poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  *****

  Guy Ritchie po Sbal prachy a vypadni příchází se stejně laděnou krimikomedií, která patří k těm nejlepším svého žánru. Film, podložen skvělým scénářem, je doslova prošpikován absurdním a černým humorem, např. nezapomenutelná byla scénka s "kokotem, jeho scvrklýma koulema" a jejich replikama místo zbraní... Dále Brad Pitt jako cigoš je úžasný, je vidět, že ten klučina má nejen hezkou tvářičku, ale jako bonus umí i skvěle hrát. Škoda, že cigánská realita v našich ulicích vypadá úplně jinak. Doporučuje 9/10 lidožravých prasat!(31.1.2008)

 • Fr
  ****

  RETRO /// Co se může stát během jednoho týdne.… Vytvářet situace, které jsou vtipné a drsné zároveň, je Ritchieho specialitou. V Londýnském podsvětí jsou k smíchu všichni. V paměti zůstane J.Statham jako chlápek, který byl pojmenován podle zříceného letadla a samozřejmě B.Pitt, jenž je zase tvrdší než hřebík do rakve. No a hlavně fakt, že si mám dát bacha na každýho chlapa co má prasečí farmu. Bejt hladovej jako prase je fakt drsný! PŘÍBĚH ***** HUMOR *** AKCE ***** NAPĚTÍ ***(5.10.2009)

 • genetique
  *****

  Jeden z najdrzejších filmov, aké som kedy videl. Perfektné hlášky, celkovo príbeh je parádne spísaný a poprepletaný, surový a úchylný. Škoda, že Guyovi sa podarili len dva takéto extracool filmíky. Ešte šťastie, že Tarantino/Rodriguez ho spoľahlivo zastupujú. 90%.(5.11.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Guy Ritchie se projevil jako velmi schopný kuchař. Ladně, a navíc ve správném poměru, smíchal černý humor s vizuální hravostí, množstvím vypiplaných gangsterských figurek, proslulou cikánskou spolehlivostí a nikoli snadno čitelným příběhem, což ve výsledku přineslo servírování velmi zábavného pokoukáníčka.(30.1.2012)

 • Tom Hardy
  *****

  Sbal prachy a vypadni je hodně dobrý film, ale něco mu chybí. Není to styl, ani hlášky, kvalitní herci, či vychytaná režie. To všechno Sbal prachy a vypadni má, ale zkrátka tomu filmu něco chybí. Podfu(c)k má stejné kvality jako výše zmíněný film, ale navíc má i to něco. A to něco z něj dělá pětihvězdičkovou záležitost...(20.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace