Dvě závěrečné povídky jsou zkrátka dokonalé. Není se co divit, Robert Rodriguez a Quentin Tarantino - tihle dva nezávislí režiséři a přátelé moc dobře věděli, co chtějí natočit. Bohužel tvůrci dvou předchozích povídek jejich záměr ani trochu nepochopili.(11.6.2002)

• StarsFan

Tarantinovi jsem dodnes na chuť nepřišla a první dvě povídky byly příšerné. Rodriguez sice skóre trochu vylepšuje, ale ani tak nemůžu říct, že bych jeho díl příběhu musela vidět více než jednou.(7.2.2010)

První dvě povídky nestojí vůbec za nic, na tom se asi shodneme. Ale třetí povídka (Robert Rodriguez) je okouzlující a ke čtvrté mám osobní vztah - vychází ze skvostné povídky mého oblíbeného Roalda Dahla (je ve výboru 'Líbej mě, líbej', kdybyste po ní pátrali) a jejího televizního zpracování z cyklu 'Příběhy Alfreda Hitchcocka' (tedy z té verze z padesátých let), kterou jsem bohužel neviděl. Ale tu Tarantinovu verzi mám taky rád. Ale jestli je na tomto filmu něco opravdu nepřekonatelně odporného, tak neskutečně přehrávající Tim Roth v hlavní roli poslíčka. Třikrát fuj.(20.2.2003)

Několik zajímavých scén z filmu neudělá převratné dílo. Nejšikovnější je opravdu bezesporu scéna se zapalovačem, jinak mi byl film proti srsti a štval mě.(22.5.2008)

Tarantino s Rodriguezem měli myslím slušnou vizi, ovšem to, co předvedli ostatní režiséři v prvních dvou povídkách je tak hrozné, že prostě nemůžu celkove tenhle počin hodnotit výš než 50%.(31.12.2008)

• - V poslední povídce "The Man From Hollywood", která trvá 21 minut, zazní slovo "fuck" ve všemožných variacích celkem 193krát. (don corleone)

• - Minúta, počas ktorej požiada Chester (Quentin Tarantino) Teda (Tim Roth), aby sedel a počúval, v skutočnosti trvá 1 minútu a 28 sekúnd. (Mireldis)

• - Ve čtvrtém příběhu je po vstupu pikolíka (Tim Roth) do pokoje natočena úvodní scéna na jeden záběr. Trvá 6 a půl minuty. Podobně je natočena následná scéna u baru. (Pyron)