Přísně tajné!

Top Secret!

Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

Parodie s náckama, co víc si přát....75%(12.6.2015)

Takhle úžasně jsem se zasmál naposledy u Lásky nebeské. Totální nával vtipů, které se objeví přesně ve chvíli, kdy je nečekáte. Se všemi těmi gagy se někdo setsakra vyhrál. Hodina a půl opravdu celá nabitá vtipem, to se jen tak nevidí. Navíc si ani nestačíte všímat všech těch vtipů v pozadí. Pro mě je tento film naprosto bez chybičky.(26.11.2008)

Jerry Zucker a David Zucker znova dokázali že vedia natáčat komedie. Po Pripútajte sa prosím! to je druhá najlepšia komédia.(4.12.2008)

Ano, byly tam zajímavé nápady, naprosto ztřeštěné a dobré. Bohužel jsem film viděl až nyní, po všech těch Bláznivých střelách, Police Questech a Připoutávání se. Škoda, nemohl jsem tak být takřka ničím překvapen :)(20.12.2013)

Skvělý vtipný film, u kterého se pokaždé řežu smíchy. Parodie na všechno absurdní a pokaždé když to vidím, tak najdu nový gag!(9.10.2008)

• - Ve scéně, kdy kněz kráčí směrem k elektrickému křeslu, říká různé věty vypůjčené z náboženské, lékařské a právnické profese. V jednom bodě také zkomoleně říká: "Ooreyay oingay ootay etgay iedfray in the airchay," což se dá přeložit jako, "Teď budeš usmažen na elektrické židli". (Bakllazaan)

• - Scéna v knihkupectví se zahrála, natočila a poté pustila pozpátku, aby se docílilo „unikátního“ zvuku dialogů. Pokud si scénu pustíte pozpátku, zjistíte, že všechny dialogy sedí přesně k titulkům až na název knihy, na kterou se ptá Hillary. Ta se jmenuje "Europe On 5 Quaaludes A Day." Celá scéna nebyla vůbec sestříhána a trvala 88 vteřin. (HellFire)

• - Jakmile jeden z německých důstojníků na začátku filmu dostane rozkaz, odpoví na to „"Ich liebe Dich, mein Schatz,“ což znamená „Miluji tě, zlato.“ (HellFire)