Hlava v oblacích

Juegos de Mujer

Hlava v oblakoch

Drama / Romantický / Válečný

USA / Velká Británie / Španělsko / Kanada, 2004, 132 min

Krásný příběh osudových setkání s pozadím přicházející kruté druhé světové války..0bsazení postav, od kterých neupustíte pohled.. Lehkou atmosféru rychle střídá dusno reality války, jen Gilda si nechce připustit, že přichází o své nejbližší.. Nakonec začne bojovat vlastními prostředky, o kterých okolí netuší, že nejsou nepřátelské..(3.7.2006)

Příběh Gildy, ani Guye mě nijak nezaujal. Rozhodně to nemusím vidět znovu, přestože Theron to moc slušelo a Cruz konečně předvedla něco, čemu se dá říkat herectví.(20.1.2008)

Hudba: Terry Frewer ; jednu hvězdu navíc dávám pouze Charlie Theron, bez které by tento snímek byl jen jeden z mnoha nevýrazných a nepříliš zajímavých snímků.(27.9.2012)

Romantický film uprostred vojny a milostný trojuholník. Charlize vs Penelope. 70%(18.6.2009)

Průměrný a průměrně odvedený film, jehož zápletka ani postavy mě nedokázaly nijak zvlášť strhnout.(26.8.2006)