V každém ze čtyř pokojů najde divák pro sebe něco. Osobně se mi líbilo ve všech a pikolík Ted jako společný jmenovatel celé té show k tomu, je prostě malá filmová radost. Radost, kterou by si neměl jen tak nikdo nechat ujít. Jsou totiž v životě chvíle, kdy je nejlepší na všechno se vykvajznout a pustit si dobrý film. O tom, že tím filmem budou Čtyři pokoje, není pochyb.(6.1.2012)

První dvě povídky jsou k zblití, druhé dvě jen lepší nadprůměr. Rodriguez odvedl slušnou práci, ale jeho poetika mi moc neříká a Tarantino je sice geniální, ale i tak by jeho povídce neuškodilo menší zkrácení.(16.5.2004)

Krome posledni povidky me ostatni zklamalo. Obzvlaste uchvatny vykon opet predvedla Madonna.(23.5.2002)

Škoda, že první dvě povídky jsou o tolik slabší než kousky Tarantina a Rodrigueze. No dobře spíš by sedělo slovo průměrné, Roth se v nich moc pitvoří a téměř nic se v nich neděje. Naštěstí jsem od nich nečekal žádné zázraky a bral je jako takovou nutnou představovačku než přišla akční smršť s uhlazeným Banderasem a nahláškovaný závěr s ukecaným Tarantinem. Jako Quentinův fanda jsem si poslední kousek vážně užíval, možná stějně jako on sám. Tuna narážek, beztak hodně improvizované monology (pardón monolog) na jeden záběr a bezchybná choreografie. Ta čtvrtá hvězda je prostě za to, jinak ji obhájit neumím.(29.3.2010)

Tento film mi nedal vôbec to, čo som čakal! Jedna hviezdička je za Banderasa a jedna za scénu s odrezaným prstom a zapaľovačom v jednej z izieb! Inak všetky poviedky sú takmer bez pointy a iba so slabým príbehom, a pritom potenciál bol tak obrovský! Platí to pre všetky štyri minipríbehy (izby). Aspoň QT&RR (aka quality guarantee) som dával šancu na pozdvihnutie hodnotenia, ale jedna hviezdička za ich prínos film nezachráni. 65%.(18.4.2006)

• - Ve čtvrtém příběhu je po vstupu pikolíka (Tim Roth) do pokoje natočena úvodní scéna na jeden záběr. Trvá 6 a půl minuty. Podobně je natočena následná scéna u baru. (Pyron)

• - Nápad na realizaci povídkového filmu se zrodil v hlavě Alexandra Rockwella. (TheCrook)

• - Když Chester (Quentin Tarantino) žádá Teda (Tim Roth) o jednu minutu času a Leo (Bruce Willis) mu ji začne odpočítávat, ve skutečnosti uběhne 1 minuta a 29 vteřin. (Timak)