Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  ****

  Ano, "Fratpack" OPRAVDU umí. Tohle je vysoká škola komedie (i parodie), v naprotsto oddychovém balení, které sviňským tempem letí od začátku do konce, vtip střídá vtip, hlášky jsou skvělé, herci rovněž... No, kdybych měl vypíchnout jednu scénu, bude to Stiller na koksu a jeho Horečka sobotní noci... podobných je tam však nespočet, poslední kousek skládačky představují dvě roztleskávačky-Carmen Electra a Amy Smart (těšte se;-)) a personifikace slova cool v podobě Snoopy Dogga. Bezřečí je samozřejmě pochvala Stillerovi a Wilsonovi. Poctivých 80%(23.6.2006)

 • Gilmour93
  ****

  Humor Ben a Owena mě osloví málokdy, toto stylové retro však budiž čestnou výjimkou. Pohoda na vás sálá, cheerleaders se natřásají, kokain sladí, Gran Torino 1975 létá vzduchem a Snoop Dogg vám poradí, jakou hůlku si vzít na green..(26.1.2009)

 • lesumir
  ***

  Dvě velké komediání hvězdy se sešly a né poprvé pro pobavení diváka! Myslím, že to se stalo, ale tím to i skončilo, další průmerná americká komedie...(7.8.2006)

 • petaspur
  ****

  Státem dost dobře placený policista Starsky vytvořil se státem velmi mizerně placeným policistou Hutchinsonem dokonale nesourodý pracovní tým. Starsky je odhodlán vyřešit jakékoli bezpráví, kvůli pár odcizeným dolarům zdemoluje půlku města a do svých přestrojení investuje většinu výplaty. Hutch by radši vyloupil nějakou banku, ale jeho dosavadní pokusy skončily zatčením kompliců a máváním služebním průkazem s odkazem na práci v utajení. Jejich trochu kostrbaté vyšetřování je příjemně zpestřeno Starskyho zhulenou taneční exhibicí, Hutchovým posíláním mrtvoly po proudu do jiného služebního okrsku, originálním rozstřílením zámku dveří a v neposlední řadě převlékajícími se roztleskávačkami. Je to zkrátka pohodový snímek, ale pátá hvězdička se mi při hodnocení někam zatoulala a ani po několika reprízách ji nemohu najít.(2.12.2009)

 • choze
  ***

  Pohodová parodie i pocta sedmdesátkovému americkému televiznímu fenoménu a buddy movies, nabalující na sebe další sedmdesátkové odkazy. Ferell jako dragon freak nemá chybu.(21.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace