavnych gagov. To vsetko je podciarknute uzasnou hudbou...a je tam aj Carmen a Amy ;-)(19.6.2004)

Vcelku povedená komedie, která by ovšem nebyla ani z poloviny tak zábavná, kdyby si nevzala na mušku z dnešního pohledu ulítlý módně extravagantní styl 70 let, a kdyby v ní hl. postavy neztvárnili výborní herci (Stiller a Wilson jsou asi nej.komediální duo současnosti), kteří si ze sebe umějí příjemně odlehčujícím způsobem utahovat. Lepší 3*. Juliette Lewis je zatraceně krásná baba!(1.1.2005)

Dobře a svižně natočený film ala sedmdesátá léta. V dokumentu o filmu říká režisér Todd Phillips, že jejich cílem bylo natočit vtipnou komedii. A to je jediný problém... Tenhle film měl být postaven na odlišnosti Starskyho a Hutche, zpočátku to taky tak funguje. Později na to scénář zapomíná. Pořád jsem čekala, kdy se to opravdu rozjede... Měla to být jízda jako Starskyho červený Ford Turino, ale na mě to spíš působilo tak, že do skvěle naleštěného Forda dali motor z Huchovy staré dodávky... Vtipných momentů jsem napočítala na prstech mé ruky a to je podle mě na komedii vcelku málo... 2 a ½*(9.8.2005)

Pohodová akční komedie s Bláznivým Stillerem a Wilsonem. Fajn tempo, slušné hlášky, Snoop Dog zabitéj, ale něco mi zde sakra chybělo na vyšší hodnocení. Jako jednohubka dobrý. 65%(30.6.2015)

Výborný, převýborný remake od těch blbců, kterým vévodi právě tihle dva: Ben Stiller a Owen Wilson. To tedy klobouk dolů, protože se tvůrci na tomto filmu neskutečně vyřádili. Nejenom, že dostali uznání od opravdového Starskyho a Hutchinsona, ale ještě k tomu dokázali stvořit něco, co mně osobně se líbí více jak omšelý a průměrný originál. Smál jsem se na celé kolo a to už něco znamená. Fakt je, že si z Frat Packu zde zahrálo víc rolí a objevili si v něm i herec se jménem Vince Vaughn, který možná tady ještě nic moc neříkal, ale nyní už je slavný tak jako takový Ben Stiller. Vždy, když se do toho tihle opřou stojí to za to. A opravdu na tom něco bude. Vždyť co by byla Amerika bez nich? --- Tak jo, chcete odznak? Tady je. - Tak jo. - Tak moment! Jenom jsem vyhrožoval.(24.11.2007)

• - Opening weekend (5. - 7. 3. 2004) 60 milionové akční retro komedie byl 28,1 mil. dolarů, což byl doposud nejvyšší březnový debut studia Warner Bros. (imro)

• - Původním partnerem pro Bena Stillera měl být Snoop D. Dogg. Scenáristé však rozhodli, že jím nebude. (chleba24)

• - V jedné ze scén je možné vidět seriál Tom a Jerry (od r. 1940), stejně jako v dalším režisérově filmu Na doraz (2010). (ChandlerBing)