Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Superfabulous - BT [3:36] ,2. Special - Wilshire [3:01] ,3. Some Days - Wheat [3:22] ,4. More Bounce In California - Soul Kid #1 [4:01] ,5. Why Can't I? - Liz Phair [3:27] ,6. Back To You - John Mayer [4:00] ,7. Something About You - Five For Fighting/John Ondrasik [4:00] ,8. Days Go By - Jason Wade [3:26] ,9. Leading With My Heart - Alice Peacock [3:22] ,10. Blue - The Thorns [2:53] ,11. Waiting - Kyle Riabko [4:08] ,12. I Won't Go Hollywood [3:12] ,13. Somebody - Bonnie McKee [4:07] ,14. Shining - Kristian Leontiou [4:02] ,15. Once Again - Frankie Jordan [3:03],(14.5.2011)

Vážně jsem čekala, že to bude slabota podle ukázek. Ale po shlídnutí mě to mile překvapilo. Herci se mi moc líbili. Já vím, že dějově film nepřináší nic nového, ale tahle tématika mi prostě sedí. Dávám 75%.(1.7.2013)

• mis-ko

Pete sa s Rosalee pozná už roky a rovnaku dlho ju aj miluje o čom ju však akosi ešte nestihol informovať. Potom príde filmová hviezda Ted, ktorý k nej takisto prechováva city a Pete sa rozhodne, že to tak nenechá. Jeho snaženie mi však prišlo príliš nevýrazné na to, aby mohol byť úspešný, ale stalo sa. Prečo v romantických komédiách bodujú vždy lúzri a tí úspešní vyjdú naprázdno?(18.2.2007)

Průměrná oddechová romantická komedie, která příliš originality bohužel nepobrala. Relaxovat se u toho dalo a jako oddechovka to nebylo špatné, ale zároveň to byl velmi naivní a snadno předvídatelný příběh. Ale to jsem věděl, když jsem do toho šel, a kdybych nechtěl vidět předvídatelnou romantiku, tak bych asi sáhnul po něčem jiném. Každopádně zajímavá romantická komedie, která možná okouzlí, možná zaujme, u mne to však je pouhá romantika, kterých je k vidění dost a dost. Ale neříkám, že to bylo špatné, v rámci žánru to je rozhodně ucházející počin, a tak dávám průměrné tři hvězdičky.(2.8.2008)

"Takže takhle balíš ženský ?? Kradeš věty ze svejch filmů ??" ;)(2.3.2015)