poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  ***

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Zápletka černá a prokombinovaná jak od Coenů, a ona to krimikomedie Guy Ritchieho. Sázkaři, gangsteři, cikáni a boxeři, vše pěkně v jednom chumlu a zlehka rozmotávané. K záporům ale patří zcela nedůvěryhodní herci pro úlohy Romů (blonďák Brad Pitt - to si snad dělali srandu?), nevěrohodnost některých scén (prohledávání zlodějů diamantů na zbraně detektorem kontra následné vytažení arzenálu pistolí) a místy zbytečná drsnost filmu (pasáž s krmením prasat mrtvolami). Můj oblíbený film to asi nebude. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Q8jbt0wBkMI(18.9.2009)

 • Psema
  *****

  Geniální Pitt, geniální Del Toro, geniální Jones... geniální Ritchie... jo, málem bych zapomněl - GENIÁLNÍ FILM!(28.1.2009)

 • Gilmour93
  *****

  Nikdy nevěřte cigánovi, který boxuje jak třetí Kličko a k tomu se nápadně podobá Bradu Pittovi.. Ritchieho Gangsta Paradise z britských ostrovů se záplavou obskurních postav (Boris Břitva, Kulkozubej Tony) a spoustou vtipných hlášek (především Jonesův monolog o Pouštním orlu a scvrklých kulkách). To vše servírováno v kulometném tempu a s výborným výběrem hudby (Massive Attack, The Stranglers). Pokud nechcete skončit propíchnutí deštníkem Mary Poppins, mám pro vás na závěr jednu dobře míněnou radu: „Nejezděte do Londýna!“(1.9.2008)

 • Tom Hardy
  *****

  Sbal prachy a vypadni je hodně dobrý film, ale něco mu chybí. Není to styl, ani hlášky, kvalitní herci, či vychytaná režie. To všechno Sbal prachy a vypadni má, ale zkrátka tomu filmu něco chybí. Podfu(c)k má stejné kvality jako výše zmíněný film, ale navíc má i to něco. A to něco z něj dělá pětihvězdičkovou záležitost...(20.5.2003)

 • Boss321
  *****

  Guy Ritchie přidal k osvědčeným hercům Jasonu Stathamovi, Vinniemu Jonesovi a Jasonu Flemyngovi z hitu Sbal prachy a vypadni další herce v čele s hvězdným Bradem Pittem a Beniciem Del Torem. Příběh je opět seskládán z mozaiky několika příběhů, které se vzdáleně proplétají. Richie jen tak dál.....!!!(27.11.2007)

 • Alan Ford

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace