poster

Pravá blondýnka 2

 • USA

  Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

 • Slovensko

  Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brygmi
  *

  Další zbytečné pokračování... Pravá Blondýnka se stala parodií sama sebe a tam, kde byla v "jedničce" Reese ještě okouzlující, je teď spíše trapná. Ach jo...(14.5.2007)

 • Nathalie
  **

  DLOUHÉ /světlé/ VLASY, KRÁTKÝ /zatemněný/ ROZUM. Jako plavovlásce se mi po tomhle nebezpečném sequelu snížilo IQ o pár desítek bodů, čili...pohybovala jsem se v záporných hodnotách:) Otcové zakladatelé museli na Arlingtonském hřbitově hrůzou vyvracet náhrobní kámen...Washingtone, třes se. Valí se růžové tsunami, stoprocentní blondýnka s čtyřprocentním psem:-)(10.5.2007)

 • Slarque
  *

  Reese Witherspoon nabídli 15 miliónů, takže kývla na pokračování úspěšné komedie, aniž by se zabývala takovými detaily, jako že scénář není jen obyčejně špatný, ale vyloženě dementní. Ovšem ne až tak dementní, aby byl zábavný. Ta jedna hvězdička není až tak úplně zasloužená, ale viděl jsem ještě horší pokusy o komedie (10%).(16.5.2007)

 • kingik
  odpad!

  Tohle už se nedalo. Absolutně se nedala vydržet ani jedna jediná vteřina tohoto hodně ultra hloupého filmu, který žánrově nemám kam zařadit. Jako komedie to totiž nemělo jediný vtip. Asi to byl horor spáchaný na divákově trpělivosti a toleranci, protože dokoukat to celé dalo obrovskou námahu. Dějově to nedokážu popsat, protože to bylo o ničem a nějaká nosná zápletka úplně absentuje. Po filmu jsem si řekl, že není možný, aby tohle někdo natočil a poslal to do kin. 0%(10.12.2011)

 • WANDRWALL
  *

  Druhý díl byl natočený pro Ty, kteří by na něj mohli přijít a ještě z nich mohli producenti nějaký dolar vytáhnout. Každý z tvůrců ví, že druhý díl je ještě horší než první, ale něco dělat musí, tak když se seženou prachy, tak proč nenatočit i druhý díl! Bez peněz do filmu nelez!(14.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace