Spousta originálních nápadů, hlášek a situacích, které neomrzí ani po několikátém shlédnutí. Seriál má skvělé tempo, žádné zbytečné okecávání a hned se jde na věc (a co všechno stihnou tvůrci odvyprávět před úvodními titulky pilota je opravdu neuvěřitelné). Oproti Simpsonovým má Futurama zábavnější a rozmanitější postavy, v každém díle se to hemží roboty a všelijakou vesmírnou havětí. Žlutou rodinku mám rád, ale ňouma Philip Fry, kyklopka Leela a robot Bender mi k srdci přirostli přeci jen o něco víc. A tak si jdu radši pustit další díl a vám bych (pokud máte možnost) radil to samé.(31.8.2008)

Creator & developed: Matt Groening, David X. Cohen .. Viděl jsem prozatím jen 2 série a obstojný sci-fi nářez! Škoda, že to ještě u nás nikdo nekoupil. Sice dávám také za pět hvězdiček, ale oproti "Simpsonovi" je to přeci jen o něco slabší dílko ... takže jen 90%.(14.10.2004)

Jsem fanynka sci-fi. A Futurama je něco jako Simpsonovi pro fanoušky sci-fi. Vždycky, když ji vidím, jsem z ní fakt odvázaná. Celou dobu jsem moc fandila Fryovi, aby se mu podařilo konečně sbalit Leelu. Gratuluji, Fryi. Bendre, tvůj postoj k životu mě pomáhá projít tím mým. Zrovna včera jsem si zamilovala tvou hlášku. "Jsou to pozéři. Já jsem nenáviděl doktora Zoidberga, když to ještě nebylo v módě." Připojuju se k přání, ať už tenhle seriál konečně uvede česká televize. Možná zde pak ubyde nekritického nadšení a začne vážná debata o kvalitách i vadách (!) tohoto seriálu. Zatím však nejsem sto.(26.1.2004)

Kreslený seriál plný odfrkov v rangu Simpsonovcov ale toto ma veru zaujalo viac a slušne som sa pobavil na trampotách Phillipa rozmrazeného po 1000rokoch, tápajúci robot tiež nemá chybu.(22.1.2008)

Seriál, jehož jednotlivé díly můžu sledovat neustále dokola. Pořád mě baví. Je vtipný, napínavý i dojemný. Prostě geniální. PS: Velikánským obloukem se vyhněte dabované verzi. Velmi špatný dabing z toho dělá upatlanou slátaninu. Veškerý náboj je pryč.(21.2.2003)