Pravá blondýnka 2

Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

• Slarque

Reese Witherspoon nabídli 15 miliónů, takže kývla na pokračování úspěšné komedie, aniž by se zabývala takovými detaily, jako že scénář není jen obyčejně špatný, ale vyloženě dementní. Ovšem ne až tak dementní, aby byl zábavný. Ta jedna hvězdička není až tak úplně zasloužená, ale viděl jsem ještě horší pokusy o komedie (10%).(16.5.2007)

• dzej dzej

Jako žena bych byl tímto filmem smrtelně uražen - něžné pohlaví je pro tvůrce PB 2 stádem tupých a povrchních kravek, které žijí jen pro svoj maskaru a malou čivavu přebývající v jejich kabelce. Zhovadilý film a mocná zbraň pro všechny sexistické machos, kteří vyznávají blondýnkovské stereotypy.(5.6.2006)

• Faidra

Nedopatřením jsem z toho kus zahlédla a neblahým děním osudu si to stále ještě pamatuju. Ale nevzdávám se. Stále doufám, že mě z toho pokročilá skleróza vysvobodí.(26.7.2007)

• bouncer

Jednička mě nijak neuchvátila, ale celkem jsem se bavil, v duchu toho, že dvojky jsou horší, je tento film příšerný - ubíjející nuda vytvořená bůhví pro koho. Tu jednu hvězdičku dávám za růžový klobouček ve stylu Che Guevary :) a pár jakýchstakýchs vtipů. Stejně ale jako film nemůžu doporučit, to bych se propadl v pekle...(22.2.2004)

• AngelAngie

Až takhle nízké hodnocení si film nezaslouží.(22.5.2008)

• - Scénu s pochodem na záchranu Bruiserovy maminky vymyslela Reese Witherspoon. (HappySmile)

• - Reese Witherspoon požádala, jestli by si je po natáčení mohla nechat všechny boty spolu se vším značkovým oblečením, které nosila ve filmu. (HappySmile)

• - Autorem knihy "Všechno, co jste kdy chtěli vědět o tom, jak schválit zákon" je uveden Tom Altobello, který je asistentem vlastníka práv k tomuto filmu. (HappySmile)