poster

Sbal prachy a vypadni

 • Velká Británie

  Lock, Stock and Two Smoking Barrels

 • Slovensko

  Zbaľ prachy a vypadni!

Krimi / Thriller / Komedie

Velká Británie, 1998, 107 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  ****

  Hodně slušné. Děj sice není nijak přehnaně zauzlený, ale má to natolik lehce napsané dialogy a natolik elegantní režii, že se člověk prostě musí pobavit. I hlavní postavy stojí za to a určitě vyhoví všem, kteří mají rádi tenhle druh zločineckého karikaturismu. Vzato do důsledku mě asi Podfuck vtáhl do děje víc, ale i tak jsem se skvěle pobavil.(16.4.2007)

 • Enšpígl
  *****

  Tuny hlášek v tomhle geniálním příběhu by rozesmály i šíleně smutnou princeznu. Guy Ritchie je král frajerů. Objevil pro film Jasona Stathama a ještě do mně napálil takovou šlehu.(16.3.2007)

 • Fr
  ****

  Já ti ty peníze půjčím. Jestli však prohraješ, chci je do týdne zpátky…. Pohled do londýnského podsvětí plný suchých hlášek pozvolna buduje atmosféru, která pěkně zhoustne. Groteskní postavy a situace vyhnaný až na absolutní vrchol absurdního humoru – to já můžu! Tak až zase prohrajete doma třeba v ruletě nějaký žetony, mrkněte pro spravení nálady na to, jak se dá se všema ,,zamávat“. PŘÍBĚH**** HUMOR*** AKCE*** NAPĚTÍ ***(25.1.2009)

 • molotov
  *****

  Parádní zábava.(28.1.2005)

 • Le_Chuck
  *****

  "I am lovin it!" Ritchieho svet, ktorý som si zamiloval po prvých minútach a hltal som každý gag, každú postavičku, každú scénku. Úmorné čakanie na director's cut verziu sa oplatilo a neviem si predstaviť, že by bol film čoby len o sekundu kratší. 100% a ani o penny menej, jednoducho top klasa.(9.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace