Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Film rozdělenej do čtyř příběhů, některej je slabší, některej je naopak úžasnej, ale v každým z nich je naprosto dokonalej Tim Roth, kterej i z horšího příběhu dokáže vytýhnout parádní zábavu. Jinak nejlepší povídky jsou určitě třetí od Rodrigueze a čtvrtá od Tarantina, jak jinak taky, že jo(10.1.2008)

 • Lima
  **

  Povídky od Rodrigueze a Tarantina jsou dobrý, zbylé dvě průměr. Ovšem Tim Roth byl příšerný. Těžce přehrával, trhal tělem a hlavou jak debil a všelijak se hloupě pitvořil. Asi to mělo být vtipný, ale bylo to trapný a celý, jinak docela pohodový filmeček, mi to znechutilo. BEZ ROTHA ZA ČTYŘI!!!(13.1.2003)

 • Le_Chuck
  ****

  Životná rola Banderasa - "Behave" :)))(26.10.2004)

 • Matty
  **

  Tim Roth se v tomto filmu chová jako roztomile afektovaný kretén s parkinsonem a coby hotelového poslíčka Teda jej čeká nebývale rušná silvestrovská noc. Bude muset vyřídit čtyři nadstandardní objednávky zahrnující mimo jiné (ne)dobrovolné darováni spermatu, účast v bizarní psychosexuální hře nebo hlídání dvou nihilistických smradů. Chybějící ingredience (20%) jsou hlavně o tom, že uvidíme odhalená ňadra dvou pohledných hereček, ne bohužel dost pohledných na zachránění dojmu z celé této utahané trapnosti s triky na úrovni pohádky vzniknuvší v ČT a pouze potvrzující to, o čem jsem již řádku let přesvědčen, tedy, že Madonna je čarodějnice. Nesprávný člověk (40%) – další přiúchylněná křeč bez humoru, bez smysluplné pointy, bez všeho… čtyřicet procent dávám za Rotha zaseknutého v záchodovém okénku a za svázanou Jennifer Bealsovou. Malí neposluchové (60%): „Tohle je přece ksicht dobráka“, ani ne režií, jako scénářem a do největších extrémů dovedeným finále plusové body získávající povídka, která má kromě všeho jiného hlavně mrtvolu. Muž z Hollywoodu (75%) – Tarantino se hned pozná a to by se ani sám nemusel objevit na scéně, aby vám bylo jasné, v čí povídce jste se octli. Kromě drsných hlodů („Když můžou chlapovi přišít pinďoura, proč by nemohli přišít prst?“) má Muž z Hollywoodu (snad až zbytečně) skvělou kameru Andrzeje Sekuly. Kvalita jednotlivých povídek je vzestupná, leč značně nevyrovnaná. Uniká mi důvod, proč někdo považoval za dobrý nápad poskládat z nich celovečerní film, kterému – z čistě matematického hlediska a navzdory nezklamávajícímu Tarantinovi – nemůžu udělit lepší nežli podprůměrné hodnocení. 50% Zajímavé komentáře: Melies, Mr.Apache(17.12.2007)

 • Marius
  ****

  .....nezlobili Vás ? :-))))))))))(17.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace