• Malarkey

Máme doma originálku VHSku. Tak co čekáte? :)(1.7.2005)

Tahle komedie je tak krásně pitomá, že se ani na ni nemůžete zlobit. Amatérská režie zajímavý nápad s cestovkou doslova pohřbívá, ale herci si to užívají a z tupého scénáře přece jen několikrát vydolují vtipnou hlášku. Růžičková a spol rozdávají dobrou náladu a ještě se přitom projedete po celkem atraktivních destinacích. 60%(28.2.2009)

• sarume

Při vší uctě k paní Růžičkové , tohle byli zbytečně vyhozene peníze. Horší kravinu snad nikdo nenatočil. Možná pan Troška se svymi Kamenáky to brzy trumfne(24.7.2005)

• sinp

Dokonce i Helena Růžičková přiznala, že na place už nebyla taková pohoda jako třeba u trilogie z Hoštic. Je to vidět. Skutečně nechápu, jak mohly ty porevoluční komedie tak strašně "zdementnět". Je to k zaplakání a tím mám na mysli hlavně herecké výkony a "vtipné scény", které jsou okatě trapné. Řekněme, že to mohlo být ještě horší, to však není pádný argument, to je jen konstatování jako úcta k některým hercům. Hlavně za ně se hodí dát ten jediný bod..(9.10.2005)

• Enšpígl

Kraviny by se neměli točit a fialky by se neměli trhat .(7.11.2006)