Podfu(c)k

Snatch.

Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Vynikající černá komedie, která i přes značně komplikovaný děj ani na okamžik nezakolísá. Tak absurdně vypointované gagy jsme tu neviděli od dob...od dob...no, od dob Sbal prachy a vypadni:)(5.11.2003)

Po Sbal prachy a vypadni snad jeste lepsi narez od Guye Ritchieo. Co me vsak naprosto odrovnalo je neskutecne verohodny cikan Brada Pitta.(31.7.2002)

Vylepšená verze Sbal prachy a vypadni. Tímhle to ale Ritchie dotáhl do dokonalosti a jeho další film by opravdu měl být o něčem jiném. :o)(15.8.2002)

// Production Companies: Columbia Pictures Corporation, SKA Films //(9.4.2011)

Parádní film, to se musí nechat. Jen mě skutečně rozesmálo, jak podle Američanů vypadají cikáni (vysocí, ženy blond, po tmavé pleti ani stopy). Ne že bych proti nim něco měla. Ale jinak nemá Podfu(c)k - ten český název je jedním slovem geniální - chybu. Skvělá zápletka, která nutí diváka udržovat pozornost už od úvodní představovačky, vypointované dialogy, slušné herecké výkony. A Brad Pitt ukazuje, že umí zahrát skutečně cokoliv (i když o tom přesvědčil už ve 12 opicích).(7.4.2005)