Podfu(c)k

Snatch.

Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Brilantné, na prvý krát nepochopiteľné, úchylné a hlavne plné neskutočne bizarných filmových figuriek, ktoré sú tak dobre zahrané, že ich nemožno nemilovať. A tie dialógy, genialita sama. Pre mňa top 10 film a určite top komédia. 100%(1.6.2005)

Sakra ostrá komedie, u které se občas kvůli přemíře brutálního násilí a naprosto nekorektního humoru (schytávají to židé, černoši, cigáni i Angličané) těžko odhaduje, jestli ještě jde o nadsázku, nebo už jenom o nevkus a nedospělost tvůrců. Ritchie vizuální hyperkinetičností (pro scénu nebo hlášku, která by nebyla kurevsky cool, zde není prostor) a překombinovaností zápletky zakrývá, že jsou postavy jednorozměrné a provázání jednotlivých dějových linií má daleko k eleganci a důmyslnosti Tarantinových filmů. V pubertě jsem byl okouzlen a pobaven. Dnes mi takhle samoúčelná hra na efekt přijde poněkud nucená. Obstojně ale baví pořád. 80% Zajímavé komentáře: Le_Chuck, Radko, genetique, Aiax, TotalFilm(30.3.2005)

Tohle je narez. Guy Ritchie na to že to je dost nezkušenej režisér( tohle je vlastně jeho druhej velkej film), tak natočil fakt super film. má to dokonale propracovanej scénář, super hudbu a úžasnou kameru. A ještě k tomu Pitt jako cikánskej boxer je prostě krutej(1.2.2005)

Tak tohle je pecka .. opravdu pecka!!(26.5.2008)

Guy Ritchie se projevil jako velmi schopný kuchař. Ladně, a navíc ve správném poměru, smíchal černý humor s vizuální hravostí, množstvím vypiplaných gangsterských figurek, proslulou cikánskou spolehlivostí a nikoli snadno čitelným příběhem, což ve výsledku přineslo servírování velmi zábavného pokoukáníčka.(30.1.2012)