Neviem, prečo som tento filmík tak dlho obchádzal. Ozaj sa to tvorcom podarilo. Síce som nevidel originály, ani seriál, ani film, ale myslím, že toto preskočilo oveľa obidva spomínané. Frat Pack v plnom nasadení! Parádny humor, spojenie Stiller-Wllson je ako vždy osvedčené, nech ešte využijú spolu niečo, kým sa dá a kým ich žerieme. A Snoop Dog bol tiež svetový! 80%.(27.3.2006)

Velmi podarena komedia so skvelym Wilsonom, este lepsim Stillerom a uplne najcoolovejsim Snoopym. Sceny a akcia su tocene a strihane presne podla vzoru akcakov rokov sedemdesiatych. Vo filme je mnozstvo skutocne zabavnych gagov. To vsetko je podciarknute uzasnou hudbou...a je tam aj Carmen a Amy ;-)(19.6.2004)

Frat Pack. Ben Stiller. Owen Wilson. Will Ferrell. Treba vedieť viac?(31.12.2005)

Pokud by tohle někdo rozvedl na několika dílnou sérii, tak bych se asi vůbec nezlobil, protože začínám pomalu zjišťovat, že se z dvojice Stiller-Wilson stává nejsehranější komediální pár současnosti.(12.5.2004)

Policejní jin a jang ve slávistickém povozu kolem mě bohužel prosvištěli takovou rychlostí, že jsem se moc pobavit nestačila, i když Ben Stiller není lotr na zabití a něco na něm je. Ovšem od osoby s mým intelektuálním deficitem těžko můžete čekat, že pochopí co. Znalost původního seriálu byla jako obvykle spíš na obtíž, letní pohodovost a svižnost se nedá popřít, ovšem introvertce milující chladnější roční období se tím moc nezavděčíte, ale na druhou stranu musím ocenit, že špatně se mi neudělalo ani vzdor té rychlosti, ani tomu, že u amerických komedií novějšího data je podrážděný dávivý reflex už skoro tradicí.(10.12.2008)

• - Opening weekend (5. - 7. 3. 2004) 60 milionové akční retro komedie byl 28,1 mil. dolarů, což byl doposud nejvyšší březnový debut studia Warner Bros. (imro)

• - Ve scéně v 48. minutě, kdy Hutch (Owen Wilson) odvádí Starskyho (Ben Stiller) z klubu domu, je na stěně možné zahlédnout plakát k filmu Drsný Harry (1971). (Num3roO)

• - Skupina, která zpívá neslušné písně na Bar Mizvah, je ta samá, která nazpívala písně obdobného ražení v předchozím filmu režiséra Todda Phillipse Old School. (imro)