poster

Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

 • USA

  That '70s Show

 • Slovensko

  Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998, 201x22 min

Hrají:

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman
(další profese)
 • Tygrys
  *****

  Skvělý sitcom, na který jsem se díval pravidelně. Hodně tomu napomohl a jako třešnička na dortu byl slovenský dabing.(28.3.2006)

 • Lama.Lama
  *****

  Parta skvělých herců, podávající skvělý výkon. Ať už se jedná o bručouna Reda, vysloužilce z Vietnamu nebo jeho ztřeštěnou manželku, která mě pokaždé rozesměje, zvlášť když se její postava Kitty octne v přechodu. Zbožňuji naivního blbečka Feze i s tím jeho přízvukem. Moje srdcová postava je však Hyde - on a jeho podezírání vlády a korporací. Erik má také své kouzlo, stejně jako Jackie. Musím ale říct, že i když nemám moc ráda Ashtona Kutchera, roli Kelsa zahrál bravurně. Donnu moc nemusím, ale ona k seriálu prostě taky patří. Zápletky jsou opravdu vtipné, totéž platí o hláškách. Se vším všudy je to prostě vynikající seriál.(29.7.2011)

 • Divočák
  *****

  Drsná 70ková sranda. Ashton Kutcher dokazuje, že komedie jsou jeho parketa, ale tahounem seriálu je stejně Danny Masterson jako Hyde. Škoda jen, že se tenhle seriál nedostal i k nám, ale pro naši TV Novu je holt asi přece jen moc "inteligentní" a není zaměřen na nejčastější cílovou diváckou skupinu ženy 35-55. "Přátelé" ze 70. let(12.6.2005)

 • ABLABLABLA
  *****

  Tak dnes jsem dokoukala poslední díl 8. série. A páááááni! Naprosto úžasný seriál, který baví od začátku do konce. Žádného opakování a vzpomínání (až na úplně poslední díl, ale tak tam by to bylo divné, kdyby trochu nerekapitulovali) jsem tu nepostřehla, jak v jiných nekonečných seriálech. 70. léta na mě dýchla myslím si svěže a s pořádným dýmem řádného kuřiva. Vidět takové herce jako Mila Kunis nebo A. Kutcher jako mladé 18 či 15 leté ucha, taky stálo za to. I když mi přijde škoda, že L.Prepon se až na několik epizodních rolí a propadáků nikde moc poté už neobjevovala. Byla tu taky spousta parodií na filmy např. Reefer madness nebo Duck and cover. Ze začátku trochu nevychytali celou věc s časem a věkem aneb projdou troje vánoce ale všichni mají pořád 17 let, až od 5. série myslím si na to začali dávat bacha. Bude mi tahle parta dumasses chybět. Jak Redovy nohy v zadku na několik variant, tak Kruhy (auto na vodu), střídání Jackiiných partnerů, úchylný Fez (já doufala, že se konečně dozvím odkud je a nic... jako vážně, odkud je????), falešný smích paní Formanové, který od toho pravého je k nerozeznání, Erickův basement (kterého bych byla ráda součástí), to jak si do jejich domu chodil každý kdy chtěl, jak chtěl, nějaké zamykání evidentně nebylo třeba, někdy mi fakt přišlo, jako když Red a Kitty mají místo dvou dětí 6 a někdy i víc :D...prostě vše. Goodbye That '70s show....(5.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Sedmdesátky v ČSSR byly o dost méně barevné než ty v USA, ale já jsem si je i tak užil. I za oceánem evidentně mají na co vzpomínat a já se při řešení dětinských problémů všech zúčastněných vždycky celkem slušně pobavil. Hlavně tedy s Kelsem, protože zábavných idiotů není nikdy dost.(30.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace