Spy Kids: Špioni v akci

Spy Kids: Špióni v akcii

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2001, 84 min

• Dever

Soundtrack Robert Rodriguez, Danny Elfman a John Debney: 1. Cortez Family ,2. My Parents Are Spies ,3. Spy Wedding ,4. Spy Kids Demonstration ,5. Parents On Mission ,6. Kids Escape House ,7. Pod Chase ,8. The Safehouse ,9. The Third Brain ,10. Buddy Pack Escape ,11. Oye Como Spy ,12. Floop's Song (Cruel World) ,13. Spy Go Round ,14. Minion ,15. Sneaking Around Machetes ,16. The Spy Plane ,17. Floop's Castle ,18. Final Family Theme ,19. Spy Kids (Save The World)(14.5.2011)

Recenze me docela navnadily, ale musim rici, ze jsem hodne zklamany. Pokus o jakousi bondovku pro mlade moc nevysel.(27.7.2002)

Ani si neumíte představit, jak moc mě tenhle film ve své době bavil. Zajímavě vymyšlený, plný skvělých nápadů a herců... Navíc mi byl od začátku podezřele blízký. Je sice pravda, že jsem ho poprvé viděla jako desetiletá, ale i těď se ráda podívám, protože jsou některé kousky opravdu vtipné.(12.12.2007)

• viperblade

Děti objeví svůj kult, dospělí uroní pár slz, protože utratili peníze za takovou cypovinu a viperblade zuří, protože Banderas a Trejo plýtvají svým talentem na tyhle filmy. Abyste rozuměli, mám rád filmy, kde si dělají srandu z něčeho, (nebo chcete-li parodie), ale takhle ne, soudruzi. Tohle je vážně určeno pouze pro dětské publikum. A protože mě hlášky typu "Teď splachuju vaše hovínko." vážně už nepobaví, dávám hodnocení tak nízké. A už nikdy více!(16.5.2009)

Scénář Roberta Rodrigueze vrací diváka do dob, kdy si velká filmová dobrodružství mohla užívat celá rodina dohromady. Kamera : Guillermo Navarro. Hudba : Danny Elfman a John Debney - Tato pěkná filmová hudba byla složena a zahrána mnoha světovými hudebníky i těmi, kteří se zatím příliš neproslavili. CITÁT - Mí rodiče nemůžou být špioni, nejsou na to dost super!(1.5.2011)

• - Carle Gugino, která hraje Ingrid Cortezovou, bylo ve skutečnosti pouze 17 let, když se měla narodit její filmová dcera Carmen (Alexa Vega). (HappySmile)

• - Danny Trejo hraje v Rodriguezových filmech většinou postavu, která má ve jméně nějaký typ nože. Tentokrát je to Isador "Mačeta" Cortez. (HappySmile)

• - Jméno postavy, kterou hrála Teri Hatcher - slečna Gradenko, je odkaz na písničku The Police z jejich alba "Synchronicity" z roku 1983. (HappySmile)