poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ****

  Sakra ostrá komedie, u které se občas kvůli přemíře brutálního násilí a naprosto nekorektního humoru (schytávají to židé, černoši, cigáni i Angličané) těžko odhaduje, jestli ještě jde o nadsázku, nebo už jenom o nevkus a nedospělost tvůrců. Ritchie vizuální hyperkinetičností (pro scénu nebo hlášku, která by nebyla kurevsky cool, zde není prostor) a překombinovaností zápletky zakrývá, že jsou postavy jednorozměrné a provázání jednotlivých dějových linií má daleko k eleganci a důmyslnosti Tarantinových filmů. V pubertě jsem byl okouzlen a pobaven. Dnes mi takhle samoúčelná hra na efekt přijde poněkud nucená. Obstojně ale baví pořád. 80% Zajímavé komentáře: Le_Chuck, Radko, genetique, Aiax, TotalFilm(30.3.2005)

 • woody
  *****

  Co scéna to nezapomenutelná hláška,hlavně povídání o tom jak se má správně předkládat mrtvolu prasatům je skvělá.Franky čtyřprsťák,Tony,Kruťas,Boris břitva a další ,to je partička která má zálusk na pěkně velkej diamant a samozřejmě cikánský pískací pes.Tvůrci však asi neví jak vypadá pravý cikán a vždyť je češi tak dobře zásobují(je to anglický film,ne?).(22.3.2003)

 • Fr
  ****

  RETRO /// Co se může stát během jednoho týdne.… Vytvářet situace, které jsou vtipné a drsné zároveň, je Ritchieho specialitou. V Londýnském podsvětí jsou k smíchu všichni. V paměti zůstane J.Statham jako chlápek, který byl pojmenován podle zříceného letadla a samozřejmě B.Pitt, jenž je zase tvrdší než hřebík do rakve. No a hlavně fakt, že si mám dát bacha na každýho chlapa co má prasečí farmu. Bejt hladovej jako prase je fakt drsný! PŘÍBĚH ***** HUMOR *** AKCE ***** NAPĚTÍ ***(5.10.2009)

 • Segrestor
  *****

  Další povedená gangsterka z Londýnského podsvětí v rukou Guy Ritchieho. Tentokrát s účástí takových borců jako je Brad Pitt a Benicio Del Toro. Už ta skutečnost, že Pitt hraje cikorku je natolik bizarní, že snad chápete, že ten film je zcela jiný, jen ne normální.(25.4.2011)

 • molotov
  *****

  Vynikající film se skvělou hudbou, střihy, gagy a zápletkou. Cikáni chtějí nový karavan, turek chce přežít, ale hlavně všichni chtějí diamant. Až uvidíte tenhle film, budete ho chtít taky.(31.3.2004)

 • - Spoiler: Vinnie Jones nastupuje do filmu ve scéně, kdy mlátí dveřmi od auta do hlavy muže, stejnou scénu si vyzkoušel už v předešlém snímku. (don corleone)

 • - Když chce Mickey karavan pro svoji mámu, řekne, že chce aby byl "barvínkově modrý". Norman Bates v Psychu vybral pro svou matku šaty v téže barvě. (Ai.ma)

 • - Auto, které řídí Tony (Vinnie Jones), je Daimler Sovereign 4.2 1981. Auto, které používají Turek (Jason Statham) a Tommy (Stephen Graham), je Range Rover 1982.

  (TheDon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace