poster

Pohádky z mechu a kapradí (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Československo, 1968, 39x8 min

Režie:

Zdeněk Smetana

Předloha:

Václav Čtvrtek (kniha)
(další profese)
 • swamp
  *****

  Křemílek, Vochomůrka.. a Bohdalka. :)(7.11.2013)

 • petaspur
  ****

  "Teď už si klidně může Kazbunďák přijít!" - Dva skřehotaví skřítci obývající pařezovou chaloupku mi v dětství zdaleka nepřirostli k srdci jako Fík s králíky, ale stejně jsem se na tento pravidelně opakovaný večerníček vždy těšil.(21.1.2009)

 • Gemini
  ****

  Zaručeně nejjímavější znělka mezi všemi Večerníčky, mnohem poetičtější než náplň, která to ovšem bohatě vynahrazuje legrací. Když jsem o několik později slyšel o obraze Dáma S Hranostajem, přeběhl mi mráz po zádech:))(8.4.2003)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  No, nevím, jestli současná děcka posléze neinklinují spíše ke Křemílkovi a Lysohlávce. /// S obrázkama jsem to viděl jednou, ale gramofonovou desku s vyprávěním jsem chtěl pouštět denně...(30.1.2008)

 • Mia...
  *****

  Klasika, co dodat. Kremilek a Vochomurka nemaji chybu. Jejich pribehy jsou napadite, roztomile a detske, coz se dle meho nazoru, od vecernicku ocekava. Dokonaly dabing Jiriny Bohdalove nadherne podtrhava uz tak krasnou animaci a napadity dej. Spice vsech vecernicku. U me je hned na druhem miste po Rumcajsovi.(16.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace