Drtič

• slovenský

Drvič

Thriller / Horor

Kanada / Francie / USA, 2000, 99 min

Taková oddychovka pro můj nudný nedělní večer.je fakt že sem se ze začátku nudil ale bavili mě ty hlášky toho jeho šéfa.(12.3.2007)

George Andrew Romero si v roku 2000 dal na chvíľu prestávku od svojich legendárnych zombie snímkov a rozhodol sa natočiť psycho horrorový thriller. Podľa vlastného scénara zrežíroval film "Bruiser". Je to príbeh o mladom zakríknutom, submisívnom mužovi, ktorému sa zrútili všetky životné istoty. Manželstvo, financie, kamarát, práca, domov. Všetko sa mu posralo. Vtedy sa v ňom niečo zlomilo. Prestal držať hubu a krok. Dozrel čas na pomstu. Treba vyrovnať účty. Nastal čas vraždiť. ****(31.1.2017)

Béčkovější a o něco zábavnější verze Amerického Psycha od mistra Romera!(11.1.2003)

• Ruut

Ach Georgi, co mi to děláš? No vítej teda do party k Tobe Hooperovi. Na stará kolena se guru zombíků zamotal do pitomoučkého thrilleru o chlápkovi s hloupoučkou maskou, co podřezává jiné nesympatické lidi - no podřezává, zabije jich snad tři všeho všudy. A samozřejmě jedinéco tam je ještě jiného, je samoúčelná nahota. Ale ta nestojí za nic, stejně jako zbytek máčky kolem. Ještě že se starouš pak trochu rozjel s dalšími ... of the Dead filmy. Takhle snad neskončí na stará kolena jako karikatura seme saba. Určitě žvatlaniny typu Drtič nemá zapotřebí.(12.1.2009)

• erl

Zaujal mě jedině Jason Flemyng a Misfits. Atmosféra téměř žádná a mistr neví kudy kam. Nejslabší Romero.(15.2.2010)

• - Ve finální scéně, kde v klubu probíhá živý koncert, si zahrála horor-punková skupina The Misfits. (IDžOR)

• - Kapela na počest snímku složila stejnojmennou píseň, kterou při koncertě můžeme také zaslechnout. (IDžOR)

• - První Romerův film, který nebyl natočen v okolí jeho rodného města Pittsburgu v Pensylvánii. (facojurka)