poster

Přísně tajné!

 • Velká Británie

  Top Secret!

 • Slovensko

  Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

 • javak810i
  ****

  V pořadí třetí počin trojce Zucker, Abrahams, Zucker své tvůrce rozhodně nezapře. Přestože vptipy jsou zde servírovány pořádně až v druhé polovině filmu a pořád ne s takovou frekvencí, jako třeba u "Airplane!", jedná se stále o skvělou a vtipnou parodii. 4*.(12.8.2013)

 • Rosana
  *****

  Skvělý vtipný film, u kterého se pokaždé řežu smíchy. Parodie na všechno absurdní a pokaždé když to vidím, tak najdu nový gag!(9.10.2008)

 • petaspur
  ****

  Rock´n´Roll se valí vlakem do NDR. Neochvějný leader amerických hitparád Nick Rivers má tajné poslání, při kterém musí zneuctít režim, splašit jízdní kola, čárkovat si minuty strávené ve vězení, přežít šílený koňský zpěv i zradu francouzského odbojáře. Komu nevadí prvoplánovitý, druhoplánovitý a třeťoplánovitý úlet, ten se dobře pobaví.(29.11.2008)

 • Bakllazaan
  *****

  V tomto filmu je jasně viditelný rukopis pánů (mistrů) Zuckerů a Abrahamse. Jsou vyjímeční také tím, že do záběrů zakomponovávají věci, které nejsou na první pohled vidět, ale když si jich všimnete, zaručeně vás dostanou. Při každém jejich filmu napjatě čekám na chvíli, kdy přijde první GAG. Jak bude asi vypadat? Kdo dostane do nosu tentokrát? Jelikož je pravidlem, že první vtípek vás buď naprosto odradí, nebo se smíchem navnadí na další. V tomto případě byl onen GAG zvolen naprosto geniálně. Zápas s nezničitelným "náckem" je opravdu pamětihodný:) Zbytek filmu se nese ve stejném duchu bez špetky trapnosti. Pro některé typy lidí, kteří by nemuseli zvládnout takovýto nekonečný příval vtipů, jsou ve filmu ROCK´n rollové vložky, které dokáží vynést z apatie každého. Další jasný důkaz toho, že k parodii nutně nemusí patřit sprostá slova či fekálie.(11.2.2008)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Parodie s náckama, co víc si přát....75%(12.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace