Film rozdělenej do čtyř příběhů, některej je slabší, některej je naopak úžasnej, ale v každým z nich je naprosto dokonalej Tim Roth, kterej i z horšího příběhu dokáže vytýhnout parádní zábavu. Jinak nejlepší povídky jsou určitě třetí od Rodrigueze a čtvrtá od Tarantina, jak jinak taky, že jo(10.1.2008)

Tento film mi nedal vôbec to, čo som čakal! Jedna hviezdička je za Banderasa a jedna za scénu s odrezaným prstom a zapaľovačom v jednej z izieb! Inak všetky poviedky sú takmer bez pointy a iba so slabým príbehom, a pritom potenciál bol tak obrovský! Platí to pre všetky štyri minipríbehy (izby). Aspoň QT&RR (aka quality guarantee) som dával šancu na pozdvihnutie hodnotenia, ale jedna hviezdička za ich prínos film nezachráni. 65%.(18.4.2006)

Zbožňuju, zbožňuju, zbožňuju. Tim Roth je sekáč, když skáče plavmo do výtahu. "Nezlobili vás?" ♥♥♥(16.7.2010)

Nevyvážený povídkový film, kde Rodriguezova povídka je naprosto dokonalá (tempo, gradace, eskalace napětí spojená s blížícím se návratem rodičů, stylizace, pointa...), Tarantinova o sekání prstů výborná a velmi vtipná, ale dost neoriginální (předem jsem znal pointu z obdobného fabulačního rámce jiného filmu), zbylé dvě povídky jsou ale dost podprůměrné, ta o hotelovém sabbatu čarodějnic dokonce hodně ubohá a postavená na estetice kýče (navíc ta Madonna byla ... trapná...). Suma sumárum - jen lehký nadprůměr...(22.6.2007)

tyhle čtyři povídky jsou vlastně dvě .Ty první dvě já totiž beru jako filmový týdeník / pro Vás maldší takovej opruz od bolševika co pouštěli před filmem / no a po tom týdeníku přijde smetana .(8.6.2006)