• DaViD´82

Má to jedinou chybu. Je to totiž zoufale nevtipné a trapné. Pravda, jednou za x dílů se tu a tam vydařená scénka objeví. Být to místo každého týdne třeba jednou za měsíc a uvědomit si tvůrci že "méně znamená někdy více" bylo by to zřejmě lepší. Zřejmě. Pokud někdo nezná, tak dva až tři díly za zhlédnutí stojí, ale vězte, že v nich uvidíte vše co tento pořad nabízí a nadále jen recykluje a recykluje...(17.4.2005)

• Tom Riddle

Když dva dělají totéž, není to totéž. Druhá Česká soda se nekoná a Česká MadTV tuplem ne.(11.6.2007)

Zezacatku vytecne a opravdi vtipne, bohuzel psoledni dobou kvalita gagu a cenek upada. Jiste ale nejlepsi porad z N@vacke produkce.(4.9.2003)

• Renton

Scénář: Richard Genzer, Michal Suchánek, Veronika Žilková .. Nějakých 5 procent děje jde, zbytek je vopyči..(5.7.2004)

Ještě staří dobří a VTIPNÍ baviči, kteří dnes už stojí za starou bačkoru. Dříve jsem na to čekala do noci, jen abych zase shlédla rodinu Kopečkových, Snídani s nohou nebo Zprávy.(29.11.2011)