poster

The Endless Summer

Dokumentární / Sportovní

USA, 1966, 95 min

Režie:

Bruce Brown

Scénář:

Bruce Brown

Kamera:

Bruce Brown

Hrají:

Bruce Brown (vyp.)

Producenti:

Bruce Brown

Střih:

Bruce Brown
(další profese)
 • inutihar
  *****

  Absolutní kult. Ikonický filmový plakát. Legenda mezi všemi, kdo si někdy zkusili stoupnout na prkno. Endless Summer sice nebyl ani zdaleka první surfový dokument (dá-li se to tak říci), který prošel kiny, ale je jeden z mála, který odolal zubu času a i dnes se na něj dá dívat. Příjemně ironický doprovodný komentář. srpen 2014 - Poznámka k obsahu od ABs: Mike a Robert minuli tahitské Teahupoo zcela jednoduše - tento spot pro surfing byl objeven až v 80. letech(25.5.2011)

 • Janchor
  *****

  Kdyby Hanzelka se Zikmundem namísto tatrovky vyfasovali longboard.(4.4.2015)

 • Ricmak
  *****

  Dnes už kultovní dokumentarní film. Hledaní nejlepsí vlny. Krasná hudba 60tých let. Podle tohoto filmu se ještě dnes inspiruje mnoho lidí po celém světě a hledají ten svůj nejlepsí surf-spot. Ten kdo surfuje a neviděl The Endless Summer, jakoby nežil.(3.2.2007)

 • Martin741
  ***

  Slubny surfarsky film, ale nema to dejovu liniu. Vlnky su na urovni, ale samy o sebe nestacia : 60 %(24.5.2016)

 • fragre
  ****

  Velice podobné filmu Follow Me, který je jistě vlastně jen zdařilou nápodobou filmu tohoto, leč viděl jsem jej dříve. Tento film je trošku syrovější, autentičtější, však tam také nevystupuje žádná atraktivní slečna jako ve Follow Me. Jinak, krásné záběry surfařských kousků, pohodová muzika. Hezký střípek z optimistických let šedesátých.(9.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace