Spy Kids: Špioni v akci

Spy Kids

Spy Kids: Špióni v akcii

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2001, 84 min

Ja som tento film proste zbožňovala... vtedy som mala špiónsku éru (Spy kids, Totally spies, Špiónka Herriet..). Bolo to proste také uletené a zvláštne... a to ich špiónske nádobíčko som vždy chcela mať.(1.4.2012)

• Malarkey

Spy Kids jsem ve dvanácti letech ještě tak nějak snesl. On příběh je dětsky úchylnej, zpracování je taky dost úchylný no a hlavně je to pro děti a překvapivě i pro dospělý určený, tak že se zasměje opravdu celá rodina. Já to tedy nesnáším. Efekty by možná stály za zmínku, ale jinak je to nanicdílo, které si dokonce vyžádalo další dvě pokračování do trilogie a já nejsem sto pochopit jak je to všecko vůbec možné. Každopádně legrace by byla, vtip by taky byl, jen kdyby mi to nemazalo med na hubu a nesnažilo to ze mě udělat debila, protože mě to fakt tak příjde. Zplácanina, která způsobí na nějakou dobu chronické ochrnutí míchy a tím zpomalení krve do mozku a tím pádem vlastně chod samotného mozku jako takového. Zdá se mi to fakt přehnaný, fakt jo.(1.5.2008)

Na rodinný film nadprůměr. U těchto filmů je hodnocení vždy složité a pokaždé záleží o co se tvůrci snažili. A zde bylo několik momentů, které mě hodně pobavili, ale bavil jsem se i tak celkově v průběhu filmu. Rodrigez se snaží svou tvorbu prokládat filmy pro děti, ne vždy mu to z toho vyjde koukatelná věc, ale vždy v tom má výrazné postavy. Danny Trejo sice s trochu upraveným obličekem, ale docela fajn. Antonio Banderas osobitý jako vždy a krásná Carla Gugino v pseudo špionážním snímku pro mládež.(6.2.2011)

Absolutně perfektní film! Kdyby mi bylo deset, tak nekoukám na nic jinýho než na Spy Kids. Ale i teď mě to neskutečně baví, aneb není na škodu vrátit se o pár let nazpět. Všechny ty šílený vynálezy, to je prostě moje. Příběh celkem zajímavý, Floop parádně ujetý, armáda palců a robodětí legrační. Ústřeední dvojka velice sympatická. A to celé okořeněné sposutou skvělého humoru, takže jsem se u Spy Kids výtečně bavil... prostě film kde se plní dětské sny. Zcela vážně dávám plné hodnocení, protože lepší špionážní film jsem ještě neviděl. James Bond nechť se jde zahrabat! /viděno na DVD: 95% a 5*/(17.8.2010)

• PROROK14

Somarina jak sa patrí.(27.12.2008)

• - Režisér Robert Rodriguez editoval film ve studiu ve své garáži. (HappySmile)

• - Jméno postavy, kterou hrála Teri Hatcher - slečna Gradenko, je odkaz na písničku The Police z jejich alba "Synchronicity" z roku 1983. (HappySmile)

• - Inspirováno Rodriguezovou částí filmu Čtyři pokoje, který kromě něj točili další 3 režiséři. (HappySmile)