Spy Kids: Špioni v akci

Spy Kids

Spy Kids: Špióni v akcii

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2001, 84 min

Jako zadnej velkej pruser se nekona, problem je, ze tady proste hlavni detska dvojka teprve zjistuje, ze jsou rodice agenti a tudiz neumi zachazet z ruznejma vychytavkama a poradne bojovat a ma to bejt jakoze vtipny, jenze moc neni. Nicmene povedlo se herecky obsazeni, krome charismatickyho Banderase a ne vylozene otravnejch deti potesi hlavne Trejo jako strejda Maceta, Hatcher s osmazenou hlavou a dvojka zaporaku Cumming - Shalhoub. Proste takovej nenarocnej 90 minutovej rodinnej akcni film s par dobrejma bondovskejma vychytavkama, slusnym obsazenim a uchazejicima trikama.(23.11.2009)

Mám ráda filmy Roberta Rodrigueze, ani tento přestylizovaný špionážní snímek pro děti není úplnou výjimkou, pokud se nebojíte infantilní, přebarvené, neškodné rodinné zábavy. (Napodruhé kouknutí mé hodnocení sklouzlo na hranici 3 a 4 hvězdiček)(10.7.2007)

Absolutně perfektní film! Kdyby mi bylo deset, tak nekoukám na nic jinýho než na Spy Kids. Ale i teď mě to neskutečně baví, aneb není na škodu vrátit se o pár let nazpět. Všechny ty šílený vynálezy, to je prostě moje. Příběh celkem zajímavý, Floop parádně ujetý, armáda palců a robodětí legrační. Ústřeední dvojka velice sympatická. A to celé okořeněné sposutou skvělého humoru, takže jsem se u Spy Kids výtečně bavil... prostě film kde se plní dětské sny. Zcela vážně dávám plné hodnocení, protože lepší špionážní film jsem ještě neviděl. James Bond nechť se jde zahrabat! /viděno na DVD: 95% a 5*/(17.8.2010)

docela dobrej trhák ve stylu roberta rodrigueze ale jak říkam neni to nejlepší(6.7.2010)

Ano, zábava pro celou rodinu, jupí! :)(21.5.2008)

• - Postavy Gregorio, Carmen a Juni sú pomenované podľa členov rodiny režiséra Rodrigueza. (rador)

• - Jméno postavy, kterou hrála Teri Hatcher - slečna Gradenko, je odkaz na písničku The Police z jejich alba "Synchronicity" z roku 1983. (HappySmile)

• - Danny Trejo hraje v Rodriguezových filmech většinou postavu, která má ve jméně nějaký typ nože. Tentokrát je to Isador "Mačeta" Cortez. (HappySmile)