Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

That '70s Show

Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998, 201x22 min

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman, Lara Everly, Robert Clotworthy, Jenilee Harrison, Timmy Deters, Corey Landis, Michael Milhoan, Linda Wallem, Matt McKenzie

Tim Ryder

Kostýmy:

Melina Root

...(10.1.2011)

That '70s Show: 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,398,375 //počet predaných kusov 72,656(18.1.2011)

O téhle seriálové klasice jsem dlouho neměl ani tušení a až nyní vím, jaká to byla chyba. Originální a místy hodně trhlý humor funguje na jedničku, styl 70. let se taky povedl, ale nejlepší jsou stejně ty postavy a jejich obsazení. Topher Grace tady prokazuje, proč se dostal k filmům. Výborný Ashton Kutcher tady našel snad svojí jedinou hereckou polohu, která mu opravdu jde a Mila Kunis byla k sežrání asi vždycky. Nejlepší jsou ale stejně rodiče hlavního hrdiny, Debra Jo Rupp a Kurtwood Smith. Ti by bez problémů utáhli svůj vlastí sitcom, tady jsou ovšem jenom jako sladká třešnička na dortu.(4.2.2010)

80% dávam len preto, že som to nikdy nejako systematicky nepozeral, každopádne vždy to bola skvelá zábava.(25.1.2015)

Mega oldschool. Jinak průměr, pár hlášek, občas spíš trapas. Ale rodiče jsou cool i na dnešní dobu :-) Nejvíc mi přijde psycho, jak je Ashton Kačer pořád stejný...Ten blbec snad nestárne :-))(2.7.2014)

• - Původně se seriál jmenoval Teenage Wasteland. Diváci si však tento název nezapamatovali a když se jich autoři ptali na názor, shodně prohlásili, že se jim "ten pořad ze sedmdesátek" moc líbil. Tvůrcům se označení zalíbilo a stalo se tak oficiálním názvem. (Ištván87)

• - Na rozdíl od ostatních hlavních postav není v průběhu celého seriálu nikdy zmíněno Fezovo (Wilmer Valderrama) příjmení. (Caszidy)

• - V úvodní znělce zazní výkřik "Hello Wisconsin!" V první sérii to křičí Dannny Masterson (Hyde), od druhé série to je Robin Zander (frontman skupiny Cheapk Trick). (zajda404)