• paascha
  **

  Vzhledem k tomu, že většina účinkujících herců a Hulena Čuráčková účinkují zásadně v podřadnějších a kvalitativně mnohem horších kouscích, lze tento pokus o muzikálovou komedii považovat za víceméně povedený. Ve skutečnosti je to ale strašlivé padílo, kterým se soudruzi snažili ukázat, že hvězdy jsou jen lidé a hvězdy, jak je to jejich řemeslo náročné.(29.9.2011)

 • NinadeL
  ****

  "Funguje jako automat, vrazíš do něj šok a vypadne ti písnička." aneb ze Soboty na Šimka a nechybí ani génius Nárožný/Krampol a prkená zpěvandule Hela. I Menšík to být může. Nečakené překvapení, že nejde o běžnou normalizační srač--, ale svěží revue postavenou na nesmyslu, srovnatelnou s filmy Svěráka/Smoljaka.(24.2.2009)

 • BoPo
  **

  Sobota to s tým svojím prejavom preháňa a ako nežiadúci bonus hrajúca Vondráčková.(6.2.2010)

 • sportovec
  ****

  Na této výrazně průměrné české veselohře upoutá mimo nesporně komický náboj, který do ní vložil režisér Rychman, skutečnost, že je hodnověrným dokumentem o činnosti Grosmannových semaforských pokračovatelů. Podařil se v ní i svého druhu zázrak: zpěvačku Helena Vondráčková, hraje-li zpěvačku Helenu Vondráčkovou, se mění v přijatelnou a místy i skousatelnou slušnou herečku. Je to svěží dílo, které potěší přesto, že nezanechává za sebou hlubší stopu. Patří při porovnání s obdobnými filmy té doby (ROMANCE ZA KORUNU) k tomu výrazně lepšímu.(23.10.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Průměrný film s L. Sobotou.(12.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace