Přísně tajné!

Top Secret!

Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

Prvotriedna zábava a takmer nonstop smiech. 60%(7.7.2010)

Trio ZAZ si dělá prdel ze všeho ,ale tenhle film je evidetně jejich nejslabší, samozřejmě místy se zasmějete,ale to při televizních novinách taky.Ale,abych jen nehanobil některé narážky jsou velmi povedené.(22.9.2006)

Jerry Zucker a David Zucker znova dokázali že vedia natáčat komedie. Po Pripútajte sa prosím! to je druhá najlepšia komédia.(4.12.2008)

Převelice vtipná parodie na komunistický blok, válečné, vězeňské, hudební a jiné filmy. Většina narážek se vskutku povedla, Val Kilmer zahrál perfektně a východoněmečtí vojáci v nacistických uniformách se také předvedli.(31.7.2008)

Vysoká očekávání, průměrný výsledek. Přestože Val Kilmer docela válí a pár momentů je opravdu vynikajících (scéna pozpátku, vlak), tak celkově působí Přísně tajné! velmi nevyrovnaným dojmem a jen omezenou zásobou geniality. Škoda, téma si zasloužilo více, než Pacmana a Elvise. Frank Drebin proto startuje svou starou káru, aby mi přijel spravit chuť. Ale jeho šéf, už je na místě...(23.3.2011)

• - První film Vala Kilmera. (HellFire)

• - Scéna, kdy Nick jede do Berlína, ukazuje na mapě pouze Paríž, Berlín a Pinewood. Film se natáčel ve studiích Pinewood ve Velké Británii. (HellFire)

• - Průvodčí ve vlaku cituje židovské rčení: „Nechť rosteš jako cibule s hlavou v zemi.“ (HellFire)