poster

Rande s celebritou

 • USA

  Win a Date with Tad Hamilton!

 • SK název

  Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (119)

 • T2
  ***

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $17,071,962Tržby Celosvetovo $21,278,456║ Klasická romantická šablónka, ktorá vďaka dobrému obsadeniu(Kate Bosworth, Topher Grace, Josh Duhamel, Ginnifer Goodwin) je prinajmenšom príjemne znesiteľná, občas aj úsmevná a romantický náboj taktiež nechýba. /55%/(7.11.2009)

 • Nathalie
  ***

  Kate Bosworth před Supermanem, Topher Grace před Spidermanem, Josh Duhamel před Transformers, Luketic po Pravé blondýnce. V letadle snesitelné, všude jinde jen s vypnutým zvukem nebo několika promilemi. 50% P.S. Až potkám George Clooneyho, určitě změním názor i přítele:)(2.8.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Ed Shearmur: 1. Superfabulous - BT [3:36] ,2. Special - Wilshire [3:01] ,3. Some Days - Wheat [3:22] ,4. More Bounce In California - Soul Kid #1 [4:01] ,5. Why Can't I? - Liz Phair [3:27] ,6. Back To You - John Mayer [4:00] ,7. Something About You - Five For Fighting/John Ondrasik [4:00] ,8. Days Go By - Jason Wade [3:26] ,9. Leading With My Heart - Alice Peacock [3:22] ,10. Blue - The Thorns [2:53] ,11. Waiting - Kyle Riabko [4:08] ,12. I Won't Go Hollywood [3:12] ,13. Somebody - Bonnie McKee [4:07] ,14. Shining - Kristian Leontiou [4:02] ,15. Once Again - Frankie Jordan [3:03],(14.5.2011)

 • tron
  **

  „Si dobrý chalan.“ – „Zjavne to nestačí.“ Topher Grace je veľký talent (sitkom „Tie roky sedemdesiate“, V DOBREJ SPOLOČNOSTI... Venoma zo SPIDER-MANA 3 by nezahral dobre nikto) a Nathan Lane striedavo dokazuje svoju genialitu (VTÁČIA KLIETKA, „tlmočník tajnej agentky, ktorá nesmie hovoriť s Austinom Powersom a tak hovorí namiesto nej, odčítajúc jej z pier, otočený k nej chrbtom“ – AUSTIN POWERS V ZLATOM ÚDE). Bohužiaľ, RANDE S CELEBRITOU nie je o žiadnom z nich, ale o podstatne slabších ľuďoch - Kate Bosworthová má maximálne tak fajn úsmev a režisér nakrútil PRAVÚ BLONDÍNU a DIABOLSKÚ SVOKRU. Tupý scenár s hŕstkou vtipných a dokonca dojemných scén, ale stále bohapustý podpriemer, akých sú STOVKY.(20.1.2009)

 • novoten
  ****

  Film pro všechny, které hřeje u srdce, když jim partner/ka s úsměvem řekne, že Pitt/Clooney/Holloway/Elisha/Angelina/Keira se v porovnání s nimi může jít klouzat.(2.8.2008)

 • Pumiiix
  ****

  Hodně pohodová a příjemná komedie, které neubírá na kráse ani český dabing – možná až na hlášky „tý vago“ ;-) Sympatičtí herci, jediná velká chyba snímku je předvídatelný konec a to snad po 20minutách snímku…7/10*(2.8.2008)

 • dobytek
  *

  Koukal jsem se na to v baru a je to děsná sračka plná nějakejch metrosexuálů a celý to překvapivě končí kýčovitym happy endem. Původně jsem si myslel, že to bude nějaká "fekální" týnejdžrovská komedie ve stylu Prciček a podobně, ale on to byl úplně debilní romantickej film. Ale tak když vám pěkná sevírka zajišťuje přísun piva, tak zvládnete dokoukat ledacos. Amy Smart jsem ve filmu vůbec neviděl. Možná jsem se byl zrovna vychcat.(29.12.2008)

