• honajz
  *****

  Málo platné, Ludvík Ráža uměl vytvořit atmosféru ve filmu jako málokdo (z českých režisérů mne napadá snad už jen Juraj Herz blahé filmové paměti nebo Oldřich Lipský). Tenhle středověký historický film má skutečně prvky hororu, výborně je použitá i hudba a ústřední duo v podání Vyskočila a Kudláčkové (plus Bruno O'ya) dostatečně charismatické.(11.2.2009)

 • eraserhead666
  ****

  Vcelku špinavě drsný historický příběh s lehkou mysteriózní zápletkou, ze kterého jsem měl jako dítě vždycky hrozně nahnáno. Televizní formát se nezapře, i když na něj je to i na tehdejší dobu velmi slušná práce, se zástupem dnes už z velké části nežijících herců. Snad jediný případ, ve kterém mi vůbec nevadí Michaela Kudláčková, která mi vždycky byla hrozně nesympatická, až protivná. Tady je naopak až skvělá.(1.12.2014)

 • 6thSun
  **

  Zpívající Vyskočil je kouzelnej, ale to je asi tak všechno, co na tomhle filmu zaujme. 30%(22.5.2011)

 • veronikav
  ****

  Film, který zaujme. Na začátku jsem váhala -co to bude -válečný film nabo pohádka o kouzlech ? Mám to vypnout nebo ne ? Ale děj a obzvláště herecké obsazení rozhodně zaujme. Ponurá, drsná atmosféra s nádechem kouzla z pohádky .(10.12.2008)

 • blackrain
  ****

  Michaela Kudláčková měla velký talent. Rolí Magdaleny si u mě pořádně šplhla, protože v seriálu ze školního prostředí, My všichni školou povinní, jsem ji strašně nesnášela. Je proto dobře, že jsem film viděla až po seriálu.(8.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace