Podfu(c)k

Snatch.

Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Podfuck je solidně nadhodnocený film. Nahoru to táhne skvělý Bradd Piit,který sem tam hodí zajímavý fór,ale celkově v tom vidím slušný guláš. Zápory:Spousta postav,většina z nich nevýrazných, akce je minimum, vtipů moc není a objevují se zde i hluchá místa, v čem vidím obrovský mínus, když si film nedokáže plně udržet divákovou pozornost,ale můj žánr to nebyl, tak budiž.60%(20.8.2013)

Spíše nespokojenost. Na můj vkus příliš nepřehledná a ulítlá komedie. Výrazné postavy a hlavně kupa smrtících hlášek tahaj výslednej dojem nahoru, ale přes 3* nejdu.(4.10.2008)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $83,557,872(9.12.2006)

Brilantné, na prvý krát nepochopiteľné, úchylné a hlavne plné neskutočne bizarných filmových figuriek, ktoré sú tak dobre zahrané, že ich nemožno nemilovať. A tie dialógy, genialita sama. Pre mňa top 10 film a určite top komédia. 100%(1.6.2005)

Co scéna to nezapomenutelná hláška,hlavně povídání o tom jak se má správně předkládat mrtvolu prasatům je skvělá.Franky čtyřprsťák,Tony,Kruťas,Boris břitva a další ,to je partička která má zálusk na pěkně velkej diamant a samozřejmě cikánský pískací pes.Tvůrci však asi neví jak vypadá pravý cikán a vždyť je češi tak dobře zásobují(je to anglický film,ne?).(22.3.2003)

• - Scéna navlas podobná té, kdy Boris Břitva vytahuje mačetu ze svého kabátu, se objevila už ve filmu Sbal prachy a vypadni. (Ai.ma)

• - Lennie James se při scéně přepadení sázkové kanceláře doopravdy po výstřelu z kulovnice udeřil do rozkroku, ale z role nevypadl, takže Guy Ritchie natočený materiál použil ve filmu. (Ai.ma)

• - Když chce Mickey karavan pro svoji mámu, řekne, že chce aby byl "barvínkově modrý". Norman Bates v Psychu vybral pro svou matku šaty v téže barvě. (Ai.ma)