poster

Přísně tajné!

 • Velká Británie

  Top Secret!

 • Slovensko

  Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

 • Javert
  ****

  Převelice vtipná parodie na komunistický blok, válečné, vězeňské, hudební a jiné filmy. Většina narážek se vskutku povedla, Val Kilmer zahrál perfektně a východoněmečtí vojáci v nacistických uniformách se také předvedli.(31.7.2008)

 • Djkoma
  ***

  Vysoká očekávání, průměrný výsledek. Přestože Val Kilmer docela válí a pár momentů je opravdu vynikajících (scéna pozpátku, vlak), tak celkově působí Přísně tajné! velmi nevyrovnaným dojmem a jen omezenou zásobou geniality. Škoda, téma si zasloužilo více, než Pacmana a Elvise. Frank Drebin proto startuje svou starou káru, aby mi přijel spravit chuť. Ale jeho šéf, už je na místě...(23.3.2011)

 • dopitak
  *****

  Typické. Hodně kolegů tu vzpomíná a srovnává s Bláznivou střelou (event. více díly) či/a Žhavými výstřely (event. více díly). Na jedno se však bohužel zapomíná, Top Secret! tu bylo dřív a proto vzpomínané mladší filmy můžeme s trochou přísnosti považovat za přinejmenším ovlivněné.____ U Top Secret! jsem se výborně bavil, což u parodie znamená vždy trefu do černého.(23.3.2009)

 • HellFire
  *****

  Takhle úžasně jsem se zasmál naposledy u Lásky nebeské. Totální nával vtipů, které se objeví přesně ve chvíli, kdy je nečekáte. Se všemi těmi gagy se někdo setsakra vyhrál. Hodina a půl opravdu celá nabitá vtipem, to se jen tak nevidí. Navíc si ani nestačíte všímat všech těch vtipů v pozadí. Pro mě je tento film naprosto bez chybičky.(26.11.2008)

 • EdaS
  ****

  Příjemná vzpomínka na doby, kdy se ještě točily dobré parodie. Budu se muset podívat i po Připoutejte se, prosím!(17.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace