• StarsFan

Tarantinovi jsem dodnes na chuť nepřišla a první dvě povídky byly příšerné. Rodriguez sice skóre trochu vylepšuje, ale ani tak nemůžu říct, že bych jeho díl příběhu musela vidět více než jednou.(7.2.2010)

První dvě povídky jsou k zblití, druhé dvě jen lepší nadprůměr. Rodriguez odvedl slušnou práci, ale jeho poetika mi moc neříká a Tarantino je sice geniální, ale i tak by jeho povídce neuškodilo menší zkrácení.(16.5.2004)

Všechny 3 hvězdy jdou na účet Rodriguezova a Tarantinova příběhu v poměru Robert 2* a Quentin 1*. Jinak je to o prdu, druhý dvě povídky nuda, člověk si zapamatuje tak akorát cameo Madonny a že tam hrála krásná Valeria Golino, Charlieho Ramada ze Žhavých výstřelů. Nijak mě nevzal ani nahypovanej výkon Tima Rotha á la pan Bean, rozhodně má ve svý filmografii mnohem lepší role (hlavně Gaunery). 50%(31.3.2011)

Krome posledni povidky me ostatni zklamalo. Obzvlaste uchvatny vykon opet predvedla Madonna.(23.5.2002)

Napad postaviť fim na štyroch rôznych príbehoch odohrávajúcich sa v jednom hoteli sa možno javil ako zaujímavý, škoda len, že prvé dve poviedky bez výraznejšej šťavy ho takmer naisto pochovali. Škoda podivne prehrávajúceho Tima Rotha a to hlavné čo tento experiment povyšuje na stráviteľnú úroveň je záverečný Tarantinov akt. Našliapnuté však mohlo byť na viac.(29.8.2008)

• - Tlející mrtvola je ve skutečnosti sestra Roberta Rodrigueze. (Dromedár)

• - Nápad na realizaci povídkového filmu se zrodil v hlavě Alexandra Rockwella. (TheCrook)

• - Ve čtvrté povídce je vidět balíček cigaret Red Apple. To je oblíbená fiktivní značka Quentina Tarantina, která se vyskytuje i v dalších jeho filmech. (duklak2)