Musim dát 5* protože tenhle film mě baví i poněkolikátém zhlédnutí. Taky se vždycky cejtíte tak pohodově? :-) P.S. Nesmim zapomenout na skvělýho Willa Ferella kterej si zase střihnul jednu roličku srandovního psychopatickýho úchyláka. (Dva draci)(2.1.2005)

Vcelku povedená komedie, která by ovšem nebyla ani z poloviny tak zábavná, kdyby si nevzala na mušku z dnešního pohledu ulítlý módně extravagantní styl 70 let, a kdyby v ní hl. postavy neztvárnili výborní herci (Stiller a Wilson jsou asi nej.komediální duo současnosti), kteří si ze sebe umějí příjemně odlehčujícím způsobem utahovat. Lepší 3*. Juliette Lewis je zatraceně krásná baba!(1.1.2005)

Vynikající retro komedie se skvělou ústřední dvojicí.(22.1.2005)

Stylové, zábavné, skvěle natočené. Přesná atmosféra a fajnový celkový feeling. Doufám, že dvojka bude hodně brzy, protože se mi po kamarádech prostě stejská. Původně jsem si myslel, že v mých očích mají náběh na maximální hodnocení pouze některé momenty, ale když i týden po druhém shlédnutí pořád s úsměvem ve tváři vzpomínáte na chytré gagy a hypervtipné slovní přestřelky, nelze než přimhouřit očko a zvednout hodnocení na pět hvězdiček. Přestože mě takový Zoolander nijak výjimečně nebere a za svojí Starskymánii se upřímně stydím. Phillips - Stiller - Wilson na hrad. Amy a Carmen ke mně do postele!(12.5.2004)

Komedie, která má tu správnou sympatickou dvojku ( především Ben Stiller ) a spoustu humorných scének. Rozhodně se nejedná o parodii původního seriálu, ani žánru buddy movie. Vnímal bych to spíše jako poctu. Starskymu a Hutchovi to šlape. 70. léta, výstření oblečení, dobová výprava, stejně tak i hudba. Samozřejmě jsou tu i takové ty humorné scény na jejichž začátku přesně víte, jak jsou psané proto, aby to bylo vtipné a jsou přesně tak vtipné, jak tušíte ( prostě standard ). Ale pak jsou tu ty skvosty, kdy jsem se s kamarádem chlámal nejvíc za poslední dobu ( např. vyslýchání svědkyně, Stiller na disikotéce a především Do it! Do it! ). Navíc ty citace Bezstarostné jízdy a Horečky sobotní noci. Paráda.(13.12.2004)