poster

Hlava v oblacích

 • USA

  Head in the Clouds

 • Španělsko

  Juegos de Mujer

 • Slovensko

  Hlava v oblakoch

Drama / Romantický / Válečný

USA / Velká Británie / Španělsko / Kanada, 2004, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fanucci
  ****

  Mně se to líbilo. Příběh někdy ztrácel na tempu a občas působil hodně nevěrohodně (hl. ve válečné části), ale celkově jsem byl spokojen. Především ztvárnění napínavého závěru mne velice příjemně překvapilo. Charlize Theron hraje podle mého názoru naprosto úžasně (opět) a je jedním z důvodů, proč jsem se nakonec rozhodl dát 4 *, místo původně plánovaných tří. To hobit: "Přepjaté herecké výkony"?!(1.8.2005)

 • Nos
  ***

  Milostný trojúhelník na pozadí válečného šílenství druhé světové války. První polovina byla na můj vkus přece jenom trochu moc "ukecaná". Životní cesty tří přátel se rozdělují a zdá se, že to bude navždy...Obsazení výborné, herecké výkony taktéž. Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Uvidíme při dalším shlédnutí!(23.1.2008)

 • katasta
  ***

  Nevím úplně proč, ale tenhle snímek mě ve výsledku moc nevzal... Všechno bylo hrozně roztahané a vzájemné vztahy mě také tolik nenadchly, stejně jako jednotlivé charaktery postav... Trochu mi to připomnělo Atonement, také rozvláčný příběh několika lidí a jejich cestách životem, jejich vzájemným křížením i nekřížením... Atonement z takového tématu ale vyšel mnohem mnohem lépe.(10.6.2013)

 • IQ Tiqe
  ****

  Charlize, Charlize, Charlize! Třikrát sláva. Hlas jak Katherine Heigel a herecky perfektní. K tomu krásná Penélope se svojí špangličtinou (a nemalým hereckým talentem) a máme tu slušné válečné romantické drama. Ačkoliv ta válka je jen prostředí příbehu, tohle není akčňák. Ke konci se film začal českému podobat Musíme si pomáhat. A přijde SPOILER: až na ten závěr, škoda :(.(9.7.2010)

 • mm13
  ***

  John Duigan to pekne napísal, žiaľ slabšie zrežíroval. Chcelo to buď ísť do telky a nemusieť to mať v castingu také pohľadné ksichtíky (nič proti hereckým výkonom, minimálne čo sa predstaviteliek týka) ani byť také obrúsené alebo to chcelo cit a obrazotvornosť Anthonyho Minghellu.(2.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace