Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

That '70s Show

Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998, 201x22 min

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman, Lara Everly, Robert Clotworthy, Jenilee Harrison, Timmy Deters, Corey Landis, Michael Milhoan

Tim Ryder

Kostýmy:

Melina Root

Některé fórky jsou slabší, většina válí, a člověk si musí zvyknout na zvláštní styl. A ta zrzka mě neskutečně bere! Poslední série je jako obvykle slabší, protože Ashton a Topher zmizí a mě to přišlo, jako když z Krok za krokem odešel Codeman.(30.11.2013)

Místy se opravdu bavím.. :-)(29.11.2013)

To je tak když si znuděný člověk leží u televize a uvědomí si, že celý týden čučel jenom na tenhle seriál, do kterého se zažral víc než do čehokoliv jiného, přestože o týden dříve ho ani neznal. Nikdy by mě nenapadlo, že bude existovat komediální seriál, který mě bude bavit stejně jako Přátelé. Na rozdíl od Přátel je u That '70s Show docela nutnost originálního znění, protože zvyknout si v češtině třeba na Feze je nadlidský úkol (i když teď už to sleduju poněkolikáté česky a například Red a Kitty mají velice dobré dabéry). Ale jinak je mi úplně jedno jestli je humor občas až moc suchý nebo že už to v 8. sérii nebylo bez Erica a Kelsa ono (i když tam vážně dost chyběli), prostě dokud bude Red všechny kopat do zadku a Hydeovi bude všechno fuk, tak je to pořád TOP seriál. Doporučuji každému kdo se rád pobaví, protože u That '70s Show se budete bavit hodně a dlouho! 1. - 7. série - 100%, 8.série - 75%. P.S. Je krásně vidět co dabing a nesouvislé sledování dílů dělá, od chvíle kdy začali Zlatá sedmdesátá běžet na Smíchově tak zároveň začali i odpadové hodnocení a procenta seriálu jsou najednou úplně jinde.(25.8.2013)

Lehký nadprůměr. Žádný zázrak.(23.4.2012)

Mega oldschool. Jinak průměr, pár hlášek, občas spíš trapas. Ale rodiče jsou cool i na dnešní dobu :-) Nejvíc mi přijde psycho, jak je Ashton Kačer pořád stejný...Ten blbec snad nestárne :-))(2.7.2014)

• - Mila Kunis lhala producentům na castingu o svém věku (14), a také proto se jí povedlo dostat roli Jackie. (Tygrys)

• - Topher Grace, který ztvárnil Erica, nosil kvůli posílení autenticity své postavy a účesu ze 70. let paruku. (Olík)

• - Editor David Helfand byl za 22. epizodu 6. série nominován na cenu Emmy v kategorii vynikající práce s multikamerovými záběry. (Zdroj: serialzone.cz)