Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

milá naivná komedia o hladaní štastia aj ked ho mame vedla seba- grace a minutova rolička amy smart boduju a su najlepsí a este bohovské nohy kate bosworth(24.8.2007)

Mohlo být líp i hůř. Postavy jsou sympatické, ale tvůrci jakoby nevěděli, jak s nimi naložit. Nebo to jako mám věřit tomu, že dívka, která až nekriticky zbožnuje svůj herecký idol, se ho nakonec vzdá a rozhodne se pro obyčejného smrtelníka.?!Odfláknutý konec, jinak celkem pohodovému filmu hodně ublížil, a kdyby si scenáristé dali větší práci a vymysleli jiné rozuzlení, rozhodně bych neváhal dát 4 hvězdičky.(13.2.2009)

• E..

To nemyslíte važně že ne? Přeslazeno, až se mi z toho vyklubala alergie na cukr. Dialogy jsou maximálně trapný, až se sami stydíte, co to vlastně melou (viz. "úsměv č.1 pro blbce, úsměv č. 2 pro idioty" apod.). Navíc herci úplně nesympatičtí (lepší by do takovýho propadáku stejně nesehnali) a tím myslím i hlavní protagonistku Kate Bosworth. Děj o ničem, kamera o ničem, hudba o ničem, scénář o ničem..a takhle bych mohla pokračovat..... No prostě absolutně hloupý film, který vůbec nestojí za zhlédnutí, takže pořádně zvažujte svůj drahocenný čas!(3.8.2008)

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Kate Bosworth je kouzelná, zajímavěj námět, čisté charaktery postav -scénář, jako komedie moc nefunguje, hudba/// Je to docela příjemný film a Kate si tady jedině zamilujete, nehledě na to, že jednou z ní bude velká hvězda. Horší je to s mužským obsazením. Jejich charaktery jak jsou hodné (nabízí se, že budete fandit oběma) tak jsou i nezajímavé. Po hudebí stránce film spíše nezaujme, protože v rovině romatických filmů je hudba nevýrazná a je jí malo. V samotném ději se nachází i prvky komedie, ovšem tady tyto prvky celkem selhávají. Proto bych film označil jen jako romantický. Avšak i přes spoustů záporů se na to podívejte, film na vás dýchne pohodovou náladou/// Celkem 52%///(25.10.2006)

• Pro-EaZzy

Americký kýč.(29.12.2008)

• - Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)

• - Herečka Jordana Brewster se zde objevila v jedné scéně, kde je ukázána jako jedna z hereček, se kterými Ted hrál. Tato scéna ale byla také vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)

• - Jako hvězdný host se zde objevil David Daskal z show Average Joe - Hawaii (2004). Mihl se ve 2 scénách - když se Rosie vrací z oběda s Tedem Hamiltonem a v baru, když Peter trefí při šipkách střed. (HappySmile)