Sbal prachy a vypadni

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Zbaľ prachy a vypadni!

Krimi / Thriller / Komedie

Velká Británie, 1998, 107 min (Director's cut: 120 min)

Rozpočet £960,000Tržby USA $3,897,569Tržby Celosvetovo $25,297,569║ Podarená spleť udalostí, fakt luxus, úderné, svižné, drsné! /85%/(16.5.2009)

Na to, že je to prakticky to samé co Podfu(c)k, který jsem viděl první, je to překvapivě zábavné. Ritchie umí zaujmout a pobavit. Na pátou hvězdu to sice není, ale na poděkování za dobrou zábavu určitě ano. Až v Podfu(c)ku to ale bude dotažené do konce.(12.4.2010)

fakt super, ale stále mi vrtá hlavou ta poslední scéna, protože nevím co by udělal (( ::(18.11.2005)

"I am lovin it!" Ritchieho svet, ktorý som si zamiloval po prvých minútach a hltal som každý gag, každú postavičku, každú scénku. Úmorné čakanie na director's cut verziu sa oplatilo a neviem si predstaviť, že by bol film čoby len o sekundu kratší. 100% a ani o penny menej, jednoducho top klasa.(9.3.2007)

Pokud bych srovnával - pravděpodobně proto, že jsem viděl dřív Snatch, se mi zdál tenhle film trošku horší, ale ten scénář je fakt dokonalej. Moc dobře jsem se bavil !(19.2.2003)