poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ****

  [ THE BEST OF GUY RITCHIE ]. Guy Ritchie scénárista a režisér filmu “Lock, Stock and...” je tu s dalším mistrovským kouskem a spouští tím lavinu podvodů, krevních pomst a nelegálních akcí. Skvělý Brad Pitt, velký pán Alan Ford a jeho (oblíbená) scéna o likvidaci lidí prasaty (připomnělo mi to scénu s road-movie Pravdivé romanci s povídkou o Sicilanech :) v podání Ch. Walkera) a výborný Jason Stattham, který měl správnou cestu (bohužel šel s hereckou kariérou na trochu nesprávnou filmovou stranu). Výborný scénář, super kamera, brilantně sestřihané. Diamantový Guy Ritchie ve skvělé formě.(8.11.2011)

 • Boss321
  *****

  Guy Ritchie přidal k osvědčeným hercům Jasonu Stathamovi, Vinniemu Jonesovi a Jasonu Flemyngovi z hitu Sbal prachy a vypadni další herce v čele s hvězdným Bradem Pittem a Beniciem Del Torem. Příběh je opět seskládán z mozaiky několika příběhů, které se vzdáleně proplétají. Richie jen tak dál.....!!!(27.11.2007)

 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $83,557,872(9.12.2006)

 • RHK
  ***

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Zápletka černá a prokombinovaná jak od Coenů, a ona to krimikomedie Guy Ritchieho. Sázkaři, gangsteři, cikáni a boxeři, vše pěkně v jednom chumlu a zlehka rozmotávané. K záporům ale patří zcela nedůvěryhodní herci pro úlohy Romů (blonďák Brad Pitt - to si snad dělali srandu?), nevěrohodnost některých scén (prohledávání zlodějů diamantů na zbraně detektorem kontra následné vytažení arzenálu pistolí) a místy zbytečná drsnost filmu (pasáž s krmením prasat mrtvolami). Můj oblíbený film to asi nebude. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Q8jbt0wBkMI(18.9.2009)

 • Le_Chuck
  *****

  Brilantné, na prvý krát nepochopiteľné, úchylné a hlavne plné neskutočne bizarných filmových figuriek, ktoré sú tak dobre zahrané, že ich nemožno nemilovať. A tie dialógy, genialita sama. Pre mňa top 10 film a určite top komédia. 100%(1.6.2005)

 • Alan Ford

 • - Lennie James se při scéně přepadení sázkové kanceláře doopravdy po výstřelu z kulovnice udeřil do rozkroku, ale z role nevypadl, takže Guy Ritchie natočený materiál použil ve filmu. (Ai.ma)

 • - Jedná se již o druhý snímek Guye Ritchieho, ve ktérém se setkávají Jason Statham a Alan Ford. (x_silver)

 • - Když Vinny a Sol sedí v autě s diamantem, osoba která se k nim blíží, není Vinnie Jones. Ten nemohl na natáčení - byl zrovna ve vězení, jelikož se minulou noc porval. (Ai.ma)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace