Tak nějak čtyři povídky a jen jediná měla tu moc mě rozesmát tak, že dlouho jsem se tak nenasmál. A tou byla ta třetí, jinak je zbytek zbytečná holomajzna, která nemá nijak zajímavý děj a rozhodně se na ně rychle zapomene, včetně té poslední, od Tarantina. Tim Roth mi na první pohled přišel jako jasnej namrdanej kačer, jenže časem jsem pochopil, jak dobře svojí roli hraje, i když je to hodně divné o něm říct. První a druhá povídku bych tak nějak nerad rozváděl. Oboje totiž stojí za vyližkapsu. Ta třetí, od Rodrigueze má šťávu, Antonio Banderas si chce pohlídat dětičky, a nakonec se to zvrhne do nejhoršího možného východiska, a tím je právě o zábavu SKUTEČNĚ postaráno. Nakonec poslední příběh. Nevím, co je na něm tak dobrého. U ní už jsem čekal, až to někdo zatrhne a bude filmu konec. Za tři hvězdičky, oprávněně. První dva příběhy po jedný hvězdičce. Třetí za pět a čtvrtý za tři. Takže tak nějak bych to viděl na zlatou střední cestu, při které zdůrazňuju, že jestli se na to podívat, tak hlavně kvůli třetí, ta je prostě nejlepší a dokonale mi zakrývá celý film.(12.9.2008)

Nevyrovnané ale s gradací děje. Povídky jsou zde předkládány od nejhorší k nejlepší. Životní role Tima Rotha. Určitě nezapomenutelná scéna s výkladem peněz v jedné minutě.(19.10.2007)

tyhle čtyři povídky jsou vlastně dvě .Ty první dvě já totiž beru jako filmový týdeník / pro Vás maldší takovej opruz od bolševika co pouštěli před filmem / no a po tom týdeníku přijde smetana .(8.6.2006)

• Gimp

Až na Tarantinovu povídku dost slabé. Mno alespoň že Tim Roth kouří Red Applesky...(23.5.2006)

Zbožňuju, zbožňuju, zbožňuju. Tim Roth je sekáč, když skáče plavmo do výtahu. "Nezlobili vás?" ♥♥♥(16.7.2010)

• - Kreslený film, který sledují děti v povídce Rodrigueze je stejný, jaký sledoval Ritchie ve filmu Od soumraku do úsvitu (1996). (don corleone)

• - Tlející mrtvola je ve skutečnosti sestra Roberta Rodrigueze. (Dromedár)

• - Muž, který ztvárnil opilého oslavence, jenž je u telefonátu při objednávání ledu a následně zvrací na pikolíka (Tim Roth) zaseknutého v toaletním okénku, je Lawrence Bender, hlavní producent téměř všech filmů Quentina Tarantina. (Pyron)