poster

„Babičky dobíjejte přesně!“

Sci-Fi / Komedie

Československo, 1983, 82 min

 • Mr.Hawkeye
  **

  Pro milovníky opravdu špatných filmů lahůdka, pro normálního diváka asi šok. Na druhou starnu, když zapojíte představivost a vybavíte si robotického Yula Brynnera z Westworldu... třeba v duelu s pekelnou babičkou Libuše Havelkové... hmm, docela švanda.(13.1.2008)

 • Tryskomyš
  ****

  Pěkný český film. Bohužel je velmi málo vysílán.(17.3.2010)

 • sinp
  *

  Žánr sci-fi a horor natočený u nás byl v plenkách a s tímhle marným pokusem se z nich nedostal. Už název značí paskvil nebývalích kvalit, co se k nemilosti českých diváků potvrdilo. Námět je trapárna na n-tou a sebelepší scénárista si s tím poradit nemůže. Rychman to pojal blbě a jen přítomnost nemožnosti se značkou Nexus ho částečně rehabilituje. Ale tím takový paskvil neobhájím. Amatérismus vyhrál na celé čáře a poučení pro příště - nic podobného už radši nezkoušet!(24.9.2005)

 • Oktavianus
  **

  Velmi, velmi podivné. Celou dobu se to tváří jako blbost, vyklube se z toho blbost, ale pár scén, včetně souboje babiček, je nad očekávaní mrazivých...(12.8.2012)

 • Khumbac
  ***

  Závěrečná scéna s kosou.(2.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace