Průměrný film s L. Sobotou.(12.6.2008)

• Niktorius

Sobotova komika rozhodně nedokáže utáhnout celovečení komedii. A Vondráčková jakožto herečka ani tupá režie pitvořícímu se Luďkovi rozhodně pomocnou ruku nepodají.(3.1.2008)

Povedená hudební komedie s Luďkem Sobotou v hlavní roli. Někdo potřebuje vyděsit, aby mohl psát písničky jako na běžícím pásu. Příjemný film, u kterého se vždycky dobře bavím. Hraje zde plno dobrých herců.(21.10.2008)

Tento film má u mne to privilegium, že ho řadím mezi filmová antidepresiva a těch je u mne jen pár vyvolených. A film, který má nade mnou takovou silnou moc, si prostě 5* zaslouží. Kdykoli mne hodí do pohody a do pozitivní nálady. Celková atmosféra je nabitá pozitivní energií, létem a sluncem. Miluji herecké výkony Vladimíra Menšíka, Miloslava Šimka a Petra Nárožného. Luděk Sobota je prostě Luděk Sobota - někdo ho má rád, jiný ne, on už jiný nebude.(18.3.2014)

• BoPo

Sobota to s tým svojím prejavom preháňa a ako nežiadúci bonus hrajúca Vondráčková.(6.2.2010)

• - Točeno v Českem Krumlově a na Slapech. (M.B)

• - Název filmu Jen ho nechte,ať se bojí vysloví Petr Nárožný (Mydloch) ve 39. minutě filmu. (M.B)

• - Závory ve filmu se nespouští přes silnici, ale přes koleje. (M.B)