Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

• MoiJe

Pochybne motivacie, nic extra zaujimave, zabavne abo romanticke.(26.11.2011)

• viperblade

Občas nějaký dobrý for, ale jako film těžko snesitelný (pokud nejste holčička kolem 12ctého roku, která tohle žere).(3.8.2008)

Celkem dobré téma na romantickou komedii ale nelíbilo se mi obsazení především co se týče Kate Bosworth.Nepatří do mého seznamu "celebrit" které mi nejsou po chuti ale rozhodně patří do seznamu nebrat nebo pokud možno vidět co nejméně jejich filmů.Její výkon mě naprosto uzemnil a to v tom špatném slova smyslu.Díky ní jsem ze snímku cítila naprostou kýčovitost a tak trochu to na mě působilo jako telenovela prostě nic na co bych se dobrovolně dívala dvakrát.Rozhodně si nezaslouží uplné zavrhnutí, protože Josh Duhamel se ukázal v tom lepším světle ale to nemění nic na tom,že je to oddychová jednorázová romantická komedie co nikoho neurazí ale ani nějak extra nenadchne.(25.8.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Věřím tomu, že Bruce Willis je v civilním životě sympaticky hláškující drsňák, Megan Fox netuší nic o ztopořených údech ve svém okolí, Macaulay Culkin bývá často sám doma a o romantické duši Tada Hamiltona není žádného důvodu pochybovat. Tedy pokud bych byl naivní a pitomoučká blondýna. A já tedy blondýna nejsem, to ostatní je k diskuzi, takže jsem se u tohoto snímku moc nepobavil. Asi proto, že nejsem velkým příznivcem schémat typu Angelica miluje Petea, který však miluje Rosalee, která je ovšem zblázněná do Tada, který má nejradši peníze, sex a samozřejmě sám sebe. Navíc byl Tad příliš malý parchant na to, abych přál Rosalee nudný život s trapným manažérem samoobsluhy a tak vlastně nevím, jestli to celé dopadlo dobře. Zkoumat to však nebudu, protože tento snímek je v podstatě zbytečný.(26.9.2014)

• Dexter1

Táto akože komédia okolo humoru ani nechodila. Keby tam bol aspoň nejaký plochý humor, ale nič. Je tam tolko srandy ako v márnici. Postavy sú maximálne nesympatické a je vám úplne jedno ako sa budú vyvíjať, lebo aj tak je jasné hneď na začiatku, kde to skončí. A tie dialógy sú maximálne nezáživné. Tak prečo jedna hviezdička? Raz som sa tuším pousmial.(19.1.2009)