poster

Starci na chmelu

 • anglický

  The Hop Pickers

 • anglický

  Green Gold

Komedie / Drama / Muzikál / Romantický

Československo, 1964, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liborek_
  ****

  Povedený muzikál z poloviny šedesátých let, který kupodivu vůbec není poplatný režimu (jak by se snad mohlo zdát) Naopak je s podivem, že v tomto směru tak ironický film mohl vůbec do kin. Navíc je tu pěkně zpracované téma třídního outsidera, který se zamiluje do půvabné Hanky, kterou však má v oku taky grázlík z hezkou fasádou Honza... Až na nějakou tu písničku, kterou nemusím, jde o chytrý a vtipný muzíkál, který asi dosud nebyl překonaný. A to muzikály taky dvakrát nemusím...:-) Ale Pucholt je prostě dokonalý a atmosféra šedesátek pěkně podaná...:-))(26.5.2006)

 • Galadriel
  ****

  Česká klasika a snad první český opravdu muzikál. Přesto když se na něj dívám a koukám jak nosí kýble na brigádě, tak to místy trochu nechápu. Je pravda, že dnešním mladým (kam se řadím i já) to opravdu moc neřekne.(4.5.2003)

 • berg.12
  ****

  Na ten nejlepší český muzikál, přiznám se, stále čekám. Tenhle je vážně hodně povedený, výborná hudba podpořená skvěle muzikálovým dějem, ale to jedno oko nad dobou vzniku, která se ve filmu hodně odráží, přimhouřit nedokážu.(17.10.2005)

 • RHK
  *****

  „Ten příběh, který uvidíte a co tak divně začíná, ten mohlo prožít vaše dítě, ať chce, či nechce rodina. Ten může prožít vaše dítě, a nikoli jen na chmelu, a když se nad ním zamyslíte, dosáhl svého účelu.“ Pucholt ve vrcholné formě. Vynikající choreografie. Chytlavá hudba: Život je bílý dům, Kéž na trati se neztratí nebo Chodili spolu z čisté lásky a 17 jim bylo let. Co dodat? Ukázka: http://www.sms.cz/film/starci_na_chmelu/ukazka(12.2.2009)

 • paascha
  *****

  Super, co říct víc?(30.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace