Tele Tele (TV pořad)

Komedie

Česko, 2000, 267x25 min

• Dudek

Naprosto nejtrapnější věc, která kdy spatřila světlo světa. "Vtipy" jsou nevtipné a předvídatelné... Sledovat hodinovou křeč, kterou předvádí Veronika Žilková, Michal Suchánek, Josef Carda a Richard Genzer je úkol nadlidský. Ještě nikdy jsem si nebyl odpadem tak jistý, jako teď.(14.11.2005)

To nejlepsi co je na nove k videni.(30.1.2005)

• Le_Chuck

Keď ono je to stále to isté dokola. Najviac som sa vždy tešil na koniec a na tie prebrepty.(8.6.2005)

• D.Moore

Snažilo se to být něčím na způsob České sody - nepovedlo se. Snažilo se to být něčím na způsob Tlučhořovic rodinky Oldy Kaisera a Jirky Lábuse - nepovedlo se. Snažilo se to být vtipné - nepovedlo se. Ano, celé se to nepovedlo. Trapné, bez nápadů (a když s nápadem, tak s cizím, ukradeným), beze smyslu. A já byl bez chuti.(21.1.2010)

Ještě staří dobří a VTIPNÍ baviči, kteří dnes už stojí za starou bačkoru. Dříve jsem na to čekala do noci, jen abych zase shlédla rodinu Kopečkových, Snídani s nohou nebo Zprávy.(29.11.2011)