Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

Dvaja pátrači: Spy Kids 2

Spy Kids 2: Ostrov stratených snov

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2002, 99 min

O tisíc procent lepší než jednička, svižné, zábavné, plné symšlených příšer a navíc je tu babička s dědečkem, slizcí konkurentní sourozenci a steve buscemi:)(5.11.2005)

Stejně šílené a přeplácané jako první díl, ale u tohohle jsem se aspoň vůbec nenudil. Pro děti patrně bomba, pro dospělé spíš utrpení. :-) P. S. Steve Buscemi svou přítomností vytáhne snad každé dílko alespoň o půl třídy výš. ;-) 50 - 60 %(5.11.2006)

Co naplat, už to holt není ono, pokud jste viděli první díl a je vám víc než dvanáct. A to se může Antonio "Knírač" Banderas snažit jak chce. Zábava je to slušná, ve své třídě fantaskních rodinných akčňáků se drží velmi vysoko, takže ve chvílích kdy nečekáte víc než "jen" zábavu, plní dvojka Spy Kids svůj účel tak jak má. Jsem v pokušení přidělit čtvrtou hvězdu za titulkový výstup Alexy Vega, ale nakonec jsem se rozhodl, že ještě není čas na coming-out a odhalení nepřikrášlené pravdy o mém...mém...kde že jsem to byl než jsem začal blábolit nesmysly? Á, jo. To děvče má talent!!:) A je neuvěřitelné jak dokázala během toho roku, který uplynul mezi prvním a druhým dílem Spy Kids, dospět;)(5.11.2006)

Pokud chcete vidět co je to fantazie puštěná na špacír a nevadí vám úmyslně stylizovaná nedokonalost triků, tak tohle je pro vás to pravé. Pokud je vám méně než 15, tak si určitě ještě nějaký ten bodík navíc přidejte.(12.4.2005)

• Bat55

Blbosť pre detičky!(9.8.2010)