poster

Sbal prachy a vypadni

 • Velká Británie

  Lock, Stock and Two Smoking Barrels

 • Slovensko

  Zbaľ prachy a vypadni!

Krimi / Thriller / Komedie

Velká Británie, 1998, 107 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  ****

  Hodně slušné. Děj sice není nijak přehnaně zauzlený, ale má to natolik lehce napsané dialogy a natolik elegantní režii, že se člověk prostě musí pobavit. I hlavní postavy stojí za to a určitě vyhoví všem, kteří mají rádi tenhle druh zločineckého karikaturismu. Vzato do důsledku mě asi Podfuck vtáhl do děje víc, ale i tak jsem se skvěle pobavil.(16.4.2007)

 • gouryella
  ****

  Ne tak dobry jako Snatch, ale porad paradni zabava.(30.5.2002)

 • Enšpígl
  *****

  Tuny hlášek v tomhle geniálním příběhu by rozesmály i šíleně smutnou princeznu. Guy Ritchie je král frajerů. Objevil pro film Jasona Stathama a ještě do mně napálil takovou šlehu.(16.3.2007)

 • viperblade
  *****

  Už jsem v to ani nedoufal, ale neuvěřitelné se stalo skutkem - já dávám svou první pěti hvězdu filmu od Guye Ritchieho a není to reklama na BMW!!! Po ohromně přeceněném Podfu(c)ku, ohromně nudící RocknRolle a povedeném, ne však dokonalém Sherlocku Holmesovi, jsem dal Ritchiemu poslední šanci v podobě jeho debutu. A dopadlo to prakticky stejně, jako u debutu Tarantina. Sbal prachy a vypadni je totiž skvělý mix černé komedie s akčním filmem. Dialogy parádní, scény dokonalý (přepadení prodejců marihuany a následný masakr rulez!) a k tomu Jason Statham a Danny John-Jules (alias Kocour z Červeného trpaslíka) a já málem umřel blahem. Co nejdřív si chci sehnout DC verzi a pokud budu stejně nadšený, tak tenhle film letí přímou cestou do mé TOP 10!(17.8.2010)

 • pan Hnědý
  ****

  Výborný scénář a režie-Guy Ritchie, který výborně ztvárnil propletenou gangsterku roztříštěného zrcadla, kde kousíčky skla skládáme opět dohromady a bleskově opět spadá do sebe. Sklenička whisky Londýnského podsvětí v doprovodu hereckých es, černého humoru v akční jízdě, kterou jsem si užíval. I když jsem viděl první Lock ,Stock... před Snatch nesrovnávám a dávám 5 hvězdiček.(31.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace