Traja chrobáci (TV film)

Zvuk:

Ivo Špalj

Scénografie:

Zbyněk Hloch

tak toto je nostalgia ako sa patri :). niekolkokrat videne na stvcke este ako malo decko. nezabudnutelne zazitky.(16.12.2007)

Jako dítě jsem to nikdy neviděl, viděl jsem to něco před půlnocí, tak mě to spíš vytočilo jako teletubbies, jen mnohem, mnohem méně. Oceňuji kulisy.(20.10.2007)

Rozkošné, geniální dílko režiséra Roháče, po seriálu o dvou pošetilých francouzských písařích jeho nejlepší práce. Originální groteska pojatá jako poetická klauniáda tří špičkových herců s pohybovým nadáním a schopností vyjádřit vše podstatné pouhou mimikou obličeje. Tři broučci objevují lidský svět a dostávají se do pozice batolátka, které zkoumá své okolí a ohmatává předměty kolem sebe, aniž by znalo jejich účel. Kolik zábavy se dá zažít s hodinami, gramofonem či s obyčejnou lžící ! Celkový dojem 95 %.(10.5.2007)

Toto ma tusim dostane vzdy. Asi by som sa bavila aj desiatykrát. Smiala sa moja dcera, ked bola malicka, smeje sa teraz, ked je velka a ja si to kludne pozriem znova a znova. Rozkosna hudba, rozkosne malicke starosti....(4.8.2009)

• paascha

nikdy mě to nebavilo, asi proto, že to není nic moc(18.1.2008)