Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

That '70s Show

Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998, 201x22 min

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman, Lara Everly, Robert Clotworthy

Tim Ryder

O téhle seriálové klasice jsem dlouho neměl ani tušení a až nyní vím, jaká to byla chyba. Originální a místy hodně trhlý humor funguje na jedničku, styl 70. let se taky povedl, ale nejlepší jsou stejně ty postavy a jejich obsazení. Topher Grace tady prokazuje, proč se dostal k filmům. Výborný Ashton Kutcher tady našel snad svojí jedinou hereckou polohu, která mu opravdu jde a Mila Kunis byla k sežrání asi vždycky. Nejlepší jsou ale stejně rodiče hlavního hrdiny, Debra Jo Rupp a Kurtwood Smith. Ti by bez problémů utáhli svůj vlastí sitcom, tady jsou ovšem jenom jako sladká třešnička na dortu.(4.2.2010)

80% dávam len preto, že som to nikdy nejako systematicky nepozeral, každopádne vždy to bola skvelá zábava.(25.1.2015)

Některé fórky jsou slabší, většina válí, a člověk si musí zvyknout na zvláštní styl. A ta zrzka mě neskutečně bere! Poslední série je jako obvykle slabší, protože Ashton a Topher zmizí a mě to přišlo, jako když z Krok za krokem odešel Codeman.(30.11.2013)

Bol to naozaj dlhý čas čo som sa dopracoval k poslednej epizóde tohto nenápadného seriálu, ktorý ma nadchol a bavil niekoľko mesiacov. Tie roky 70 predstavujú ešte mladých hercov s ktorých väčšina prerazila aj do Hollywoodu - Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher. Do toho musíme prirátať obrovskú plejádu vtipov a vedlajších postavičiek, ktoré sú nám rovnako vo väčšej alebo menšej miere známe z televíznej obrazovky. Všetky tieto postavičky sa stretli a vytvorili na naozaj malom priestore ktorý zahŕňa kuchyňu, pivnicu, vežu, obývačku a izby hrdinov, prostredie dávno minulé. Každý jeden diel považujem za nadpriemerný a hlavne plnohodnotný, lebo sleduje vývin hlavných hrdinov, ktorý striedajú partnerov, stoja pred závažnými rozhodnutiami a riešia to všetko po svojom a so svojim vlastným osobitým štýlom. Hlavne Kelso Ashtona Kutchera je asi najlepšia postava z celého seriálu. Naozaj skvelá vec, pri ktorej som rád trávil čas a ktorá ma vedela zaručene rozosmiať. A tie dokonalé odkazy na hviezdne vojny!(22.7.2011)

Místy se opravdu bavím.. :-)(29.11.2013)

• - Původně měl roli Reda ztvárnit Chuck Norris, ale kvůli jeho vytížení při natáčení seriálu "Walker Texas Ranger" dostal tuto roli Kurtwood Smith. (Tygrys)

• - Laurie (Lisa Robin Kelly) musela opustit seriál kvůli problémům s drogami. (Tygrys)

• - Topher Grace, který ztvárnil Erica, nosil kvůli posílení autenticity své postavy a účesu ze 70. let paruku. (Olík)