Třináctiletá Sharon má ve svém životě spousta teenegerských problémů. Jak se má oblékat, jaký je asi ten nový kluk nebo proč jí matka pořád rozkazuje. O tom je i celý seriál BRACEFACE neboli ,,Rovnátka". Protože je Sharon docela temperamentní dívka a vždycky docílí svého, dostane se samozřejmě do velkých potíží. Naštěstí má své věrné kamarády, kteří jí vždy pomůžou. (sobak9)

dobytek

Než se na scéně objevilo EMO, tak se vyráběly i takovýhle povrchní kreslený seriály pro týnejdžerky o problémech typu "Jak mam sbalit kluka, kterej se mi líbí?" nebo "Mam si koupit tyhle růžový kalhoty?" a podobně. No možná bych se za to měl stydět, ale vzpomínám si, že jsem tenhle kreslenej seriál před několika lety celkem pravidělně sledoval o prázdninách, když jsem se nudil a neměl jsem nic lepšího na práci. Je to taková kreslená verze Clueless a totální výplach mozku. Vzhledem k narůstající popularitě kultu EMO, dám klidně 3 hvězdičky. Kdyby se dneska měl vyrobit populární seriál pro stejnou cílovou skupinu, tak by se Sharon řezala do rukou a svou vizáž by upravovala do podoby Billa Koulitze z Hirošima Hotel. ()

minusha97

Túto show je pre mnoho ľudí ťažké ohodnotiť, lebo málokto spadá do jej cieľovej kategórie, ktorá sa je okolo 8-12 rokov. Keď ja som bola v takomto veku, tak som túto show mala dosť rada a keď som videla niekoľko negatívnych recenzií na Braceface, tak som sa rozhodla pozrieť si ju znovu. Na prvý dojem, úvodná znelka je hrozná, nie len z hudobného hľadiska, ale aj jej text môže potencionálneho diváka ľahko odradiť, lebo vyberá práve témy, ktoré sú síce v seriály ťažké, ale málo zaujímavé. Ale sú tam aj epizódy, ktoré stoja za to, epizódy, kde Sharon rieši ako sa vyrovnávať s rozvodom rodičov, zničujúcim rozchodom s priateľom, žiarlivosťou a priateľstvo, ale najmä epizódy, kde musí bojovať za to, čomu verí a musí sa rozhodovať. No a tieto epizódy skutočne odhaľujú aký potenciál táto vec mala. (A Alicia na tom urobila svoj kus práce, veď za svoj výstup skoro vyhrala Emmy) ()