poster

Vražedné myšlenky

 • USA

  Mortal Thoughts

 • slovenský

  Vražedné myšlienky

Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 1991, 99 min

Režie:

Alan Rudolph

Kamera:

Elliot Davis

Hudba:

Mark Isham

Producenti:

John Fiedler

Střih:

Tom Walls

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Hope Hanafin
(další profese)
 • tron
  *

  Všetci máme úroveň a VRAŽEDNÉ MYŠLIENKY idú za ňu. Demi Mooreová nie je bohvieaká výhra, ale otrasný scenár, odpudivá réžia, nezáživná atmosféra a Bruce Willis v ČERVENÝH TEPLÁKOCH sú predsa len "príliš". Ale čo dobré si myslieť o upotenej makačke, v ktorej nestojí za močku dymu ani frajer Harvey Keitel? Pôvodne som chcel dať až 40%, ale oblial ma studený pot pri predstave, že si to pozriem ešte raz.(30.10.2004)

 • ScreamJay
  **

  Když jsem tenhle film viděl poprvé, zapsal jsem si ho mezi celkem zajímavé. Jenže to mi bylo kolem 12ti a moje nárokové požadavky prezentované slovem "zajímavé" byly na minimu součastnosti. Film je poměrně nudnou hříčkou s obrázky, které sestavují jakýsi nepříliš propracovaný děj vrcholící pokusem o šokující rozuzlení. No kdyby to nechali zauzlované snad by se to ani nepoznalo. Keitel a Willis jsou mími oblíbenci ale tenhle film bych mezi jejich lepší rozhodně nezařadil. Ale pro televizi dobrý.(4.2.2004)

 • nunka
  **

  Záporák Bruce Wilis ako agresor v umastenom tielku a teplákoch, Demi Moore "štýlo" nahodená - jedna hviezdička za to, že sa neskrotný Bruce nechal zabiť a tá druhá z recesie k mrkvákom, módnym strihom z Burdy, trvalej alá 80te roky...(3.11.2009)

 • jojinecko
  **

  Absolútne sterilný triler (alebo čo?), ktorému ešte viac "nepomáha" (ne)herečka Demi (ktorá btw teraz po všetkých tých plastikách vyzerá o desať rokov mladšie ako v roku 1991:))), nudná réžia a nič neriešiace vyústenie...Aspoň ten Bruce vyzerá, že si rolu parchanta celkom užíva. Film ideálny do TV na 20.00...(3.11.2009)

 • Tom Hardy
  ***

  Vražedné myšlenky trpí především suchopárnou režií Alana Rudolpha. Scénář rozhodně špatný není a jeho rozuzlení je přinejmenším zajímavé (leč mírně předvídatelné). Velice slušné je obsazení. Demi Moore podavá jeden z mála svých skutečných hereckých výkonů, Harvey Keitel je slušný, ale už předvedl lepší výkonu. Chutnou třešničkou je Willisův opilecký/násilnický manžel...(26.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace