poster

Traja chrobáci (TV film)

 • anglický

  Three Bugs

  (festivalový název)

Komedie / Rodinný

Československo, 1976, 49 (31) min

Režie:

Ján Roháč

Hudba:

Petr Skoumal

Zvuk:

Ivo Špalj

Scénografie:

Zbyněk Hloch
(další profese)
 • WANDRWALL
  *

  Využít všeho co mají chrobáci kolem sebe za předměty. Bavili se oni, já ne. A oni, herci za to dostali ještě prašule. Já o ně přišel neb jsem přitom jedl a zpotřebovával elektrický proud a opotřebovával televizi.(6.8.2010)

 • Turiec
  *****

  Vynikajúce herecké výkony Ota Jiráka, Boleka Polívku a Josefa Dvořáka ako troch chrobákov v "makrosvete" bežnej domácnosti. Okrem hereckých výkonov, réžie a kulís treba pochváliť i nákazlivú hudbu.(3.2.2004)

 • Tomco
  ****

  tak toto je nostalgia ako sa patri :). niekolkokrat videne na stvcke este ako malo decko. nezabudnutelne zazitky.(16.12.2007)

 • paascha
  *

  nikdy mě to nebavilo, asi proto, že to není nic moc(18.1.2008)

 • Ainy
  *****

  Výborný nápad, krásně udělaná zábava pro dětského diváka. Tady jde vidět, že i bez montrózních efektů, 3D provedení, nákladné výpravy se dá vytvořit báječné dílko. Ovšem chápu, že diváci mladších ročníků odkojení a zhýčkaní výše zmíněným si k této povedené taškařici místo ve svém srdci nenajdou ... Všimla jsem si, že Pepa Dvořák má jako tykadla dvě štětky na vymývání sklenic ;-))(3.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace