poster

Traja chrobáci (TV film)

 • anglický

  Three Bugs

  (festivalový název)

Komedie / Rodinný

Československo, 1976, 49 (31) min

Režie:

Ján Roháč

Hudba:

Petr Skoumal

Zvuk:

Ivo Špalj

Scénografie:

Zbyněk Hloch
(další profese)
 • Tomco
  ****

  tak toto je nostalgia ako sa patri :). niekolkokrat videne na stvcke este ako malo decko. nezabudnutelne zazitky.(16.12.2007)

 • Jamal
  ***

  Jako dítě jsem to nikdy neviděl, viděl jsem to něco před půlnocí, tak mě to spíš vytočilo jako teletubbies, jen mnohem, mnohem méně. Oceňuji kulisy.(20.10.2007)

 • gudaulin
  *****

  Rozkošné, geniální dílko režiséra Roháče, po seriálu o dvou pošetilých francouzských písařích jeho nejlepší práce. Originální groteska pojatá jako poetická klauniáda tří špičkových herců s pohybovým nadáním a schopností vyjádřit vše podstatné pouhou mimikou obličeje. Tři broučci objevují lidský svět a dostávají se do pozice batolátka, které zkoumá své okolí a ohmatává předměty kolem sebe, aniž by znalo jejich účel. Kolik zábavy se dá zažít s hodinami, gramofonem či s obyčejnou lžící ! Celkový dojem 95 %.(10.5.2007)

 • Fretakata
  *****

  Toto ma tusim dostane vzdy. Asi by som sa bavila aj desiatykrát. Smiala sa moja dcera, ked bola malicka, smeje sa teraz, ked je velka a ja si to kludne pozriem znova a znova. Rozkosna hudba, rozkosne malicke starosti....(4.8.2009)

 • paascha
  *

  nikdy mě to nebavilo, asi proto, že to není nic moc(18.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace