• Lavran
  *****

  Kam se na Bendera a spol. hrabou Simpsonovi...(27.3.2008)

 • Radek99
  *****

  Futurama je bezesporu další důkaz o tom, že na co sáhne Matt Groening, tvůrce a duchovní otec kultovní série o animované rodince Simpsonových, to je kvalitní a navýsost vynikající televizní produkt a navíc vpravdě ta nejlepší zábava. V českém prostředí ale Futurama poukazuje ještě na jeden další a bezesporu zásadní fenomén - a to na ohromující vliv Internetu. Seriál, který dosud u nás ani na Slovensku neměl premiéru a nebyl z něho oficiálně odvysílán ani jeden díl, má na Česko-slovenské filmové databázi téměř 8 tisíc hodnocení... WOW(17.11.2006)

 • NinadeL
  *

  Není se čemu divit, že ho tak brzy zrušili. Příliš na jedno použití. Ačkoli sem tam dobrý nápad typu Fleischer animace, podobně jako v Simpsnech Charlie Brown animace.(28.10.2011)

 • H34D
  ****

  Futurama je přirozeně jeden z nejlepších animovaných sitcomů. Kromě velmi slušné úrovně humoru hýří Futurama zajímavými nápady těžícími z tisíc let vzdálené budoucnosti. Osobně se mi vtípky nezdají tolik úderné jako ve Family Guyovi, či pozdějších sériích American Dad, ale co se týče petrosti děje, je na tom Futurama častokrát lépe. Některé epizody jsou snad až geniální (např. zpracování evoluce vs kreacionismus). Taktéž charaktery jsou dobře prokreslené, řekl bych že i o chlup lépe než v Simpsnových... 8/10(31.5.2014)

 • DaViD´82
  *****

  Good news, everyone! V době kdy to šlo se žlutou rodinkou od desíti k pěti se objevil tento seriál od stejného tvůrčího týmu. A má (dnes tedy již spíše měl) vzestupnou kvalitu. Hlavní rozdíl oproti Simpsonům je, že tam kde byli tvůrci limitováni určitými pravidly Země 20. toletí, tady mohli fantazii úplně popustit ze řetězu... a sakra se jim to povedlo.(14.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace