Komentáře uživatelů k filmu (25)

  • Gemini
    *

    Jedna hvězda - za to, že ani Američani nejsou tak vygumovaní aby natočili víc něž třináct dílů....(23.5.2003)

  • Tom Riddle
    **

    Ne zase tak příšerný seriál se spoustou nepřesvědčivých hereckých výkonů a ohromně nesympatických kladných postav, počínaje Chandlerem (Casper Van Dien), přes Gwen (opravdu strašně nesympatická, a Victorie Principal tomu dost napomáhá), Samanthou (Lourdes Benedicto) konče. S protivností postavy Gwen si může ruce podat už jen Ethan (Kevin Zegers), který nehraje až tak kladnou postavu, proto ho jmenuji zvlášť. Přesto jsou tu i nějaké ty plusy, jako ten největší vidím sympatickou Elisabeth Bogush v roli Jenny, která snad jako jediná měla uvěřitelnou vícevrstvou postavu. Yasmine Bleeth sice nehraje oslnivě, a její obličej vykazuje známky stárnutí, ale ne tak její postava, na kterou je radost pohledět. No a taky bylo zábavné sledovat pitvoření namachrovaného záporáka Petera (John Barrowman), takže tak akorát ty dvě hvězdy.(9.8.2007)

  • Psema
    odpad!

    Mělo to jednu sérii. Zaslouženě.(17.2.2007)

  • lesumir
    **

    Ale jo, mi se to celkem libilo, na nedelni dopoledne jako stvoreny, Casper Van Dien je otresnej herec, takze se od toho neda fakt nic cekat. Ale holky celkem dobry .)(6.7.2007)

  • NinadeL
    **

    Normálně přepálená soapka, která byla natočená dost pozdě. Kdyby to bylo ještě před Savannah, mělo by to úspěch.(22.4.2009)

  • Jacinda
    ***

    Nevím proč, ale líbilo se mi to. Je to už dávno co jsem na to koukala a tak budu hodnotit podle tehdejšího názoru(4.12.2008)

  • klerik

    Na to ste sa mali pozerať, nič viac. Ja som síce tiež dlho nevydržal, ale kukalo sa na ňu... ehm na to ozaj dobre...(15.6.2007)

  • moviesfan
    **

    Vztahy, vztahy a zase vztahy. Já tu zákeřnost žeru:D Hodnocení: 35%(9.8.2008)

  • Johanka
    ***

    Klasický americký seriál se známými hvězdičkami z podobných amerických seriálů nic nového pod sluncem.(3.10.2003)

  • mysiak
    odpad!

    Hmm...céčkové obsadenie...priživovanie sa tzv. soap operách...ale diváci to rýchlo pochopili(8.3.2009)

  • IllIlIlIIl
    ***

    Takový třináctidílný Dallas v novějším podání. Celkem rád jsem dokoukal všechny díly....(29.11.2007)

  • Davies182
    *

    Za hezký holky.(10.4.2009)

  • ScarPoul
    *

    ale toto bola haluz kto kukal baywatch nemôže na jasmine bleeth dopustiť(4.8.2008)

  • Blackberry
    **

    Americká sága, intrigy, honba za peniazmi a mocou a neustále zvádzanie. Asi takto stačí charakterizovať tento seriál. Plusom však bolo zaradenie Caspera a Yasmine.(5.9.2007)

  • DruidKarel
    *

    Když jsem se na to onehdá díval, byl jsem ještě dítě a líbily se mi tam ty baby. Proto dávám aspoň 1*...(3.6.2008)

  • Pecival
    *

    Viděl sem pár dílů v noci v TV, když jsem přišel podroušen z hospody a pamatuji si, že to bylo strašný. Aspoň že tam byly ucházející ženský :)(25.9.2008)

  • HareS
    odpad!

    No fuj. Totálny odpad! 0%(11.2.2009)

  • Besyn
    *

    Obrovský propadák,který radši neměl ani vzniknout,ale vidina úspěchu je holt vidina úspěchu,takže proč to nezkusit.Díkybohu,že to dopadlo tak,jak to dopadlo.(2.1.2004)

  • dainio
    ***

    Mě se to náhodou velmi líbilo.Seriál měl velmi kvalitní obsazení v čele se sexy Yasmine Bleeth.(5.12.2007)

  • Mattezs
    odpad!

    Dal bych aspoň jednu za Yasmine Bleeth, bohužel zlaté časy pobřežní hlídky jsou pryč...(18.8.2007)

<< předchozí 1 2