• Le_Chuck

Keď ono je to stále to isté dokola. Najviac som sa vždy tešil na koniec a na tie prebrepty.(8.6.2005)

• Ony

První díly byly docela dobré. Některé scénky byly velmi povedené. Postupem času se pořad stával stále vulgárnějším a trapnějším a ztrácel svůj původní smysl - parodie na pořady TV Nova. Z blbostí vysílaných na Nově se nedalo čerpat věčně, a tak se i z TELE TELE stala pořádná blbost. Ovšem například 100% sádlo a podobné perly to na ty dvě hvězdy u mě dotáhnou.(15.11.2005)

• woody

Nevědí kdy skončit...(2.5.2003)

• Karlos80

Dementní, prostoduché, jednoduché a slabomyslné ostatně jako celá TV NOVA! Když už to musím říct:-( Tak tedy pěkně natvrdo! Jak tady mnozí píší že to ze začátku šlo, a nebo že to jde až teď? Ne nejde to vůbec a nikdy to ani pořádně nešlo. Jejich tvůrčí nápady se už značně vyčerpali, jejich naturel už není tak silný. To co nám nabízejí dnes tak to je pouhopouhý laciný šmejd hodný nějakých pouťových zábav! Pořad je v jisté křeči už hodně dlouho a jen tak se ji nezbaví. Tento druh humoru jsem nikdy neměl rád, nikdy ho neuznával, a nikdy ho mít nebudu. Nucený humor s nuceným smíchem také nemusím. Doufám..? Pořad snad není vhodný ani pro naší pubertální mládež. Člověk u toho jen tak sedí a zoufale hledí na Retardu jak si mění trenýrky nebo cosi, pak tam z ničeho nic do toho skočí Žilková která hraje desetiletou blbku (i ta by snad ale byla chytřejší) a je vymalováno! Náš drahocennný čas mezitím utíká a utíká a nakonec zjistíme že vůbec nevíme o čem to bylo a co nám autoři této pošahaniny chtěli vůbec říct nebo co nám chtěli nabídnout..Spolu s telenovelama, s nikdy nekončícími seriály a s různými rádoby-estrádamy asi to nejhorší co nám tato TV stanice kdy mohla nabídnout... Odpad odpadů! Jak už chytře poznamenal uživatel Dudek ještě nikdy jsem si nebyl tak jistý nějakým hodnocením jako u téhleté záležitosti(7.12.2006)

• Tom Riddle

Když dva dělají totéž, není to totéž. Druhá Česká soda se nekoná a Česká MadTV tuplem ne.(11.6.2007)

• - Pořady v Tele Tele: Čerstvé noviny (Televizní noviny), Kronika věrného přátelství Zbyška a Ctirada, Kopečkovic, Spodek (Eso), Snídaně s nohou (Snídaně s Novou), Občanský Jouda (Občanské judo), Rejžuj, Tě Péro (Peříčko), Na vlastní bulvy (Na vlastní oči), Rady ptáka votvíráka (Rady ptáka loskutáka), Řetko (Áčko), Luxfery, Horosklop (Horoskopičiny), Telekrám (teleshopping) a různé parodie na reklamy. (HappySmile)

• - O role Richarda Genzera se na castingu pořadu ucházel i Miroslav Táborský. (MTHRFCKR)

• - Přezdívku Carda Retarda vymyslela manželka Josefa Cardy. (Fenk)