Přísně tajné!

Top Secret!

Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

Vynikajúca paródia, na ktorej som sa smiala pri takmer každej scéne. Nechýbajú narážky na všetky možné filmy i hollywoodske klišé. Takto má proste dobrá a správne trafená paródia vyzerať.(12.4.2005)

Jerry Zucker a David Zucker znova dokázali že vedia natáčat komedie. Po Pripútajte sa prosím! to je druhá najlepšia komédia.(4.12.2008)

Trio ZAZ si dělá prdel ze všeho ,ale tenhle film je evidetně jejich nejslabší, samozřejmě místy se zasmějete,ale to při televizních novinách taky.Ale,abych jen nehanobil některé narážky jsou velmi povedené.(22.9.2006)

Prvotriedna zábava a takmer nonstop smiech. 60%(7.7.2010)

Nicku, zkoušel jsem všechno - ambasádu, německou vládu, konzulát. Mluvil jsem i s americkým velvyslancem. Je to na nic. Prostě svou ženu nepřivedu k orgasmu. Jedna z najlepších paródií vôbec! Trio Z-A-Z bolo proste geniálne. Kam sa hrabú dnešné otrasne nechutné a humorom trápne paródie? Tak neuveriteľný nadhľad, neskutočný počet všemožných srandičiek a detailov. Hudobné čísla premakané. Jedna scéna lepšia ako druhá. Je to proste na neuverenie, koľko kvalitných nápadov sa vošlo do jedného filmu. Radosť pozerať. Mojím vrcholom paródie je trilógia Naked Gun, ale toto od toho veru nemá ďaleko. Naší chirurgové dělali co mohli, ale trvalo jim dvě hodiny, než z jeho tváře zmizel úsměv. A táto hláška z filmu asi najlepšie vystihuje moje pocity po dopozeraní. 85%(24.1.2009)

• - Scéna v knihkupectví se zahrála, natočila a poté pustila pozpátku, aby se docílilo „unikátního“ zvuku dialogů. Pokud si scénu pustíte pozpátku, zjistíte, že všechny dialogy sedí přesně k titulkům až na název knihy, na kterou se ptá Hillary. Ta se jmenuje "Europe On 5 Quaaludes A Day." Celá scéna nebyla vůbec sestříhána a trvala 88 vteřin. (HellFire)

• - V novinách, které prohlašují, že Rivers pojede hrát na festival do východního Německa, můžete o dva řádky vyš číst „Vědci prodloužili orgasmus“ a "Meteorit přistál blízko dítěte". (HellFire)

• - Režiséři Jim Abrahams, David Zucker a Jerry Zucker se objeví jako němečtí vojáci, kteří v rekvizitárně zatknou Nicka. (HellFire)