„Babičky dobíjejte přesně!“

Sci-Fi / Komedie

Československo, 1983, 82 min

Závěrečná scéna s kosou.(2.6.2012)

• gouryella

No, ehm, vskutku filmovy zazitek – pryc s tim na smetiste.(27.7.2002)

• Kryton

Pochopili to vůbec sami tvůrci? Zhovadilost pár excelans!(10.1.2009)

• Socraates

Musel jsem si připomenout, kdy přesně byl natočenej Terminator. Zejména závěrečnej souboj babiček v týhle český komedii totiž mohl bejt pro Camerona slušnou inspirací. :-)(27.4.2013)

• kingik

Tenhle film rozhodně nikdy nebude patřit k těm, ke kterým se dá vracet. Je divný. Tyká si s hororem, ale o opravdový horor se nejedná. Týká si i s parodií, a přesto se taky o parodii nejedná. A nakonec si tyká se scifi, a ani o scifi nejde. Komedie to moc není, a když se tam objeví náznak černého humoru, je blbě načasovaný a vyšumí do ztracena. Nevím tedy, kam žánrově film spadá. Pokus o akční závěr spočívající v souboji dvou nesympatických robotích babiček Havelková versus Dítětová je hodně přepálený a chudák babky, které si šly po krku byly zralé tak akorát na infarkt a ne se válet v jejich věku po střechách. Naštěstí, stěžejní scénu za ně odkroutili kaskadéři v příšerných parukách. Kdo to nepoznal, musel by být slepý. No prostě, je to nezáživná kravina, která se minula účinkem. 0%(8.1.2012)

• - Vilová čtvrť se nachází v Radotíně. (Haniczka)

• - Na přehlídce babiček firmy Biotex stojí v čase 19:53 mezi zájemci i režisér filmu Ladislav Rychman. (Ganglion)