Tele Tele (TV pořad)

Česko, 2000, 267x25 min

• woody

Nevědí kdy skončit...(2.5.2003)

• monolog

Hádám, že za nápadem tohle točit je původně asi Monty Python, co říkáte? I když tohle srovnávat je jako nechat si zasadit do zlatýho prstenu zkamenělý hovno, místo briliantu. Zatímco Pythoni mají zábavný humor, tady jde jen o fekální a dvojsmyslnou recyklaci. Vůbec nechápu, jak se na to může někdo dívat každej tejden. Původně se mi líbili Kopečkovi, ale to tak v prvních pěti deseti dílech. Dál jsem to už nesledoval, protože je to pořád dokola o jednom. Občas, když to náhodou zahlídnu, tak to rychle přepínám pryč. Většinou to totiž nestojí za nic.(8.12.2005)

• Dudek

Naprosto nejtrapnější věc, která kdy spatřila světlo světa. "Vtipy" jsou nevtipné a předvídatelné... Sledovat hodinovou křeč, kterou předvádí Veronika Žilková, Michal Suchánek, Josef Carda a Richard Genzer je úkol nadlidský. Ještě nikdy jsem si nebyl odpadem tak jistý, jako teď.(14.11.2005)

• Matty

U zábavného pořadu bych čekal víc než jeden dobrý vtip na 10 epizod, ale pár zásahů do středu se bandě okolo Genzera a Suchánka podařilo. Zajímavé komentáře: Tosim, Gemini, Pohrobek, monolog, Fingon, Derek(23.2.2005)

• choze

Než se snažit být vtipný, pokusím se radši o něco mnohem těžšího - být objektivní. Ten neúnavně omílaný pubertální dvojsmyslný humor je opravdu zoufalý a Genzer by zasloužil ránu z milosti, ale na druhé straně pokud bych si mohl tu kazetu Best of Tele Tele sestavit sám, nebyl by problém z oné několikaleté produkce ty dvě vtipné hodinky vybrat (za výjimečně povedenou považuju např. většinu hudebních parodíí). Suchánkovo vychcané alter ego taky není špatné a s Cardou Retardou bych dokonce neváhal spojit do jedné věty (prosté záporů) i slovo komik.(1.7.2003)