Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2002, 99 min

• Bat55

Blbosť pre detičky!(9.8.2010)

O krapet lepsi nez prvni dil, ale i presto to na vice nez 3 hvezdy nestaci... Proste prumer...(5.11.2006)

Pokračování rodinného filmu Spy Kids 2 přišlo hned ten další rok. Ale co se týče filmu tak je to oproti jedničce nudnější. Skoro při tom usínáte. Žádné akce, ani zvlášť humor fakt ta kvalita klesá. Herec Antonio Banderas mě tady zcela zklamal. Režiséři mu sice nevybírají dobré role, ale už to není, takový herec jako bývával v době Zorra. Divím se že jsem to dal do hodnocení jako průměr, ale jinak to šlo, ty děti se snaží.(26.7.2010)

• svik

Mám Rodrigueze velice rád, ale tento díl se naprosto minul účinkem. Nezajímavé a místy bych řekl doopravdy nudné, a to i přes to, že akce byla na každém kroku. Počítačově dodělávané scény velice ubohé. Jediné co mne bavilo byl Steve Buscemi a jeho zmutovaný ostrov. 3tí díl je o mnoho zajímavější a dokonalejší, takže bohužel.(13.1.2007)

Samozrejme, že teraz Spy Kids beriem z iného pohľadu ale dakedy dávno keď sa voda sypala a piesok lial som ten film fakt obdivovala.(24.1.2013)