poster

Pravá blondýnka 2

 • USA

  Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

 • Slovensko

  Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosana
  odpad!

  Pitomina je to! Jak na to muze nekdo davat penize a doufat, ze se mu investice vrati?! Vsak je to uplny propadak!(8.9.2008)

 • predators
  *

  Boj za práva homosexuálních čtyřnohých mazlíčků, absolutní růžová a tuny blondýnek a pár brunetek z cappa high school :-) Myslel jsem si, že s přibývajícím časem to být horší nemůže, ale omyl. Závěrečný proslov by mohl Theodén závidět:-) Jedna hvězda za psy...:-) 10%(9.11.2008)

 • DaViD´82
  *

  Trapná a zoufale nevtipná komedie, která snad nemůže přijít vtipná ani blondýnkám s IQ pod padesát. Jedna hvězdička za psíka Bruisera, který přehrává zbytek obsazení o několik tříd.(24.4.2005)

 • Ainy
  ***

  Velké množství natočených filmů nese nějaké poselství a konkrétně u tohodle to není možné přehlédnout. Je to praštěná komedie se vším všudy, přistihla jsem se jak kroutím hlavou nad stupiditou jednotlivých postav, hlavně těch v místní americké, politické scéně. Tak aby se na plné kolo a před všemi kamerami hlasitě rozeštkala jedna zákonodárkyně kvůli tomu, že na své rty použila rtěnku Malina č. 6 a druhý otevřeně přiznal, že jeho pes je gay ... hihi, no ... důležité je ale to poselství, ne? Je třeba bojovat za práva těch co nemohou mluvit a bránit se proti bezohledné pokusárně jednotlivých kosmetických ústavů. Tak si myslím ... který kocour zaplatil životem za to, že si každý den můžu promašťovat pleť Niveou? Mazat si obličej krémem budu ale stále ... "a hlavně nemyslet!"(25.1.2014)

 • Sašenka165
  **

  Hodně slabý odvar prvního dílu. Tak už to u většiny druhých dílů bývá...(25.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace