poster

Spy Kids: Špioni v akci

 • USA

  Spy Kids

 • Slovensko

  Spy Kids

 • Slovensko

  Spy Kids: Špióni v akcii

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2001, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ****

  Kdyby mi bylo deset, nechci už do konce života sledovat nic jiného. 80% Zajímavé komentáře: Redlum, mis-ko, haWranka(10.6.2005)

 • gouryella
  ***

  Recenze me docela navnadily, ale musim rici, ze jsem hodne zklamany. Pokus o jakousi bondovku pro mlade moc nevysel.(27.7.2002)

 • Dudek
  ****

  Robert Rodriguez se rozhodl natočit film, který by mohl směrovat mladšímu publiku, a to se mu rozhodně povedlo. Snad každý chtěl jako dítě být špionem, který by každý den měl tu možnost zachraňovat lidské životy, alespoň pro mě je tedy Spy Kids zhmotněním mých dětských snů. Film ovšem nebude nudnou podívanou ani pro ty starší, Rodriguez si totiž uvědomuje, že jsou to právě rodiče, kdo musí trpět z dětmi v kinosále. Vsunuje tak do snímku plno odkazů a vtípků, které ocení především ti starší. Rozhodně parádní a hodně podceňovaný snímek. A James Bond? Ten má o své následovníky postaráno.(20.4.2006)

 • B!shop
  ***

  Jako zadnej velkej pruser se nekona, problem je, ze tady proste hlavni detska dvojka teprve zjistuje, ze jsou rodice agenti a tudiz neumi zachazet z ruznejma vychytavkama a poradne bojovat a ma to bejt jakoze vtipny, jenze moc neni. Nicmene povedlo se herecky obsazeni, krome charismatickyho Banderase a ne vylozene otravnejch deti potesi hlavne Trejo jako strejda Maceta, Hatcher s osmazenou hlavou a dvojka zaporaku Cumming - Shalhoub. Proste takovej nenarocnej 90 minutovej rodinnej akcni film s par dobrejma bondovskejma vychytavkama, slusnym obsazenim a uchazejicima trikama.(23.11.2009)

 • Pejpr
  ***

  Být tak o 20 let mladší (je mi 19), tak se mi to určitě líbí víc, ale takhle svému miláčkovi Rodriguezovi nemůžu dát víc jak 3*.(5.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace