Spy Kids: Špioni v akci

Spy Kids

Spy Kids: Špióni v akcii

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2001, 84 min

James bond si vzal k ruce parťačku, omládnul o dvacet let a vznikly z toho Spy Kids. Antonio Banderas v roli otce dvou superdětí si roli evedentně užil, ale stejně se moc nesnažil. Ale tenhle film není o hereckých výkonech, ale o fantastických vynálezech a je také plný dětských splněných přání.(12.3.2009)

Věděl jsem, že Rodriguez a Banderas se dali dohromady a natočili nějakou ujetou špionážní rodinnou komedii, ale tohle jsem opravdu nečekal:) Ujetost s jakou se Dvaja Pátrači za zvuků Elfmanovy hudby probíjejí kýčovitými kulisami a davy nepřátelských palců nezná hranic. Spousta skvělých vtipů a brilantní Danny Trejo, který vydá za celou továrnu ACME a šílený Floop Alan Cumming...prostě neco nehorázně zábavného...(26.4.2004)

Nekrvavá zábava podľa Rodigueza je naozaj dobrá. Hi-tech hračky, ktoré by závidel aj James Bond, podprahový výcvik detských agentov, vymývanie mozgov prostredníctvom detskej relácie a hračiek... to ani neznie ako komédia. Ale je a je naozaj dobrá. Ale to som už hovoril.(6.4.2004)

Být tak o 20 let mladší (je mi 19), tak se mi to určitě líbí víc, ale takhle svému miláčkovi Rodriguezovi nemůžu dát víc jak 3*.(5.4.2009)

Oddychová akční rodinná blbost na nedělní odpoledne. Nehledejte v tom nic vážného, ani nic polovtipného. Zde Rodriguez dotáhnul srandu a všemožné pitominky do extrémů a vysloveně paroduje. Nedá se ale říci, že špatně. 5/10 za hodinu a půl ucházející zábavy.(3.5.2013)

• - Před Mačetovým obchodem je nápis "Baile an Liopaird", což je irský výraz pro "Město leoparda". Leopardstown je předměstí Dublinu v Irsku, ale jeho správné jméno v irštině zní "Baile na Lobhar", což znamená "Město malomocných", které se jmenuje podle kolonie malomocných, která kdysi byla v této oblasti. (HappySmile)

• - Carle Gugino, která hraje Ingrid Cortezovou, bylo ve skutečnosti pouze 17 let, když se měla narodit její filmová dcera Carmen (Alexa Vega). (HappySmile)

• - Inspirováno Rodriguezovou částí filmu Čtyři pokoje, který kromě něj točili další 3 režiséři. (HappySmile)