Pravá blondýnka 2

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

"Celý den jsem si připadala jako někdo, kdo nosí mrkváče !!" - "To nesnáším !! Ať už to znamená cokoliv.." ;)(17.11.2014)

• dzej dzej

Jako žena bych byl tímto filmem smrtelně uražen - něžné pohlaví je pro tvůrce PB 2 stádem tupých a povrchních kravek, které žijí jen pro svoj maskaru a malou čivavu přebývající v jejich kabelce. Zhovadilý film a mocná zbraň pro všechny sexistické machos, kteří vyznávají blondýnkovské stereotypy.(5.6.2006)

• themic

Blbější, trapnější, zkaženější.(20.11.2005)

• Slarque

Reese Witherspoon nabídli 15 miliónů, takže kývla na pokračování úspěšné komedie, aniž by se zabývala takovými detaily, jako že scénář není jen obyčejně špatný, ale vyloženě dementní. Ovšem ne až tak dementní, aby byl zábavný. Ta jedna hvězdička není až tak úplně zasloužená, ale viděl jsem ještě horší pokusy o komedie (10%).(16.5.2007)

• freddy

Viděl jsem před necelými čtyřmi roky v kině. Tehdy jsem udělil tři hvězdičky. Nyní jsem si film osvěžil v TV. A uděluji dvě hvězdičky, protože jsem od té doby zhlédnul docela dost filmů, kterým jsem také udělil tři hvězdičky, ale byly to snímky mnohem lepší, nežli tento. Ano, nezastírám, že jsem se několikrát zasmál. Nezastírám, že jsem se dočkal toužebně očekávaného happyendu. Ale po zralé úvaze musím říci, že hlavní postavě Elle Woodsové jde všechno jak po másle, přes ústrky dosáhne svého, což jí sice pokazí paní poslankyně, ale ona se nevzdá, aby za pomoci svých přátel prosadila nakonec to, o co jí šlo. Což si, při nejlepší vůli, nedokážu představit v reálném světě. Abych tomuto snímku udělil lepší hodnocení, musel by být zařazen do kategorie fantasy. To však není. Film vyloženě vařil z vody, a to vždycky dopadá špatně. Uděluji tedy dvě hvězdičky, a to ještě s trochu přivřenýma očima, protože kdybych nad tím hloubal déle, sklouzl bych v bodovém ohodnocení ještě níže, a to nechci...(6.5.2007)