poster

Suburra

 • Itálie

  Suburra

 • Francie

  Suburra

 • Slovensko

  Suburra

 • Velká Británie

  Suburra

Krimi / Thriller / Drama

Itálie / Francie, 2015, 134 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gwaihir
  *****

  Řím, stejně jako kdysi, stále mocí opojené město neřesti, v každé době nevyhnutelně směřující k malé apokalypse. Velmi nehezký, ale současně i dostatečně strhující, pohled na několikadenní sled událostí propojujících nitkami korupce, pletich a násilí světy politiky, obchodu, salónního i pouličního zločinu, ale také, i když spíše jen náznakem, všeobjímající svaté matky církve. Stylové vyprávění nasadí od prvního okamžiku solidní míru napětí podpořenou zneklidňující elektronickou muzikou z dílny M83 a po krůčcích stupňovanou takřka až do posledního záběru. Výsledek je působivě realistický, až z toho místy v zádech mrazí. 100 %(6.3.2016)

 • DwayneJohson
  *****

  Já na bráchu, brácha ne mě. V luxusním, italském zpracování. Plném obrovské korupce, vražd, intrik a násilí. Není to sice zcela bezchybné, ale nemůžu neocenit ten jižanský zápal a tah na bránu. Líp mi ten letošní rok snad ani nemohl začít!(2.1.2016)

 • H34D
  ****

  Suburra se snaží být komplexním kriminálním filmem, který zachytí drsné počínání gangsterů, neochvějné zásady mafie, zkorumpovanost politiků, stejně jako střípky lákavé atmosféry rádoby bezstarostného života za hranicí zákona. Bohužel do všeho jsme hozeni jako do rozjetého vlaku, v úvodu je těžké pochopit, jak kdo přišel ke své roli a oč mu vlastně jde. Ve stopáži jednoho celovečerního filmu se nestihneme plně sžít s postavami a plně pochopit jejich cestu, v tomto si Suburra ukousla velké sousto. Stále se však jedná o chytlavou a více zážitkovou než precizní kriminálku (např. ve smyslu filmů Scorseseho). 7/10(14.8.2016)

 • dr.horrible
  *****

  Taká tá nie zrovna sofistikovaná historka z podsvetia. Priamočiare, ploché a čisto pre efekt. A tiež totálna audiovizuálna pecka. V subžánri pivo & popcorn jeden z vrcholov roku(8.3.2016)

 • Xmilden
  *****

  Kdyby v dnešní době měli točit kmotra, přál bych si aby vypadat nějak takhle. Americké tempo je pryč, tohle je evropský art. Hraje se na dokonalost záběrů, dlouhých podotýkám. Prostředí musí být perfektní. Herci absolutně přesní a příběh a postavy musí do sebe krásně zaklapnout. Na téhle italské specialitě jsem si hodně pochutnal. Nejlepší postavou je pro mě cikánský boss. 90%(28.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace