poster

Rande s celebritou

 • USA

  Win a Date with Tad Hamilton!

 • Slovensko

  Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Věřím tomu, že Bruce Willis je v civilním životě sympaticky hláškující drsňák, Megan Fox netuší nic o ztopořených údech ve svém okolí, Macaulay Culkin bývá často sám doma a o romantické duši Tada Hamiltona není žádného důvodu pochybovat. Tedy pokud bych byl naivní a pitomoučká blondýna. A já tedy blondýna nejsem, to ostatní je k diskuzi, takže jsem se u tohoto snímku moc nepobavil. Asi proto, že nejsem velkým příznivcem schémat typu Angelica miluje Petea, který však miluje Rosalee, která je ovšem zblázněná do Tada, který má nejradši peníze, sex a samozřejmě sám sebe. Navíc byl Tad příliš malý parchant na to, abych přál Rosalee nudný život s trapným manažérem samoobsluhy a tak vlastně nevím, jestli to celé dopadlo dobře. Zkoumat to však nebudu, protože tento snímek je v podstatě zbytečný.(26.9.2014)

 • Dexter1
  *

  Táto akože komédia okolo humoru ani nechodila. Keby tam bol aspoň nejaký plochý humor, ale nič. Je tam tolko srandy ako v márnici. Postavy sú maximálne nesympatické a je vám úplne jedno ako sa budú vyvíjať, lebo aj tak je jasné hneď na začiatku, kde to skončí. A tie dialógy sú maximálne nezáživné. Tak prečo jedna hviezdička? Raz som sa tuším pousmial.(19.1.2009)

 • Hismael
  **

  Podívaná pro mladší holky s ne příliš zajímavým obsahem na který se podíváte a druhý den si už ani nevzpomenete na název. City, láska, zklamání, vše po Americku naivně servírované, navíc předvídatelné. Koukat se na to ale dá, což je u podobných filmů hlavní.(14.11.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Tad Hamilton (Josh Duhamel) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco Chronograph. (dyfur)

 • - Paris Hilton si zde střihla roli skokanky s padákem, která přistane v Tedově bazénu poté, co Ted odveze Rosie domů. Kvůli stopáži byla scéna vystřižena, najdete ji však na DVD v sekci vystřižené scény. (HappySmile)

 • - V jedné ze scén na začátku filmu, kde kamera přejíždí sem a tam z Teda na Peteho, sedí Pete u večeře s knihou. Ta je nazvaná "A Good Man is Hard to Find" (Dobrého chlapa je těžké najít), což je krátký příběh napsaný Flannerym O´Connorem, prominentním katolickým autorem žijícím na protestantském jihu v malém městě podobném tomu, kde bydlí Pete a Rosalee. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace