Nastala chyba při přehrávání videa.
 • woody
  ***

  To je průser natočit takovou blbost!Myslím že Arnie potřeboval taky LIKVIDÁTORA aby mu nešla tajná služba po krku.Kdo to teď za Arniho zastupuje?Je to Jan Tleskač?A kde je tedy Arnold?(8.2.2003)

 • mandes
  ***

  rozpocet-$100 million trzby celosvetovo -$242,295,562(23.9.2006)

 • castor
  ***

  Když jako holčička měla zlé sny o dracích, chránil ji náhrdelník. Teď má Arnolda v nejtvrdší podobě. A ani aligátoři si už na pracovnici firmy vyvíjející supermoderní zbrojní systémy netroufnou. Jen pár prachatých kravaťáků touží po ještě větší moci. Svalnatý obr, který legračně skáče padákem, ji nakonec musí uvést do programu na ochranu svědků. Jenže protivníci mají supermoderní elektromagnetické střely, které se proderou i metrovou betonovou zdí (tady bych akci radši pěkně postaru) a chapadla sahají do vysokých politických kruhů. Tyhle scény jsou sice natočené velmi solidně, ale není nad tvrdé rány pěstí nebo třeba rozbité akvárium s aligátory. Rozpočet byl sice velmi štědrý, některé pasáže ale tým kolem Chucka Russella po trikové stránce nezvládl tolik, aby se u nich divák hořce neušklíbl. Tak či onak před sebou máme hned několik slušivých (a na daný žánr) vcelku originálních nápadů a Arnolda, který se tehdy velmi důstojně vracel ke svému oblíbenému žánru.(8.5.2016)

 • Nathalie
  ****

  Nech se vycpat:) Nahláškovaná komedie z oné krátké evoluční etapy, kdy dinosauři akčního filmu počali vymírat, ale přesto ještě z posledních sil mrskli ocasem. Jen tak pro zábavu. A souboj akční dinosaur versus newyorský krokodýl musí nutně vejít do animální síně slávy. Arnie coby kulometná chůva se pohybuje v říši nadsázky, nesmrtelnosti a neprůstřelného humoru, zároveň ještě žije ve světě, v němž je pro jedince možné zmizet. To v našem světě působí jako nejvíc sci-fi moment vůbec. Konečně chápu, proč dal i Roger Ebert 75%.(4.4.2011)

 • Falko
  ****

  70%. Nadalej sa drzim stvrtej hviezdicky, pretoze ak by som znizil na 3*, musel by som najst dalsie desiatky filmov, kde by som musel znizit hodnotenie o 1* kvoli prehnanym alebo nerealnym zaberom. Odpustam Chuckovi Russellovi tu scenu s lietadlom, z ktoreho Arnold vypadne a to nechcem opisovat, co vsetko sa tam stane, ale zaujimalo by ma, ako sa podarilo pristat Jamesovi Caanovi, pretoze to mohol byt krasny akcny zazitok, asi tak ako vo filme BOEING 747 V OHROZENI (1996) a Kurtom Russelom, ale to uz odbacam od filmu. V podstate po par komediach som mal tuzbu vidiet Arnolda v nejakom drsnom akcnom filme. Sice tento film sa moze hanbit v porovnani s jeho filmami z 80-tych rokov, ale stale je to celkom slusna zabava, kde sa nesmie premyslat o zemskej gravitacii, ale jednoducho sa treba iba zabavat. Reziser Chuck Russell zacinal horormi a to celkom slusnou tretou castou NOCNEJ MORY Z ELM STREET: BOJOVNICI ZO SNA (1987), o rok neskor SLIZ (1988), po pauze sa pustil do fantasy komedii MASKA (1994) s Jimom Carreyom a s Cameron Diaz. S filmom DOTEK ZLA (2000) s Kim Basinger uz u divakov nemal take stastie a vlazne dopadol aj jeho akcny dobrodruzny fantasy snimok KRAL SKORPION (2002) s Dwayneom Johnsonom... 14.10.2010 _______ Arnold Schwarzenegger - (John Kruger) +++ James Caan - (Robert Deguerin) +++ Vanessa Williams - (Lee Cullen) +++ James Coburn - (Séf ochranky svedkov Beller) +++ Robert Pastorelli - (Johnny Casteleone) +++ James Cromwell - (William Donohue) +++ Joe Viterelli - (Tony) +++ Produkcia: Arnold Kopelson, Chuck Russell +++ Hudba: Alan Silvestri +++ Nemecka Cinema - 75%(14.10.2010)

 • - Společnost „Cyrez“ se původně jmenovala „Cyrex“, ale skutečná společnost Cyrix proti tomu měla výhrady. Film byl již natočen, proto se musely všechny potřebné dialogy předabovat a loga se digitálně upravila. (HellFire)

 • - Sven-Ole Thorsen, Schwarzeneggerův kamarád a spolupracovník, se objeví ke konci filmu jako střelec. V závěrečných titulcích je však uveden pouze jako kaskadér. (HellFire)

 • - Když dojde Kruger do domu Lee, má na saku napsáno „LETS PARTY“, což je odkaz na Komando, ve kterém tato slova řekne Schwarzenegger Vernoru Wellsovi. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace