Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

That '70s Show

Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998, 201x22 min

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman, Lara Everly, Robert Clotworthy, Jenilee Harrison, Timmy Deters, Corey Landis, Michael Milhoan, Linda Wallem, Matt McKenzie, Sally Levi

Tim Ryder

Kostýmy:

Melina Root

Na tenhle seriál jsem byla zvědavá ze dvou důvodů. Jednak mě zajímali začátky kariéry Mily Kunis a Ashtona Kutchera a jednak jsem na tenhle seriál slyšela jen chválu, a i hodnocení je vysoké. Tak jsem si řekla, že tomu dám šanci, a byla jsem nesmírně zklamaná. První sérii jsem zhlédla poměrně rychle, i když ne z důvodu, že by se mi to líbilo, spíš proto, že jsem pořád nechápala, co se na tom komu může líbit. Hlavní postavy by se ještě daly snést (když vynechám Feze, neuvěřitelně otravná postava, otravoval mě naprosto vším co vypustil z pusy), i když teda každá z těch postav měla něco, čím mi lezla na nervy. Ale co jsem naprosto nemohla skousnout byly příšerné vedlejší postavy. Bob, o tom radši pomlčím. Avšak Kitty a Red mě naprosto neuvěřitelně otravovali, ani jeden mi nepřišel vtipný, Red se svými hláškami o nohách v zadku je jedna z nejhorších postav, co jsem kdy v seriálu zažila a Kitty se svým smíchem a alkoholickým problémem tomu akorát přidávala. Příjde mi až neuvěřitelný, že jdu proti proudu a že ostatním zrovna tihle dva příjdou nejvtipnější z celého seriálu, ale budiž. Zhlédla jsem celých osm řad a můžu i dál říkat, že pořád nechápu, co se na tom komu líbí. Je to zcela průměrný, místy i podprůměrný seriál, který si už znovu rozhodně nepustím. 3*(21.6.2015)

Některé fórky jsou slabší, většina válí, a člověk si musí zvyknout na zvláštní styl. A ta zrzka mě neskutečně bere! Poslední série je jako obvykle slabší, protože Ashton a Topher zmizí a mě to přišlo, jako když z Krok za krokem odešel Codeman.(30.11.2013)

80%(8.7.2015)

Hello Wisconsin! Naprosto bezchybný a u nás bohužel zatím nedoceněný retro seriál, který patří k tomu nejlepšímu, co kdy americký sitcom nabídl. Tento projekt pomohl nastartovat kariéry některých dnešních hollywoodských hvězd (např. Ashton Kutcher či Mila Kunis) a mě si okamžitě získal. Komediální mikropříběhy této mladé party lidí jsem si oblíbil ihned po prvních epizodách, především díky příjemné atmosféře seriálu či jednotlivým postavám. Ty jsou skvěle napsané a především zahrané a ač bych mohl vyjmenovat prakticky všechny - musím vyzdvihnout své největší oblíbence. Mezi ně patří nesmělý popleta Eric Forman (Topher Grace), trošku samotářský Hyde (Danny Masterson), sexy Donna (Laura Prepon) či megadrsňák ošlehaný válkou a Ericův otec Red (naprosto skvělý Kurtwood Smith). Vkusná zábava a spousta dobových odkazů na filmy, hudbu, módu a životní styl 70. let. Jo a abych nezapoměl - se skvělým českým dabingem.(4.4.2016)

That '70s Show: 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,398,375 //počet predaných kusov 72,656(18.1.2011)

• - Mila Kunis lhala producentům na castingu o svém věku (14), a také proto se jí povedlo dostat roli Jackie. (Tygrys)

• - V 1.díle 4. sezóny se Kelso (Ashton Kutcher) představuje jako moderátor z Cedar Rapids. Ve skutečnosti je to rodné město tohoto herce ve státě Iowa. (monnie1063)

• - Point Place je fiktivním předměstím Green Bay ve Wisconsinu. (Tygrys)