poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LihO
  *****

  Geniálne a nepredvídateľné od začiatku do konca... fakt výborný scenár... rovnako tak som si vychutnal hudbu (beatbox s flautou nemá chybu) a dobrý bol aj strih... cestovanie Londýn - New York bolo tiež skvelé :D ;)(13.12.2011)

 • genetique
  *****

  Jeden z najdrzejších filmov, aké som kedy videl. Perfektné hlášky, celkovo príbeh je parádne spísaný a poprepletaný, surový a úchylný. Škoda, že Guyovi sa podarili len dva takéto extracool filmíky. Ešte šťastie, že Tarantino/Rodriguez ho spoľahlivo zastupujú. 90%.(5.11.2006)

 • Dadel
  ****

  Vynikající černá komedie, která i přes značně komplikovaný děj ani na okamžik nezakolísá. Tak absurdně vypointované gagy jsme tu neviděli od dob...od dob...no, od dob Sbal prachy a vypadni:)(5.11.2003)

 • Djkoma
  *****

  Co si představujete pod názvem tohoto filmu? Podle prvního významu slova Poduk asi nepůjde o nějakou akci chapaců se zrovna nejčistšími úmysly. Podle druhého významu si tam asi pár lidí bude nadávat. Když spojíte oba dostanete cikána Brada Pitta, který rozmlátí rukama i tramvaj, Benicia Del Tora co má rád casina, Jasona Stathama, který nerozumí cikánům ani písmenko a v neposlední řadě Guye Ritchiho, který celou tuhle partičku lidí řídí. Výsledek? Podfuck roku a skvělá černá komedie =o) skvělá záležitost. Nejlepší černá komedie za poslední roky!(11.5.2005)

 • TeeAge
  ****

  Šikovná komédia s cigánsky ladeným charakterom v podaní Brada Pitta. Stathamov nástup do nesmrteľnej elity hollywoodskych hercov sa po tomto filme stal skutočnosťou. Guy Ritchieovské esencie cítiť z každučkej scény.(11.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace