Traja chrobáci (TV film)

Zvuk:

Ivo Špalj

Scénografie:

Zbyněk Hloch

Nelíbil se mi brouk hraný Josefem Dvořákem (pořád jsem si říkal, jaké by to bylo, kdyby místo něho obsadili třeba Borise Hybnera), nelíbila se mi hudba, a celé to bylo příliš dlouhé a chvílemi až příliš dět(in)ské. Po technické stránce ale naprosto bez výhrad (dekorace jsou úžasné) stejně jako v případě skvělé kreace Bolka Polívky.(11.9.2011)

Fantázia ... ani som nedýchala :-) keď som bola malá.(26.9.2015)

Neviem prečo, ale keď som to ako malá pozerala, strašne som sa bála a triasla som sa pri telke ako osika. Asi sa za to podpísala tá pochmúrna atmosféra, bezdialógový scenár k tomu ešte tá melanchólická hudba.(6.9.2009)

• Z0oMb3E

Chápem taký vysoký rating, chápem 5* hodnotenia.Chápem klasickosť a sentimentálnosť komentárov, no ja som sa tích chrobákov bál(29.6.2010)

Ako dieťa ma to vytáčalo, nerozumel som tomu, nemal som to rád. Ako puberťák som tomu prišiel na chuť. A chutí doteraz. Haluz.(25.5.2004)