Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

That '70s Show

Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998, 201x22 min

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman, Lara Everly

Tim Ryder

Mega oldschool. Jinak průměr, pár hlášek, občas spíš trapas. Ale rodiče jsou cool i na dnešní dobu :-) Nejvíc mi přijde psycho, jak je Ashton Kačer pořád stejný...Ten blbec snad nestárne :-))(2.7.2014)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Skvěle sehraná ústřední šestice kamarádů (z nichž jednoznačně nejvíc válí Ashton Kutcher), srovnatelná skoro s partou z Přátel, k tomu jejich zábavní rodiče...prvních sedm sérií je super, osmou sem si nepouštěl kvůli neúčasti některých herců.(18.8.2013)

Sedmdesátky v ČSSR byly o dost méně barevné než ty v USA, ale já jsem si je i tak užil. I za oceánem evidentně mají na co vzpomínat a já se při řešení dětinských problémů všech zúčastněných vždycky celkem slušně pobavil. Hlavně tedy s Kelsem, protože zábavných idiotů není nikdy dost.(30.9.2015)

Parta skvělých herců, podávající skvělý výkon. Ať už se jedná o bručouna Reda, vysloužilce z Vietnamu nebo jeho ztřeštěnou manželku, která mě pokaždé rozesměje, zvlášť když se její postava Kitty octne v přechodu. Zbožňuji naivního blbečka Feze i s tím jeho přízvukem. Moje srdcová postava je však Hyde - on a jeho podezírání vlády a korporací. Erik má také své kouzlo, stejně jako Jackie. Musím ale říct, že i když nemám moc ráda Ashtona Kutchera, roli Kelsa zahrál bravurně. Donnu moc nemusím, ale ona k seriálu prostě taky patří. Zápletky jsou opravdu vtipné, totéž platí o hláškách. Se vším všudy je to prostě vynikající seriál.(29.7.2011)

Přátelé sedmdesátek natočili Přátele ze sedmdesátek. Dobová atmosféra je tu vším - až na to, že ji jaksi nepoznáte z ničeho krom oblečení a "spotřební techniky". I tak je to díky velmi sympatickému castingu záležitost, kterou můžete zabíjet svůj čas dle libosti - v zásadě se nic vážného neřeší, ani se to celkem vzato moc neposouvá vpřed, je to jen "nic proti ničemu" zábava. A kdo by se rád nepodíval na Milu Kunis a Lauru Prepon, kdykoliv je k tomu příležitost, že?;) BTW Laura má v českém dabingu opravdu HODNĚ tuctovější hlas než ve skutečnosti. Ashton Kutcher tu hraje retarda ála Joey, takže (mu) to funguje, ale herectví tomu prosím neříkejme;) Vítězi v tomhle ohledu jsou jednoznačně Kurtwood Smith a Debra Jo Rupp, jejich hlášky i výrazivo převyšují ostatní nejméně o třídu. Je mi záhadou jak tenhle seriál mohl ustát osm sezón, ale je to kvalitně odvedená, na nic si nehrající sitcomová práce, která si drží svoji úroveň. Takže ano, proč ne, 80%.(3.10.2014)