Griffinovi (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 1999, 211x22 min

Předloha:

Richard Matheson (povídka)

Seth MacFarlane, Alex Borstein, Seth Green, Mila Kunis, Adam West, Phil LaMarr, Gary Cole, Jennifer Tilly, Fred Tatasciore, Ralph Garman, Lacey Chabert, Joey Slotnick, Carlos Alazraqui, Don LaFontaine, Tamera Mowry-Housley, Charles Durning, Adam Carolla, Fairuza Balk, Jay Mohr, Haley Joel Osment, Will Sasso, Jane Lynch, Frank Welker, Alex Rocco, Patrick Duffy, Victoria Principal, Dwight Schultz, Michael McKean, Will Ferrell, Candice Bergen, Faith Ford, Sam Waterston, Wallace Shawn, Shawn Pyfrom, Audrey Wasilewski, Fred Willard, Arif S. Kinchen, Nicole Sullivan, Carrie Fisher, Patrick Stewart, Lauren Graham, Gabrielle Union, Jessica Biel, Gene Simmons, Alexandra Breckenridge, Michael Chiklis, Josh Radnor, Kathleen Wilhoite, Patrick Warburton, Alec Sulkin, Lisa Wilhoit, Jessica Barth, Thomas Dekker, Hillary Tuck, Jackson Douglas, Wellesley Wild, Hugh M. Hefner, Chevy Chase, Samm Levine, Indigo, Melora Hardin, James Carville, Ben Stiller, Robert Downey Jr., Louis Gossett Jr., Don Most, Joe Flaherty, Mike Tyson, Stark Sands, Christa Campbell, Jimmy Kimmel, Bryce Dallas Howard, Betty White, Joanna Garcia Swisher, Drew Barrymore, Mark Hamill, Bill Goldberg, David Cross, Aimee Garcia, Marion Ross, Alex Fernandez, Cathy Cahlin Ryan, Audrina Patridge, Meredith Scott Lynn, R. Lee Ermey, Joe Regalbuto, Bobby Lee, Cynthia Watros, Ricardo Montalban, David Lynch, Hugh Laurie, Jonathan Frakes, Jeff Witzke, Keir Gilchrist, Abe Vigoda, Amanda Bynes, H. Jon Benjamin, Taylor Cole, Fred Savage, Ted McGinley, Nana Visitor, Beth Littleford, David Boreanaz, Tara Strong, Wentworth Miller, John Ross Bowie, Dwayne Johnson, Wally Wingert, Kat Foster, Brian Downey, Alexander Siddig, Jim Parsons, Johnny Galecki, Peter Frampton, Brent Spiner, Ellen Page, Michael Dorn, Julia Sweeney, D.C. Douglas, Rene Auberjonois, Dimitri Diatchenko, Marc Alaimo, Rainn Wilson, Amir Talai, Cate Blanchett, Sherman Hemsley, Martin Savage, Brody Hutzler, Phyllis Diller, Garrett Morris, Johnny Depp, Fiona Gubelmann, Colin Ford, Ioan Gruffudd, Anna Kendrick, Aaron Lustig, Charles Kimbrough, James Caan, Sean Flynn, Lauren Conrad, Natasha Melnick, Masam Holden, J.J. Abrams, Will Shadley, Gabriel Iglesias, Adam Levine, Brian Doyle-Murray, Arianna Huffington, Sherry Romito, Kat Purgal, Ariana Grande, Ginger Gonzaga, Paul Ganus, Max Burkholder, Jon Daly, Peter Chernin, Emma Roberts, Jonathan Morgan Heit, Mark Burnett, River Alexander, Jack Carter, Christina Milian, Mía Maestro, Josh Robert Thompson, Ricky Blitt, Julie Bowen, Max Charles, Danielle Panabaker, Ike Barinholtz, Keri Lynn Pratt, Carolyn Lawrence, Tim Gunn, Joshua Rush, Ellen Albertini Dow, Liam Neeson, Tom Brady, Mary Scheer, Diane Robin, Perez Hilton, Estelle Harris, Caitlyn Jenner, Jamie Denbo, Linda Porter, Gregory Jbara, Anthony Morris, Suzie Plakson, Scott 'Carrot Top' Thompson, Zachary Gordon, Debra Wilson, William Woodson, Bobby Slayton, Connie Britton, Mo Collins, Kevin Michael Richardson, Mary Hart, Omid Abtahi, Rhea Seehorn, Miriam Flynn, Jane Carr, Jim Breuer, Mark Borchardt, Mike Schank, Sara Fletcher, Isaac Hempstead-Wright, Dick Wolf, Rick Chambers, Patrick Bristow, Robert Romanus, Alan Shearman, Tico Wells, Stephanie Escajeda, Jeff Ross, Ty Simpkins, Mary Kay Bergman, Garrett Donovan

Supr.. :-)))(21.8.2014)

• hellstruck

Výkrádačka Simpsonů,nesympatické postavy,trapné fóry.0/5(2.3.2011)

Hodnocení po první sérii: Je zcela evidentní, že seriál se teprve rozjíždí, protože většina fórů nedosahuje kvality libovolných útržků na youtube (přesto jsou ovšem některé smrtící) a příliš často se tedy dostává ke slovu Simpsonovský koncept, který poněkud ruší a vrací diváka zpět na zem. Přesto solidní a zatím slabší **** ... (24. 4. 2011)(24.4.2011)

Jeden z následovníků amerického animovaného seriálu Simpsonovi o středostavovské rodince a jejich denních problémech, postavený ještě více na situačním humoru, parodii a gradaci absurdity ... Zvláštnostmi jsou především lidským hlasem mluvící a lidsky uvažující rodinný pejsek a malé nemluvně všemi možnými i nemožnými způsoby usilující o vraždu své matky... Dost vtipné, dost cool, jen mi osobně vadí styl té animace, trochu těžkopádný a nezvykle osobitý...(4.10.2007)

Tento seriál nemá špatný humor, mě ovšem dost vadila odpudivá animace, ta mě odradila od sledování dalších dílů.(2.1.2013)

• - Pred tým ako Seth MacFarlane vytvoril seriál, zvažoval, že by sa rodina Griffinových mohla objavovať v animovaných skečoch v MADtv (1995). (Vrtto)

• - Slavní pornoherci Ron Jeremy a Jenna Jameson namluvili sami sebe ve 30. díle seriálu. (masw)

• - Oblíbenou postavou Setha MacFarlana je Brian. (marwin836)