Prumernej ceskej film, kterej neurazi, ale ani nijak nenadchne. Hodnoceni tohohle filmu zalezi na tom, jak moc muzete Ludka Sobotu a jelikoz me nevadi, tak se mi film celkem libil. Sice to jeho koktani je misty uz otravny, ale vetsinou ma dobry hlasky. Ostatni tu jsou vice mene proto, aby Ludkovi nahravali, ale treba takova Vondrackova tu jeste neni otravna. Co se tyce pribehu, tak neni podstatnej a je hodne jednoduchej, ale pisnicky nejsou uplne nejhorsi. Proste prumer.(24.1.2007)

Povedená hudební komedie s Luďkem Sobotou v hlavní roli. Někdo potřebuje vyděsit, aby mohl psát písničky jako na běžícím pásu. Příjemný film, u kterého se vždycky dobře bavím. Hraje zde plno dobrých herců.(21.10.2008)

• HoneyBunny

Neskutečně trapné, blbé, s neskutečně blbými hereckými výkony v čele s blbým Luďkem sobotou. Pěkně blbej je i příběh, i když v tom ho překoná Ještě větší blbec, než jsme doufali se stejným hercem. Možná je tento komentář blbý, ale tenhle film si ani jiný komentář nezaslouží.(30.5.2003)

Hudební komedie, která má velký potenciál, ale v rukách Ladislava Rychmana se proměnila jen v průměrné pokoukání.(30.9.2011)

• paascha

Vzhledem k tomu, že většina účinkujících herců a Hulena Čuráčková účinkují zásadně v podřadnějších a kvalitativně mnohem horších kouscích, lze tento pokus o muzikálovou komedii považovat za víceméně povedený. Ve skutečnosti je to ale strašlivé padílo, kterým se soudruzi snažili ukázat, že hvězdy jsou jen lidé a hvězdy, jak je to jejich řemeslo náročné.(29.9.2011)