Amerika 3000 (festivalový název)

America 3000

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1986, 84 min

David Engelbach

David Gurfinkel

(hodnocení umocněné dvojhlasým simultánním překladem, Peťa jede!)(10.3.2013)

MDŽ(7.4.2013)

Tohle prostě nemůžu hodnotit objektivně, když sem to viděl v němčině, předabovaný brutálně jednohlasným českým dabingem a když se děj točí okolo žen, který se po jaderný katastrofě staly vládkyně planety a z můžu se stali tupý, neandrtálský hračky na hraní a nebo otroci, či inseminátoři. Tohle se fakt jen tak nevidí, neskutečný béčko, který se prostě musí vidět, i když to je vlastně šílená debilita. No a ještě ty hlášky - Ty mizerná buchto, já ti ukážu!, prostě 5*, jinak to nejde.(27.4.2009)

• Chrustyn

Když jsem se na to díval, po celou dobu jsem si říkal, kde jsem to vyhrabal a proč na to vlastně čumím. Neskutečný "osmdesátkový" patvar, kde není vážně míněná jediná vteřina.(20.3.2013)

Jako dítě jsem dokázal na videokazetě otočit tenhle film i čtyřikrát za weekend. Dnes, téměř po patnácti letech, už pro mě poněkud ztratil na lesku. Viděl bych to tak na tři hvězdy, ale jednu přidám za super opičáka. Je to něco mi Žvejkem a Yetim.(31.1.2008)