Přísně tajné!

Top Secret!

Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

Převelice vtipná parodie na komunistický blok, válečné, vězeňské, hudební a jiné filmy. Většina narážek se vskutku povedla, Val Kilmer zahrál perfektně a východoněmečtí vojáci v nacistických uniformách se také předvedli.(31.7.2008)

Todle byl hodně velký úlet. Viděl sem ho jako HODNĚ malej, ale vím, že se mi to líbilo.Parodine na Modrou lagunu sem sice tenkrát neocenil, a ani Bondovky jsem v té době neznal, ale o to víc mne už tenkrát pobavila parafráze na Velkou Vlakovou Loupež.(8.5.2006)

Málo známá , ale výborná parodie z dílny ZAZ. Východní němci jako nacisté a proti nim jeden rock n rollový zpěvák v podání mladého Vala Kilmera. Plno geniálních gagů , které už pak není tolik vidět. Westernová bitka pod vodou rozhodně umí pořádně shodit do kolen.(6.7.2008)

Nejslabší ZAZ, Bláznivá střela o 4 roky později byla úplně o něčem jiném. Tento film má spíše mírně vtipnější záblesky.(21.10.2010)

Příjemná vzpomínka na doby, kdy se ještě točily dobré parodie. Budu se muset podívat i po Připoutejte se, prosím!(17.2.2008)