Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ****

  Nemám rád Owena Wilsona, nemám rád Willa Ferrella....nicméně najdou se i filmy s Leonardem DiCapriem, kde mi jeho osoba nevadí, a tohle je podobný případ. Sice netuším proč, ale v tomhle filmu jsou oba (a nejen oni) naprosto výborní, a těžko byli všichni jako jeden muž zarytými fanoušky původního seriálu. Partnerská chemie dvojky Stiller-Wilson pouští z uzdy nečekaně našlápnutou komedii, a i když je její zakončení přinejmenším zvláštní, nemůže to divákovi pokazit zážitek z hodinu čtyřicet trvající jízdy vším, co bylo v sedmdesátých letech (na západě) stylové. Trefa do černého, 80%. (Scénka v šatně roztleskávaček je stopercentná;))(23.11.2005)

 • ripo
  **

  Neuveriteľná nuda, ktorá sa vás snaží presvedčiť o opaku. Dej jednoduchý a hlavne bez napätia. Zbytočný návrat do rokov 70-tych ...(11.3.2008)

 • Le_Chuck
  ***

  Nenáročná, velice easy vec, ktorá miesto bruchotrhacieho agresívneho humoru dávkuje príjemný usmev na tvári (trvajúci prakticky celú projekciu). A musím potvrdiť, že na prvý krát je celkom problém všetky tie gagy dokonale vychytať, čize bude a celkom sa teším. "Do it! Do it! Ok? Do it!"(28.6.2006)

 • choze
  ***

  Pohodová parodie i pocta sedmdesátkovému americkému televiznímu fenoménu a buddy movies, nabalující na sebe další sedmdesátkové odkazy. Ferell jako dragon freak nemá chybu.(21.3.2015)

 • Momo_desu
  ****

  Starý film a ani seriál som síce nikdy nevidela ale možno je to dobré lebo by som porovnávala ako to ja zvyknem. Super akčná komédia.(20.1.2013)

 • - Ve scéně v 48. minutě, kdy Hutch (Owen Wilson) odvádí Starskyho (Ben Stiller) z klubu domu, je na stěně možné zahlédnout plakát k filmu Drsný Harry (1971). (Num3roO)

 • - Původní seriál obsahoval 88 hodinových epizod a skladatelské ostruhy na něm získával například Alan Silvestri. (imro)

 • - Vince Vaughn měl původně ztvárnit Hutche, ale později se jeho „charakter“ otočil o 180°, a ve filmu ho uvidíme jako hlavního záporáka Reese Feldmana. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace