Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

• Zíza

Konec jasný, všechno profláknuté, ale podané hůře než obvykle...(1.11.2008)

Dějově nepřekvapivě jednoduchý snímek Roberta Luketica, který se v žánru lehkých romantických komedií už docela slušně (na za oceánskou bídu) orientuje. Takže úplně marné to tentokrát nebude. Není to nekoukatelné jako Luketicova Příšerná tchýně, škoda jen, že se v hereckém obsazení nenašel nějaký pořádný tahoun řady slabších míst!! Nakonec proč ne.. 50%(16.1.2010)

• Jara.Cimrman.jr

Věřím tomu, že Bruce Willis je v civilním životě sympaticky hláškující drsňák, Megan Fox netuší nic o ztopořených údech ve svém okolí, Macaulay Culkin bývá často sám doma a o romantické duši Tada Hamiltona není žádného důvodu pochybovat. Tedy pokud bych byl naivní a pitomoučká blondýna. A já tedy blondýna nejsem, to ostatní je k diskuzi, takže jsem se u tohoto snímku moc nepobavil. Asi proto, že nejsem velkým příznivcem schémat typu Angelica miluje Petea, který však miluje Rosalee, která je ovšem zblázněná do Tada, který má nejradši peníze, sex a samozřejmě sám sebe. Navíc byl Tad příliš malý parchant na to, abych přál Rosalee nudný život s trapným manažérem samoobsluhy a tak vlastně nevím, jestli to celé dopadlo dobře. Zkoumat to však nebudu, protože tento snímek je v podstatě zbytečný.(26.9.2014)

• Anderton

Josh Duhamel je sympatickejší ako Topher Grace a tá čašníčka bola viac sexi a inteligentnejšia, ako Kate Bosworth. Takže nechápem, čo za dilemy dve hlavné postavy filmu vlastne riešili. Rande mi pripadalo absolútne vytrhnuté z reality a to najmä záverečným vývojom a rozuzlením. Ak by sa film vyvíjal, ako povedzme do svojich dvoch tretín aj naďalej, bol by som relatívne spokojný. Jedným okom som ho pozeral pri umývaní dlážok, riadu a pri upratovaní. Toľko k mojej obhajobe, prečo som ho vôbec pozeral. Náhodou išiel na kanáli, ktorý som mal zapnutý a mal som mokré ruky, tak som neprepol.(4.12.2012)

• Niles

Podpriemerná romantická komédia s podpriemernými hercami, robená podľa rovnakého vzorca ako veľa filmov predtým aj potom. Lenže ešte aj takéto klišé bolo spracované aj oveľa lepšie a vtipnejšie. Záver je tiež typický, taký aký sa dá čakať od začiatku.(30.12.2011)

• - Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)

• - V jedné ze scén na začátku filmu, kde kamera přejíždí sem a tam z Teda na Peteho, sedí Pete u večeře s knihou. Ta je nazvaná "A Good Man is Hard to Find" (Dobrého chlapa je těžké najít), což je krátký příběh napsaný Flannerym O´Connorem, prominentním katolickým autorem žijícím na protestantském jihu v malém městě podobném tomu, kde bydlí Pete a Rosalee. (HappySmile)

• - Paris Hilton si zde střihla roli skokanky s padákem, která přistane v Tedově bazénu poté, co Ted odveze Rosie domů. Kvůli stopáži byla scéna vystřižena, najdete ji však na DVD v sekci vystřižené scény. (HappySmile)