Přísně tajné!

Top Secret!

Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

Vysoká očekávání, průměrný výsledek. Přestože Val Kilmer docela válí a pár momentů je opravdu vynikajících (scéna pozpátku, vlak), tak celkově působí Přísně tajné! velmi nevyrovnaným dojmem a jen omezenou zásobou geniality. Škoda, téma si zasloužilo více, než Pacmana a Elvise. Frank Drebin proto startuje svou starou káru, aby mi přijel spravit chuť. Ale jeho šéf, už je na místě...(23.3.2011)

Val Kilmer svěží a špičkovní + pár luxusních scének, takže pobaví.(2.7.2012)

• WANDRWALL

Film si na sebe sotva vydělal, ale měřeno uživateli na čsfd, tak se při něm smáli až hanba.(23.7.2011)

Naprosto skvělá parodie plná originálních vtipů, narážek a drobností u kterých se směju vždycky a pokaždé najdu ve filmu nějaký nový štíp. Není to asi moc známý film, ale je to škoda, protože opravdu pobaví.(13.7.2003)

Aj keď začiatok je skôr ospalejší, po úvodných minútach sa začína tá riadna šialenota na parkete s Tutti-Frutti a odvtedy dostávame do tela neuveriteľnú smŕšť všemožných gagov a vtipov. Kľudne možno kľudne porovnať z Airplane!, bavil som sa podobne. najlepšie boli prestrelky Nemcov a Francúzov. jednoduche som sa vkuse šúľal. Bojovík proti zlej nálade.(10.11.2009)