poster

The Endless Summer

Dokumentární / Sportovní

USA, 1966, 95 min

Režie:

Bruce Brown

Scénář:

Bruce Brown

Kamera:

Bruce Brown

Hrají:

Bruce Brown (vyp.)

Producenti:

Bruce Brown

Střih:

Bruce Brown
(další profese)
 • Hawaj
  *****

  Nejvíc pecka sérfovej dokument. Je úplně jedno jak je to starý protože je to pořád nejlepší a ty borci tam dávaj neskutečný bomby.(28.8.2014)

 • Radek99
  *****

  Nádherný dokument o dvojici amerických surfařů-pionýrů tohoto sportu, a jejich surfařskému tripu kolem světa, tedy o jednom nekonečně dlouhém létě. Představte si tu krásu, první bílý muž v Africe sjíždí úžasně se lámající vlny... V Senegalu je ale místo toho přivítal francouzský superluxusní hotel a ceny, které i pro Američany byly high. O pár kilometrů dál už ale byli jen černí rybáři a největší problém zněl - jak dostat prkna na střechu taxíku?:-) A pak dál - jižní Afrika, Indický oceán, Austrálie, Nový Zéland, Hawai... Úžasné vlny, pláže, pořád dokola... Nádherná cesta ještě z doby, kdy tohle dosud panenské sportovní odvětví, spíše ale životní styl, nezasáhla ta obrovská vlna komercializace. Jedno nekonečné léto.... Podobné filmy: Endless Summer 2, V zajetí vln, Bra Boys, Billabong Odyssey, Riding Giants, Bod zlomu, Osudové léto(26.8.2007)

 • AngelAngie
  *****

  Modla nás surfařů.(3.8.2008)

 • weselow
  ****

  Místy velice rasistický komentář :)(2.10.2012)

 • Houdini

  NFR 2002(1.4.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace