Jessica Lowndes: Silicone in Stereo

(hudební videoklip)
Hudební / Krátkometrážní
USA, 2014, 3 min

kingik

Já ji chci píchat, ty ji chceš píchat, všichni ji chtějí píchat! Mít Jessicu doma, pucuji jí štěrbinu od rána do večera. Ještě kdyby mně k tomu hezky zazpívala, o to by bylo veseleji. To by bylo poprvé a naposledy, co bychom se smáli. Jinak by to byly velice seriózní chvilky, v nichž by zpěv představoval pětiminutové přestávky v sexuálním maratonu. Klip vypadá perfektně. Má nápaditou složku, o nic pozadu nezůstává text, který neobsahuje jen běžné anglické fráze, melodičnost písně je neodolatelně podmanivá, jako pohled do očí Jessicy. U nás je její hudební popularita okrajovou záležitostí, není u nás známá. U této umělkyně je to jasné. Buď ji myšlenkově ojedete, nebo si neškodně poslechnete její album. Doporučuji si ji promítnout vizuálně. Je to holka v (uměleckém) rozpuku. Letím do Vancouveru ji vyšukat. Doufám, že tam bude k zastižení. Nerad bych ji v posteli nachytal s nějakým primitivním hokejistou. Doufejme, že Jessica má vkus. 100% ()

corpsy

Niečo podstatné z tohto videoklipu vystihol kolega kingik. No a ja len doplním, že niečo podobne primitívne tu už bolo, ale nie s Jessicou. ()