poster

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

 • USA

  Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

 • Slovensko

  Dvaja pátrači: Spy Kids 2

 • Slovensko

  Spy Kids 2: Ostrov stratených snov

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2002, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • draggo
  *****

  Jednička patří mezi mé velice oblíbené filmy, a dvojka skvěle pokračuje v tradici nastolené jedničkou. Opět spousta šílených vynálezů a skvělého humoru. Ústřední duo z minulého filmu je zpět, tentokrát je ale doprovází další sourozenecká dvojice, která je taky skvělá. Do toho tu máme ostrov plný šílených zvířecích mutantů, kostlivců střežících dávné poklady a dalších šíleností. Děj jde opět rychle kupředu, u filmu se ani na minutu nenudíte. Verdikt? Absolutní spokojenost a jen tak dál! /viděno na DVD: 90% a 5*/(17.8.2010)

 • Sawy
  ****

  Dvojka je jednoznačně nejlepší díl této Rodriguezovy série.Jednička byla lehce nadprůměrná zábava,trojka už spadla hodně pod průměr,dvojka mě skvěle pobavila a jako oddychovka je to super.Nejspíš bych měl dát tři hvězdičky,ale za Steva Buscemiho a Antonia Banderase zvedám na čtyři.70 %(8.5.2009)

 • Cappuccino
  **

  V dobe vydania som Spy Kids miloval, teraz už príliš nie - vlastne vôbec nie. Odhadom času musí snáď každý vidieť tú prespríliš veľkú snahu o navodenie vyslovene (!) detskej zábavy, ktorá snáď nemá šancu pobaviť aj staršieho diváka - do hranice dvanásť rokov, nie nad. Ale hej, k ospalému ránu neuškodí.(29.1.2011)

 • Xeelee
  **

  Nesmysl, ale malejm dětem bych Spy Kids vřele doporučil. Dokud není člověk schopnej přemejšlet nad dějem, tak to musí být úžasnej zážitek. Postavy jsou plochý jak hruď asijské sportovkyně, ale ta přehršel nápadů je dechberoucí. BTW Machete se dočká vlastního filmu.(28.5.2009)

 • J*A*S*M
  *

  Nenávidim takovéhle stupidní dětské filmy a nejsem s to pochopit, proč režisér, který má na svědomí třeba úžasný From Dusk Till Dawn (a mnoho dalších dobrých snímků), vůbec něco takového točí. Dokonce třikrát... Jedna hvězdička z milosti.(20.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace