Podfu(c)k

Snatch.

Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Geniální Pitt, geniální Del Toro, geniální Jones... geniální Ritchie... jo, málem bych zapomněl - GENIÁLNÍ FILM!(28.1.2009)

Šikovná komédia s cigánsky ladeným charakterom v podaní Brada Pitta. Stathamov nástup do nesmrteľnej elity hollywoodskych hercov sa po tomto filme stal skutočnosťou. Guy Ritchieovské esencie cítiť z každučkej scény.(11.10.2010)

Co scéna to nezapomenutelná hláška,hlavně povídání o tom jak se má správně předkládat mrtvolu prasatům je skvělá.Franky čtyřprsťák,Tony,Kruťas,Boris břitva a další ,to je partička která má zálusk na pěkně velkej diamant a samozřejmě cikánský pískací pes.Tvůrci však asi neví jak vypadá pravý cikán a vždyť je češi tak dobře zásobují(je to anglický film,ne?).(22.3.2003)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $30,328,156Tržby Celosvetovo $83,557,872/85%/(11.1.2007)

Poprve jsem viděl v půlnočním představení v roce 2000 a kdykoliv si můžu pustit znovu a budu si užívat černý humor v něm. Teprve nedavno jsem přišel na to, že scéna s Desert Eagle je variací na scénu s Eastwoodem z Dirty Harry(22.12.2011)

• Alan Ford