Pravá blondýnka 2

Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

• Cival

Úplně stejné jako jednička. Rychle to uteče, nehraje si na nic víc než na úchylnou šílenost, která je v jádru úplně dementní. Ale párkrát jsem se pořádně zasmál (homosexuální psi) a za těch devadesát minut ani nestačil moc nudit. Každopádně ten film nemá IQ přes 20.(1.7.2003)

• DDT

Vzorově předvedeny všechny problémy "dvojek". Kromě mizerného scénáře je to hlavně chybějící moment překvapení, což u komedií rozhoduje dost podstatně, jestli se budete smát nebo ne. Zhruba sto lidí, co se mnou byli v kině, se za celý film asi dvakrát uchechtlo. Asi všichni viděli jedničku...(27.11.2003)

• DaViD´82

Trapná a zoufale nevtipná komedie, která snad nemůže přijít vtipná ani blondýnkám s IQ pod padesát. Jedna hvězdička za psíka Bruisera, který přehrává zbytek obsazení o několik tříd.(24.4.2005)

• heyda

Strašně hloupé, ale ta Reese je opravdu k zulíbání. Psy moc rád nemám, takže ani to mě moc nenadchlo, proto mi nezbývá nic jiného než dát 1 hvězdičku.(15.9.2009)

• Faidra

Nedopatřením jsem z toho kus zahlédla a neblahým děním osudu si to stále ještě pamatuju. Ale nevzdávám se. Stále doufám, že mě z toho pokročilá skleróza vysvobodí.(26.7.2007)