Spy Kids: Špioni v akci

Spy Kids

Spy Kids: Špióni v akcii

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2001, 84 min

Nebylo to vyloženě špatné, ale přece jenom, takhle nevyužít svých předností by mělo být zakázané... Rodriguez zkouší, co vydržíme... já si tenhle film docela užil, ale i tak mě jím Robert vlastně naštval. A proč proboha tolik pokračování!(11.12.2009)

• Dever

Soundtrack Robert Rodriguez, Danny Elfman a John Debney: 1. Cortez Family ,2. My Parents Are Spies ,3. Spy Wedding ,4. Spy Kids Demonstration ,5. Parents On Mission ,6. Kids Escape House ,7. Pod Chase ,8. The Safehouse ,9. The Third Brain ,10. Buddy Pack Escape ,11. Oye Como Spy ,12. Floop's Song (Cruel World) ,13. Spy Go Round ,14. Minion ,15. Sneaking Around Machetes ,16. The Spy Plane ,17. Floop's Castle ,18. Final Family Theme ,19. Spy Kids (Save The World)(14.5.2011)

Robert Rodriguez se rozhodl natočit film, který by mohl směrovat mladšímu publiku, a to se mu rozhodně povedlo. Snad každý chtěl jako dítě být špionem, který by každý den měl tu možnost zachraňovat lidské životy, alespoň pro mě je tedy Spy Kids zhmotněním mých dětských snů. Film ovšem nebude nudnou podívanou ani pro ty starší, Rodriguez si totiž uvědomuje, že jsou to právě rodiče, kdo musí trpět z dětmi v kinosále. Vsunuje tak do snímku plno odkazů a vtípků, které ocení především ti starší. Rozhodně parádní a hodně podceňovaný snímek. A James Bond? Ten má o své následovníky postaráno.(20.4.2006)

Na rovnakej zábavnej úrovni ako ostatné diely. Ešte relatívne menej švihnuté a odviazané, no o to viac to drží pospolu. V prvom rade je šité na detského diváka a tak to treba aj vnímať.(27.6.2012)

Být tak o 20 let mladší (je mi 19), tak se mi to určitě líbí víc, ale takhle svému miláčkovi Rodriguezovi nemůžu dát víc jak 3*.(5.4.2009)