Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

• viperblade

Občas nějaký dobrý for, ale jako film těžko snesitelný (pokud nejste holčička kolem 12ctého roku, která tohle žere).(3.8.2008)

• Dale

Celkom fajn, zábavný film, len tie debilné rozprávkové sladké konce mi už lezú krkom. Kedy už niekto natočí romantický film zodpovedajúci aspoň trochu realite?(15.11.2014)

• Niles

Podpriemerná romantická komédia s podpriemernými hercami, robená podľa rovnakého vzorca ako veľa filmov predtým aj potom. Lenže ešte aj takéto klišé bolo spracované aj oveľa lepšie a vtipnejšie. Záver je tiež typický, taký aký sa dá čakať od začiatku.(30.12.2011)

• - Josh Lucas odmítl roli Teda Hemiltona (HappySmile)

• - Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)

• - Jako hvězdný host se zde objevil David Daskal z show Average Joe - Hawaii (2004). Mihl se ve 2 scénách - když se Rosie vrací z oběda s Tedem Hamiltonem a v baru, když Peter trefí při šipkách střed. (HappySmile)