Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

Dějově nepřekvapivě jednoduchý snímek Roberta Luketica, který se v žánru lehkých romantických komedií už docela slušně (na za oceánskou bídu) orientuje. Takže úplně marné to tentokrát nebude. Není to nekoukatelné jako Luketicova Příšerná tchýně, škoda jen, že se v hereckém obsazení nenašel nějaký pořádný tahoun řady slabších míst!! Nakonec proč ne.. 50%(16.1.2010)

• sepp

Jedna hvezda za tech par hezkych prdelek na zacatku a scenku rozhovoru na zachode. Jinak scenaristicka zacpa prvni kategorie bez smrncu a s maximalne hloupymi (ci naivnimi, nehodici se skrtnete) dialogy.(3.8.2008)

Úsměv(2.8.2008)

• tron

„Si dobrý chalan.“ – „Zjavne to nestačí.“ Topher Grace je veľký talent (sitkom „Tie roky sedemdesiate“, V DOBREJ SPOLOČNOSTI... Venoma zo SPIDER-MANA 3 by nezahral dobre nikto) a Nathan Lane striedavo dokazuje svoju genialitu (VTÁČIA KLIETKA, „tlmočník tajnej agentky, ktorá nesmie hovoriť s Austinom Powersom a tak hovorí namiesto nej, odčítajúc jej z pier, otočený k nej chrbtom“ – AUSTIN POWERS V ZLATOM ÚDE). Bohužiaľ, RANDE S CELEBRITOU nie je o žiadnom z nich, ale o podstatne slabších ľuďoch - Kate Bosworthová má maximálne tak fajn úsmev a režisér nakrútil PRAVÚ BLONDÍNU a DIABOLSKÚ SVOKRU. Tupý scenár s hŕstkou vtipných a dokonca dojemných scén, ale stále bohapustý podpriemer, akých sú STOVKY.(20.1.2009)

Celkem dobré téma na romantickou komedii ale nelíbilo se mi obsazení především co se týče Kate Bosworth.Nepatří do mého seznamu "celebrit" které mi nejsou po chuti ale rozhodně patří do seznamu nebrat nebo pokud možno vidět co nejméně jejich filmů.Její výkon mě naprosto uzemnil a to v tom špatném slova smyslu.Díky ní jsem ze snímku cítila naprostou kýčovitost a tak trochu to na mě působilo jako telenovela prostě nic na co bych se dobrovolně dívala dvakrát.Rozhodně si nezaslouží uplné zavrhnutí, protože Josh Duhamel se ukázal v tom lepším světle ale to nemění nic na tom,že je to oddychová jednorázová romantická komedie co nikoho neurazí ale ani nějak extra nenadchne.(25.8.2011)