• ScreamJay

Tady si ze mě někdo dělá prdel a to se řeknééééé. To máte jako dětský kolotoč na kterým je jen jediný autíčko Porsche a všichni se hrnou právě na něj. Jenže na vás se dostane jen jednou za čas, pokud vás nepředběhne tlustý díte s cukrovou vatou. Přesně tak je to s vtipností a originalitou Telat Telat. Jeden z 10ti dílů stojí za zasmání a ostatních 9 je k pláči a hluboké tryzně za kouzlo televizní zábavy. Když sem tam před časem posílal nabídku scénářů, ještě sem netušil kam bude ta čtveřice schopna zajít a tak mě ani nemrzí, že si jich nikdo ani nevšiml. Páč pak bych byl za to všechno zodpovědný i já sám. Takže pokud máte rádi parodie a nervomocí s made in czech pak radši koukněte na Českou sodu. Dvě hvězdičky za slušný rozjezd v dobách dávno minulých a za leckdy podařené politické parodie. Asta la vista amígos.(29.7.2004)

• Boss321

Kdyby si udržel kvalitu prvních několika dílů, tak by tato čtveřice jen sěží hledala konkurenci.....(18.9.2007)

Dříve jeden z mých nejoblíbenějších pořadů, kde nápady Suchoše s Geňou nebrali konce a spolehlivě mi trhaly bránici. Později už tempo malinko opadlo a když pak dokonce po několika vydařených sezónách odešel spolehlivý Carda a nahradil ho trapný Kikinčuk, muselo se ústřední duo spoléhat už jenom na sebe, což mělo zanedlouho za následek až smutně totální vyhoření původního konceptu. Velká škoda, ale za na tajňačku odsledované roky ještě na základní škole pořád velice příjemné vzpomínky.(11.6.2007)

Úroveň skečov je kolísavá, ale v každej časti sa nájde niekoľko scénok, ktoré sú k popukaniu. Pri sledovaní TELE TELE aj slovenského S.O.S. vždy protagonistom závidím, ako si v práci užívajú kopec srandy :-)(28.6.2005)

Jen hezké vzpomínky mám na tento pořad plný ztřeštěností. Občas to sice bylo opravdu trapné a sem tam i nuda... nejlepší byly vystřižené scénky.(15.4.2009)

• - Pořady v Tele Tele: Čerstvé noviny (Televizní noviny), Kronika věrného přátelství Zbyška a Ctirada, Kopečkovic, Spodek (Eso), Snídaně s nohou (Snídaně s Novou), Občanský Jouda (Občanské judo), Rejžuj, Tě Péro (Peříčko), Na vlastní bulvy (Na vlastní oči), Rady ptáka votvíráka (Rady ptáka loskutáka), Řetko (Áčko), Luxfery, Horosklop (Horoskopičiny), Telekrám (teleshopping) a různé parodie na reklamy. (HappySmile)

• - Přezdívku Carda Retarda vymyslela manželka Josefa Cardy. (Fenk)

• - O role Richarda Genzera se na castingu pořadu ucházel i Miroslav Táborský. (MTHRFCKR)