poster

Tele Tele (TV pořad)

Komedie

Česko, 2000, 267x25 min

 • T2
  **

  občas som sa na tom pousmial ale žiadna humorná bomba sa nekoná, slabší podpriemer(10.8.2005)

 • Ded@M@tes
  *****

  Hodně výborný a zábavný pořad a jen škoda, že ho už v TV nedávají. Sice v posledních dílech ztrácí dost kvalitu, když odejde Carda Retarda, ale i tak si zaslouží 5 hvězdiček. Hlavními aktéry byli Michal Suchánek a Richard Genzer, v pořadu též účinkoval Josef Carda a Veronika Žilková. Pořad byl založen na parodování televizních pořadů: (Sedm čili 7 dní) - 12 čili dvanáctka, Archivní tajemství, (Chcete být milionářem?) - Chcete být bankrotářem?, (Nováci) - Kopečkovic, Kronika přátelství Zbyška a Ctirada, (Na vlastní oči) - Na vlastní bulvy, (Občanské judo) - Občanský Jouda, (Střepiny) - Pepiny, (Rady ptáka Loskutáka) - Rady ptáka Votvíráka, (Snídaně s Novou) - Snídaně s nohou, (Městečko South Park) - South Prag, (Televizní noviny) - Telenoviny, (Teletubbies) - Teleblbís atd.. Nejoblíbenější pořad. / Viděné epizody cca *190.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )(6.11.2009)

 • Dudek
  odpad!

  Naprosto nejtrapnější věc, která kdy spatřila světlo světa. "Vtipy" jsou nevtipné a předvídatelné... Sledovat hodinovou křeč, kterou předvádí Veronika Žilková, Michal Suchánek, Josef Carda a Richard Genzer je úkol nadlidský. Ještě nikdy jsem si nebyl odpadem tak jistý, jako teď.(14.11.2005)

 • Oskar
  ***

  Přehlídka živočišné trapnosti, do níž čas od času prosáknou záblesky nefalšované geniality.(11.4.2003)

 • B!shop
  *****

  To nejlepsi co je na nove k videni.(30.1.2005)

 • - O role Richarda Genzera se na castingu pořadu ucházel i Miroslav Táborský. (MTHRFCKR)

 • - Pořady v Tele Tele: Čerstvé noviny (Televizní noviny), Kronika věrného přátelství Zbyška a Ctirada, Kopečkovic, Spodek (Eso), Snídaně s nohou (Snídaně s Novou), Občanský Jouda (Občanské judo), Rejžuj, Tě Péro (Peříčko), Na vlastní bulvy (Na vlastní oči), Rady ptáka votvíráka (Rady ptáka loskutáka), Řetko (Áčko), Luxfery, Horosklop (Horoskopičiny), Telekrám (teleshopping) a různé parodie na reklamy. (HappySmile)

 • - Přezdívku Carda Retarda vymyslela manželka Josefa Cardy. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace