Nenáročná, velice easy vec, ktorá miesto bruchotrhacieho agresívneho humoru dávkuje príjemný usmev na tvári (trvajúci prakticky celú projekciu). A musím potvrdiť, že na prvý krát je celkom problém všetky tie gagy dokonale vychytať, čize bude a celkom sa teším. "Do it! Do it! Ok? Do it!"(28.6.2006)

Stylová parodie, ze které láska k parodovanému seriálu a době, v níž vznikl, vyloženě trčí (ale ne tak moc, aby si tvůrci z obojího nedělali legraci po svém). Ben Stiller a Owen Wilson jsou výborný komediální tandem a mají štěstí na dobré scénáře, režiséry i kolegy (výstup Willa Ferrella...). To pak zkrátka všechno šlape jako hodinky. a sranda se koná.___P.S. Mezi bonusy na DVD je skvělý desetiminutový dokument, který pro změnu paroduje dokumenty z natáčení - herci, herečky i producenti si tam navzájem nadávají, všichni spílají režisérovi, který je ale přesvědčen o tom, jak každému porozuměl, dozvíte se, že většina Starskyho a Hutche natáčela jen kvůli penězům, někteří museli začít (znovu) chodit na terapie....(28.3.2015)

Výborná akčně komediální podívaná. Přes různé role (od Snoop Dogga, až po Carmen s Amy, které se tak pěkně líbali :-), po vynikající hlášky. Tuhle jízdu jsem si vychutnal od začátku do konce. A nejlepší byl vtípek s koněm. Kdo viděl, jen tak nezapomene!(25.1.2009)

V tom filmu je snad všechno, co si spojuji se 70. léty. Natuněné káry, lehké drogy, epesní účesy, k sexu svolné dívky, disko. Jestli jsem vedle, neopravujte mě, takovéhle sedmdesátky chci. 80% Zajímavé komentáře: Cival, mustafa, castor, Předseda(10.6.2005)

Státem dost dobře placený policista Starsky vytvořil se státem velmi mizerně placeným policistou Hutchinsonem dokonale nesourodý pracovní tým. Starsky je odhodlán vyřešit jakékoli bezpráví, kvůli pár odcizeným dolarům zdemoluje půlku města a do svých přestrojení investuje většinu výplaty. Hutch by radši vyloupil nějakou banku, ale jeho dosavadní pokusy skončily zatčením kompliců a máváním služebním průkazem s odkazem na práci v utajení. Jejich trochu kostrbaté vyšetřování je příjemně zpestřeno Starskyho zhulenou taneční exhibicí, Hutchovým posíláním mrtvoly po proudu do jiného služebního okrsku, originálním rozstřílením zámku dveří a v neposlední řadě převlékajícími se roztleskávačkami. Je to zkrátka pohodový snímek, ale pátá hvězdička se mi při hodnocení někam zatoulala a ani po několika reprízách ji nemohu najít.(2.12.2009)