poster

Pravá blondýnka 2

 • USA

  Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

 • Slovensko

  Pravá blondínka 2

Komedie

USA, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Turiec
  *

  Film od diváka vyžaduje prijať obrovskú dávku nadsádzky. Aj tak však zostáva rovnako umelý, ako ženy v ňom a úsmevy hlavných predstaviteľov. Skôr mi to pripadalo ako reklama na kozmetiku, alebo sprostá propaganda, niečoho čo neexistuje, ale často sa spomína – americký sen. Na natočenie niečoho podobného naozaj treba mať žalúdok. A hlavne treba mať ten správny bezcharakter, aby človek mohol na niečom podobnom zarábať. Pravá Blondínka 2 je primálo vtipná na to, že to má byť komédia. Ja osobne som sa nezasmial ani raz, ale beriem sa s rezervou. Pripadalo mi to nudné a priveľmi urečnené. Ľutujem každého, kto film pozeral s titulkami. Apelujem na tvorcov: Tretie pokračovanie už, prosím, NIE! Odporúčanie potenciálnym divákom: Siahnite radšej po dobrej knihe.(19.7.2004)

 • KevSpa
  *

  Asi je se mnou něco v nepořádku, ale v tomhle paskvilu jsem nenašla ani jeden vtip. Celé je to neskutečně dementní, trapné a o ničem. Jednička sice nebyla kdovíjak skvělou záležitostí, ale aspoň náznak nápadu tam byl. Dvojka je totální zhovadilost.(30.6.2003)

 • Torision
  odpad!

  Neskutečné mrhání potenciálu,který má v sobě Reese Witherspoon.Tomuhle se upsat neměla ! Film jsem nešťastně proklikal asi během 15 minut.(16.8.2007)

 • bouncer
  *

  Jednička mě nijak neuchvátila, ale celkem jsem se bavil, v duchu toho, že dvojky jsou horší, je tento film příšerný - ubíjející nuda vytvořená bůhví pro koho. Tu jednu hvězdičku dávám za růžový klobouček ve stylu Che Guevary :) a pár jakýchstakýchs vtipů. Stejně ale jako film nemůžu doporučit, to bych se propadl v pekle...(22.2.2004)

 • WANDRWALL
  *

  Druhý díl byl natočený pro Ty, kteří by na něj mohli přijít a ještě z nich mohli producenti nějaký dolar vytáhnout. Každý z tvůrců ví, že druhý díl je ještě horší než první, ale něco dělat musí, tak když se seženou prachy, tak proč nenatočit i druhý díl! Bez peněz do filmu nelez!(14.6.2010)

 • - Autorem knihy "Všechno, co jste kdy chtěli vědět o tom, jak schválit zákon" je uveden Tom Altobello, který je asistentem vlastníka práv k tomuto filmu. (HappySmile)

 • - Reese Witherspoon byla během natáčení těhotná. (HappySmile)

 • - Herec Breckin Meyer přepsal některé části scénáře. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace