Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ***

  Dvě závěrečné povídky jsou zkrátka dokonalé. Není se co divit, Robert Rodriguez a Quentin Tarantino - tihle dva nezávislí režiséři a přátelé moc dobře věděli, co chtějí natočit. Bohužel tvůrci dvou předchozích povídek jejich záměr ani trochu nepochopili.(11.6.2002)

 • StarsFan
  **

  Tarantinovi jsem dodnes na chuť nepřišla a první dvě povídky byly příšerné. Rodriguez sice skóre trochu vylepšuje, ale ani tak nemůžu říct, že bych jeho díl příběhu musela vidět více než jednou.(7.2.2010)

 • Oskar
  ****

  První dvě povídky nestojí vůbec za nic, na tom se asi shodneme. Ale třetí povídka (Robert Rodriguez) je okouzlující a ke čtvrté mám osobní vztah - vychází ze skvostné povídky mého oblíbeného Roalda Dahla (je ve výboru 'Líbej mě, líbej', kdybyste po ní pátrali) a jejího televizního zpracování z cyklu 'Příběhy Alfreda Hitchcocka' (tedy z té verze z padesátých let), kterou jsem bohužel neviděl. Ale tu Tarantinovu verzi mám taky rád. Ale jestli je na tomto filmu něco opravdu nepřekonatelně odporného, tak neskutečně přehrávající Tim Roth v hlavní roli poslíčka. Třikrát fuj.(20.2.2003)

 • AngelAngie
  ***

  Několik zajímavých scén z filmu neudělá převratné dílo. Nejšikovnější je opravdu bezesporu scéna se zapalovačem, jinak mi byl film proti srsti a štval mě.(22.5.2008)

 • Galadriel
  ***

  Tarantino s Rodriguezem měli myslím slušnou vizi, ovšem to, co předvedli ostatní režiséři v prvních dvou povídkách je tak hrozné, že prostě nemůžu celkove tenhle počin hodnotit výš než 50%.(31.12.2008)

 • - V poslední povídce "The Man From Hollywood", která trvá 21 minut, zazní slovo "fuck" ve všemožných variacích celkem 193krát. (don corleone)

 • - Minúta, počas ktorej požiada Chester (Quentin Tarantino) Teda (Tim Roth), aby sedel a počúval, v skutočnosti trvá 1 minútu a 28 sekúnd. (Mireldis)

 • - Ve čtvrtém příběhu je po vstupu pikolíka (Tim Roth) do pokoje natočena úvodní scéna na jeden záběr. Trvá 6 a půl minuty. Podobně je natočena následná scéna u baru. (Pyron)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace