Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

Dvaja pátrači: Spy Kids 2

Spy Kids 2: Ostrov stratených snov

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2002, 99 min

Dětské publikum se baví a to je u filmu pro děti asi prvořadé. Jinak myslím netřeba hledat žádnou logiku nebo naopak chyby.(23.1.2005)

Samozrejme, že teraz Spy Kids beriem z iného pohľadu ale dakedy dávno keď sa voda sypala a piesok lial som ten film fakt obdivovala.(24.1.2013)

Dvojka je jednoznačně nejlepší díl této Rodriguezovy série.Jednička byla lehce nadprůměrná zábava,trojka už spadla hodně pod průměr,dvojka mě skvěle pobavila a jako oddychovka je to super.Nejspíš bych měl dát tři hvězdičky,ale za Steva Buscemiho a Antonia Banderase zvedám na čtyři.70 %(8.5.2009)

• - Druhý film natočený kompletně na digitální kameru s progresivním skenováním ve vysokém rozlišení. Režisér Robert Rodriguez koupil 2 digitální kamery potom, co porovnal výhody digitální kamery oproti filmu. (HappySmile)

• - Ve Zlatém pokoji Carmen uchopí zlatou sochu bohyně plodnosti, která se objevuje i v Indianu Jonesovi a Dobyvatelích ztracené archy. (HappySmile)

• - V závěrečných titulcích běží písnička zpívaná Carmen (Alexa Vega ), za ní následují nepovedené záběry a poslední scéna zahrnuje vlastníka zábavního parku (Bill Paxton) a Romera (Steve Buscemi ). (HappySmile)