poster

Pohádky z mechu a kapradí (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Československo, 1968, 39x8 min

Režie:

Zdeněk Smetana

Předloha:

Václav Čtvrtek (kniha)
(další profese)
 • Mia...
  *****

  Klasika, co dodat. Kremilek a Vochomurka nemaji chybu. Jejich pribehy jsou napadite, roztomile a detske, coz se dle meho nazoru, od vecernicku ocekava. Dokonaly dabing Jiriny Bohdalove nadherne podtrhava uz tak krasnou animaci a napadity dej. Spice vsech vecernicku. U me je hned na druhem miste po Rumcajsovi.(16.10.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Když se zadaří, může si člověk udělat pyžvík (pyžamový víkend), Křemílek a Vochomůrka v pyžamu prožívali celý život. Pařezová chaloupka schovaná ve spadaném listí je přesně to místo, kde bych v noční košili být nechtěla, protože bych zmrzla. Dvěma lesním skřítkům ale stačila k zahřátí jedna z nejhezčích večerníčkových znělek.(11.12.2014)

 • sepp
  ****

  Tenhle vecernicek jsem miloval...stokrat lepsi nez ty novy.(7.9.2003)

 • Gemini
  ****

  Zaručeně nejjímavější znělka mezi všemi Večerníčky, mnohem poetičtější než náplň, která to ovšem bohatě vynahrazuje legrací. Když jsem o několik později slyšel o obraze Dáma S Hranostajem, přeběhl mi mráz po zádech:))(8.4.2003)

 • swamp
  *****

  Křemílek, Vochomůrka.. a Bohdalka. :)(7.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace