Futuramu jsem poprvé viděl nedávno, dal jsem ji celou naráz a musím říct, že už se mi normálně stejská. Good news, everyone, asi si ji sjedu znova.-))(25.6.2007)

Většina dílů je jen zábava a parodie a tak, málokdy člověk najde něco hlubšího, pokud nehledá Benderovy pokusy sehnat prachy skrz tucet sirotků. Ale díl, kterej se mě nejvíc dotkl (a taky se mi nejvíc líbil) je asi ten o Fryově psovi. Jak tam na něj čekal patnáct let a ten ho pak nenechá oživit. I ostatní se mi sakra líbily, ale tenhle mi jako jedinej pořádně zkazil náladu a dostane mě do depky jen si na to vzpomenu, protože tohle se nedělá, takhle té nevinné duši zničit život. Na tenhle díl se už asi nikdy nepodívám a všecko jenom kvůli tomu, že scénáristi chtěli udělat další krutou životní ironii. Jenomže těch mám v obyčejným životě ažaž!(2.1.2006)

Uznávám popularitu tohoto bezpochyby originálního, animovaného sci-fi sitcomu. Jenomže já nesdílím většinové nadšení, abych tomu dala pětihvězdu a šla s proudem. Viděla jsem několik dílů a nemůžu se zbavit dojmu, že jde jen o podobnou, méně humornou odnož známějšího seriálu Simpsonovi. Pro mě jsou příběhy ztřeštěné rodinky na prvním místě a Futurama až někde vzadu za nimi, kam už nesahá ani stín postaviček ze Springfieldu. Mrzí mě to, ale tady nějak necítím tu vtipnou jiskru, jenž by mi měla lechtat bránici. 2,5*(9.3.2015)

Opravdu nářez. Fars mi říkal, že když se mi líbilo BBS budu ze samotného seriálu nadšený (no možná to řekl trochu jinak, ale paměť už mi neslouží jako dřív) a měl pravdu. Zatím jsem nenašel jediný díl, který by se mi vysloveně nelíbil. - - Tak v polovině roku 2010 se dočkáme nových 26ti epizod. Doufám, že stejně kvalitních jako doposud. Ehm o tři roky později. Obnovení stálo za to, vedlejším efektem byla sice kvalitativní kolísavost, ale přesto jsem rád, že k tomu došlo. Geniální díly patřili především cestování časem. I poslední díl byl takový a Futurama tak znovu skončila na naprosté špici a málem ukápla i slza. Docela by mě zajímalo, jestli ji zase někdy obnoví.(19.1.2008)

Prvé diely som neprijal zrovna s nadšením. Díval som sa na ne s predsudkom, že nie je možné prekonať vysoko nastavenú laťku seriálom "The Simpsons". Ten je pre mňa proste dokonalý. Pestré animácie Matta Groeninga ma úplne dostali. Ale ono to funguje presne s tým istým návikovým očarením aj pri "Futurame". Možno to u mňa ešte zvyšuje aj pozitívny vzťah ku sci-fi. "Futuramu" som si tiež zamiloval a s radosťou jej prideľujem plné hodnotenie. *****(17.5.2009)