 • Hal_Moore
  **

  Ale jo, proč ne. Příběh reálný asi tak jako život na Marsu, na každém záběru vše odfláknuté a navrch ještě odporný výběr hudby. Jediné, na čem tak lze stavět je taky to jediné, co jsem na Randeti s celebritou shledal kvalitním, a to herecké výkony. Kate Bosworth i Joshe Duhamela jsem viděl ve filmu poprvé, Tophera Grace podruhé (Traffic). Všichni tři zahráli své role perfektně a jen tito tři udržují film dvě hvězdičky od odpadu. Josh mi navíc strašně připomínal mladší klon Timothy Olyphanta. Jak zjevem, tak hlasem. Víc ale Rande s celebritou nenabízí, jen jedno klišé za druhým, a ještě k tomu lhostejným způsobem.(21.10.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Věřím tomu, že Bruce Willis je v civilním životě sympaticky hláškující drsňák, Megan Fox netuší nic o ztopořených údech ve svém okolí, Macaulay Culkin bývá často sám doma a o romantické duši Tada Hamiltona není žádného důvodu pochybovat. Tedy pokud bych byl naivní a pitomoučká blondýna. A já tedy blondýna nejsem, to ostatní je k diskuzi, takže jsem se u tohoto snímku moc nepobavil. Asi proto, že nejsem velkým příznivcem schémat typu Angelica miluje Petea, který však miluje Rosalee, která je ovšem zblázněná do Tada, který má nejradši peníze, sex a samozřejmě sám sebe. Navíc byl Tad příliš malý parchant na to, abych přál Rosalee nudný život s trapným manažérem samoobsluhy a tak vlastně nevím, jestli to celé dopadlo dobře. Zkoumat to však nebudu, protože tento snímek je v podstatě zbytečný.(26.9.2014)

 • Zíza
  *

  Konec jasný, všechno profláknuté, ale podané hůře než obvykle...(1.11.2008)

 • viperblade
  **

  Občas nějaký dobrý for, ale jako film těžko snesitelný (pokud nejste holčička kolem 12ctého roku, která tohle žere).(3.8.2008)

 • sepp
  *

  Jedna hvezda za tech par hezkych prdelek na zacatku a scenku rozhovoru na zachode. Jinak scenaristicka zacpa prvni kategorie bez smrncu a s maximalne hloupymi (ci naivnimi, nehodici se skrtnete) dialogy.(3.8.2008)

 • castor
  ***

  Dějově nepřekvapivě jednoduchý snímek Roberta Luketica, který se v žánru lehkých romantických komedií už docela slušně (na za oceánskou bídu) orientuje. Takže úplně marné to tentokrát nebude. Není to nekoukatelné jako Luketicova Příšerná tchýně, škoda jen, že se v hereckém obsazení nenašel nějaký pořádný tahoun řady slabších míst!! Nakonec proč ne.. 50%(16.1.2010)

 • freddy
  ***

  Průměrná oddechová romantická komedie, která příliš originality bohužel nepobrala. Relaxovat se u toho dalo a jako oddechovka to nebylo špatné, ale zároveň to byl velmi naivní a snadno předvídatelný příběh. Ale to jsem věděl, když jsem do toho šel, a kdybych nechtěl vidět předvídatelnou romantiku, tak bych asi sáhnul po něčem jiném. Každopádně zajímavá romantická komedie, která možná okouzlí, možná zaujme, u mne to však je pouhá romantika, kterých je k vidění dost a dost. Ale neříkám, že to bylo špatné, v rámci žánru to je rozhodně ucházející počin, a tak dávám průměrné tři hvězdičky.(2.8.2008)

 • Niles
  **

  Podpriemerná romantická komédia s podpriemernými hercami, robená podľa rovnakého vzorca ako veľa filmov predtým aj potom. Lenže ešte aj takéto klišé bolo spracované aj oveľa lepšie a vtipnejšie. Záver je tiež typický, taký aký sa dá čakať od začiatku.(30.12.2011)

 • Stegr
  **

  35% - Obyčejný romantický blbinec, postrádající kapku inteligence. Naštěstí se na Kate celkem dobře koukalo...(3.8.2008)

 • Deimos
  ***

  VHS/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Kate Bosworth je kouzelná, zajímavěj námět, čisté charaktery postav -scénář, jako komedie moc nefunguje, hudba/// Je to docela příjemný film a Kate si tady jedině zamilujete, nehledě na to, že jednou z ní bude velká hvězda. Horší je to s mužským obsazením. Jejich charaktery jak jsou hodné (nabízí se, že budete fandit oběma) tak jsou i nezajímavé. Po hudebí stránce film spíše nezaujme, protože v rovině romatických filmů je hudba nevýrazná a je jí malo. V samotném ději se nachází i prvky komedie, ovšem tady tyto prvky celkem selhávají. Proto bych film označil jen jako romantický. Avšak i přes spoustů záporů se na to podívejte, film na vás dýchne pohodovou náladou/// Celkem 52%///(25.10.2006)

 • WANDRWALL
  **

  Pro běžného smrtelníka je to velká událost.(29.10.2010)

 • KatushkaK
  *

  Značně předvídatelné, velice naivní, dost trapné (scéna na záchodě, sekání dřeva, uchování si 'věnečku' - to dokonce opakovaně..).. Těšila jsem se na příjemnou oddechovou romantickou komedii, dočkala jsem se devadesátiminutové křeče s místy značně podezřelými hereckými výkony. Škoda.(3.8.2008)

 • DJ Obelix
  **

  Za Kate dávám celé dvě hvězdičky, ale film je nesnesitelná nuda :-)(29.12.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace